Na co máte řidičák?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anmara 22. 7. 2009 08:01

Michal P píše:Já měl řidičák na B udělanej asi 4 měsíce před tím než mi bylo 18.
Pravda bylo to roku 1990.

michal..si spal s komisarem?


no, nevím jak u Michla P ... u nás to nebyla až taková rarita - měli ho ti, kteří se narodili v březnu-srpnu... autoškolu jsme totiž dělali během školního roku (říjen-březen, abychom si vyzkoušeli i jízdu v zimě a zvládání smyku :-) - co jsem nedávno slyšela, tak v poslední době spousta lidí v autoškole neměla ani jízdu v noci, natož v zimě - hlavně když zaplatí 8-S ) ve čtvrťáku na gymplu... no, a těm mladším jejich řidičák platil až od osmnácti...
Anmara
Čtenář

Odeslat příspěvekod michee 22. 7. 2009 11:44

U nás ve škole to bylo podobný. Řidičák se dělal ve třeťáku, ale jelikož my jsme byli na sedmiletým gymplu, tak všem, co ho dělali bylo s bídou sedmnáct, takže pak čekali i více jak rok než mohli řídit. Dříve to ještě šlo, teď už musí na zkoušky až po 18. narozeninách.
Já si hezky počkala a autoškolu si udělala letošní zimu....prostě jsem si počkala až bude auto a budu moct řídit (no stejně moc neřídím, protože nesnáším přítelovo mondeo, je to velká kraksna, která se mi blbě řídí)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 22. 7. 2009 11:59

Kryštof Korb píše:Nemáte někdo tip na dobrou a levnou autoškolu v Praze? ;)


Jako jednu z nej autoškol beru Autoškola Amos v Dejvicích.
http://www.autoskola-amos.cz/
Jezdíš pořád jenom v hustém provozu středu města, takže na pořádné naučení orientovat se v provozu naprosto geniální. Jestli je levná - nevím. Já tam byla před asi 6lety a spousty dalších mých známých také potom v průběhu několika let. Takže si myslím, že je pořád na vysoké úrovni.
Podle mě není nic horšího než autoškola na okraji města, kde se jezdí po okreskách, maximálně kolem baráků na sídlišti a do provozu se dostanete jednou za celé jízdy. Pak člověk sedne sám do auta a pojede do provozu a bude z toho akorát na prášky.

Jinak k tématu. Mám akorát papíry na auto, ale stačí mi to, na další skupiny se nechystám.
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 7. 2009 12:26

A a B, bez B bych dnes asi zdechnul. velice rád řídím..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 22. 7. 2009 12:47

zuzkys: díky, ale ty mají bohužel jen Bčko :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 7. 2011 07:24

"C"
Ale nemôžem ho používať,lebo k nemu treba psychotesty. Momentálne ho ani nepotrebujem,takže stačí "B". U vás sú tiež tieto testy potrebné? Podľa mňa je to len o vyťahovaní peňazí z ľudí (70€/2 roky).
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2011 20:52

Na podzim se chystám na A+B, tedy pokud na to stihnu vydělat :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 9. 7. 2011 00:05

Já ho mám úplně k ničemu jenom tak, kdyby se někdy hodil.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 9. 7. 2011 05:30

hobitt píše:Na podzim se chystám na A+B, tedy pokud na to stihnu vydělat :D

Len to pekne stihni ... daj si to ako prioritu č.1.
Vodičák je niečo,ako 2.profesia a veľké uľahčenie života.Čím skôr začneš šoférovať,tým sa to lepšie naučíš :idea:
U nás včera odklepli zmenu cestného zákona,podľa ktorej môžu mať VP sk. B aj 17-roční (budú môcť šoférovať len za prítomnosti vodiča s 10-ročným vodičákom). Myslím,že to je správny krok,nakoľko mladí šoféri sú najrizikovejšia skupina.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 7. 2011 10:43

Chci ho co nejdřív. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 11. 7. 2011 18:15

Tak makaj.
Doporučujem zakúpenie učebnice s testami a už sa drviť,abys to zbytočne nepredlžoval ... železo kuť pokiaľ je horúce :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 8. 2011 12:58

Řidičák mám (B) 8 měsíců za tu dobu jsem najel cca 8 000 km - snažím se to dost trénovat. Nejradši mám velká města tam se člověk otrká.
Např. Praha, Liberec atd.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 11. 2. 2012 18:18

Třeba ho potřebuji k práci...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 2. 2012 22:09

Tak mám Bčko. A v den konce světa to bude přesně rok a den :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RR01 8. 4. 2012 10:43

A+B.
RR01
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků