Dělá s Vámi něco úplněk nebo postavení hvězd?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scater 19. 3. 2006 13:59

Dělá ? třeba jesi se proměníte ve vlkodlaka, nebo se procházíte po bytě s rukama před sebou :)
Já předevčírem (nebo kdy byl ten úplněk) vyhodil v noci polštář z okna :)
Co vy ?
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 19. 3. 2006 14:01

Když jsem byl malej harant tak jsem při úplňku chodil po bytě ..už mě to naštěstí přešlo...
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 3. 2006 14:13

Jjo, za úplňku nemůžu spát. Jsem vzhůru a myšlenkama jsem naprosto mimo sebe i realitu. A vždycky když se ráno proberu, tak se sám sobě divím.. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod christian 19. 3. 2006 14:16

Ja doufam,ze ne,ale nikdo nevi..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 3. 2006 17:58

já taky při úplňku nidky nespim..to bude asi itm že se měnim ve vlkodlaka...ne,ale tedka vážně,já fakt při úpňku nespim...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 19. 3. 2006 19:29

Já mám z úplňku panickou hrůzu. Vždycky se toriž se změním v krvelačnou příšeru. Řeším to tak, že jdu raději do hospody
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 3. 2006 20:22

2 Kodl> To není krvelačnost, ale pivolačnost. A myslím, že na to úplňku netřeba. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 19. 3. 2006 20:26

hmmm .... dela .. kdyz sou hvezdy pred-v-po strelci .. tak sem vzdycky hrozne nalitej :-) (11.11 svatek, 6.12. narozky, 24.12 smrk, 31.12-2.1 novej rok, 3.1. maminciny narozky .. proste duvod chlastat se vzdycky najde :-))))
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 19. 3. 2006 20:53

Ja se vzdycky za uplnku ve 3:15 promenim ve vlkodlaka a pak az do rana cumim na mesic a vyju :twisted: Ale vazne, nedela to se mnou vubec nic. Aspon tedy na sobe nic zvlastniho nepozoruji.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 19. 3. 2006 20:58

Majkl vP: Mozna mas pravdu. treba ted neni uplnek a presto do sebe klopim lahvone :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 19. 3. 2006 23:18

Ja při úplňku nemůžu spát. Ale není to placebo, protože že je úplněk, zjistím až v noci kdy se pořád marně převaluju a nespím.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 3. 2006 23:33

2 Kodl> Třeba máš za úplňku větší spotřebu, nebo ne? ;-)
2 Narcissus> Je to přesně jak říkáš. Taky nikdy nevím dopředu, že je úplněk. Pokaždé si to zjistím druhý den po horečnaté noci.
Deleted user

Odeslat příspěvekod johnnym 24. 4. 2006 15:48

Já chrnim ať je co je. Nebo to možná nesleduju a když jednou za měsíc nemužu usnout, tak zrovna je třeba úplněk, ale nevim o něm
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 5. 2006 13:31

za úplňklu se mi většinou blbě spí..jinak postavení hvězd na mě myslím vliv nemá
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 5. 5. 2006 13:46

spim jak zabity nech sa deje cokolvek
a
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků