Co vy a úklid?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 1. 2007 15:01

chlipnik píše:no, já mam například 30l koš, a sem tak línej ho vynášet že se do něj vejde 70 litrů :D :D
P.s.: Pod tou hromadou sem našel svoje kancelářský křesílko k Pc!! Už zase normálně sedim :D :Dp/quote]

héééééh :mrgreen: :D :mrgreen:

Jak sem byl menší tak sem si uklizel každou sobotu, tedka tak 1 za měsíc, spíš 2... Prostě jako typický chlap, jeden pořádný uklid za čas, ne jak ženský uklízet často ty maličkosti... :pozor2
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod standys 2. 1. 2007 16:45

manželka už nademnou zlomila hůl. Uklízet mi nevadí, máme doma čisto, ale problém je že ve skříni mám prý nepřehledný *****ík a občas mi to tam přerovnává. Mě se ale můj chaos líbí
standys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 1. 2007 17:23

asi ti v té skříni *****í neposlušní skřítkové bordeláři... :-)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 1. 2007 10:33

Rád si uklidím doma i na koleji, mám rád systém a pořádek. Ale nerad uklízím v počítači, je mi líto mazat věci :D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 3. 1. 2007 12:38

Kdo to oživil moje zapadlé téma? :-) Je to skoro rok, co jsem ho zakládal, ale jak tak kolem sebe koukám, nic se tu nezměnilo :-) Jen nalevo od klávesnice vánočka a v ní zapíchnutá pentilka a nůž :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod xaero 3. 1. 2007 12:41

lol :D
Mno tak ja uklizim bezne tak jednou do tydne obcas jednou za 2 tydny ..... mno a jinak tady mam pomerne brajgl :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 1. 2007 20:12

uklízim nerad a nejradši bych neuklízel... :D Ale někdy mě fakt chytne amok a uklidim co můžu :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 1. 2007 07:05

úklid? no...ehm...teda jednou vždy uklidim když mě k tomu máma dokope ale nadšenej z toho nejsem :)
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 1. 2007 10:50

Uklízím, a to celkem často. Někdy mi ten bordel už holt začne lézt na nervy, jak furt o něco zakopávám nebo něco nemůžu najít. Nebo se na to už prostě nemůžu dívat. :nenapadne Kupodivu takhle to je doma, ale když přijedu třeba na tábor, tam mám bordel skoro největší. :D
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2007 13:20

No, uklízim vlastně každý týden :) ... jenže já už většinou zase za ten týden ani nevidím na monitor, tak musím :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 18. 1. 2007 16:16

já moc nebordelařím, takže mi stačí tu hromadu ze stolu přesunout jednou za měsíc někam do pryč a je uklizeno. Ale když už uklízím, tak pořádně! Odstavit nábytek, vysát prach, vytřít, utřít kabely, vyhodit půlku šuplíků atd.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 1. 2007 16:31

KK: takový sezonní uklid jo, řikaš... akurát na vánoce :-)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod naked... 26. 1. 2007 15:43

Já si uklízím často a ráda :)
naked...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 1. 2007 19:28

Naked nechceš přijít k nám, nás to nikoho nebaví.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Courten 18. 2. 2007 11:19

uklízím, když už není vidět podlaha
"světlo na konci tunelu může být reflektor protijedoucí lokomotivy"
Courten
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka