Co vy a úklid?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodl 17. 3. 2006 10:14

Jak jste na tom s uklízením? Děláte si pořádek sami nebo bydlíte doma necháváte to na mátince?
Tohle téma mě napadlo, protože sedím na koleji a už se bojím chodit po podlaze i v botech. Na stole jsou zbytky od snídaně (spolubydlící se najedli a "aby mě nevzbudili" tak to tu nechali a odjeli domů). Jdu si na vrátnici půjčit hrablo, benzín a sirky...

Dal jsem to do téhle sekce, protože úklid je v podstatě pohyb...

//Samuel Gordon: Uklid je sice nekdy pohyb, ale presto toto tema nepatri do sekce Sport a pohyb, protoze tam je to mysleno v trochu jinem smyslu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 3. 2006 10:17

Samozrejme,ze po sobe uklizim :D A jinak mame pomaham s uklidem,preci jenom si musim nejak odpocinout od toho silenyho PC sveta :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 17. 3. 2006 10:56

doma si drzim poriadok a na intry som si drzal samozrejme tiez: vynimocna pohoda
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 3. 2006 11:04

Jen ve zdravém bordelu se cítím jako doma. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 17. 3. 2006 11:32

Matka říká ukliď si ten bordel, a já jí říkám, takhle uklizenou jsem tu ještě nikdy neměl :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 17. 3. 2006 12:22

_peper: Jo, to si taky jeste pamatuju...
-Uklid si ten svincik!
-Ale mami, ja v tom mam system!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 17. 3. 2006 13:19

S úklidem nemám problém...
V práci je mi to celkem jedno, ale doma mám všechno pěkně srovnané, hehe... :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 17. 3. 2006 14:55

neuklizime ... po vetsinu mesicu . .ale kdyz ma prijet nejaka dulezita navsteva tak se tu uklizi uplne silene .. tridenni uklid a pak jenom padame na "usta" unavou ... trebas naposledy kvuli nekomu velice velice vyznamnem :-) ... (a pak se tu zaclo zase bordelarit)
Naposledy upravil Ledni_Medved dne 17. 3. 2006 15:54, celkově upraveno 1
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 17. 3. 2006 15:52

Ledni_medvěd: Důležitá návštěva? To mohla být jedině matka. Kvůli ženskej bys neuklízel...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 17. 3. 2006 15:54

matka ne .. byla to zenska :-) a ne jen tak ledajaka ;-)
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 17. 3. 2006 16:03

no ja teda doma nekdy pomuzu s uklidem...
ale v pokoji se mi vsude vali casti kompu, cd, knizky... no ale jak ty desny hromady nekam presunu tak uz nikdy nic nenajdu:)
mamka to davno vzdala me nutit a ona by si nedovolila uklizet me osobni veci
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 17. 3. 2006 16:18

Mam tu docela uklizeno..jednou za tejden :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andy 17. 3. 2006 17:34

Snazim sa mat poriadok, aspon raz za dva dni dam veci na miesto, ked je tu bordel, tak sa neda sustredit na nic, furt mam taky neprijemny pocit :) Ale take ze vysavanie a spol., tak to zrovna nerobim moc casto, tak raz za 7-14 dni. :-) Ale dost to zavisi podla nalady :)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 17. 3. 2006 17:39

skoda ze spolubydlic sebral fotak .. jinak bych Vam ukazal jak to ted u nas vypada :-D
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 17. 3. 2006 17:40

kdyz to vezmu kolem a kolem tak doma ani nic nemam, tak neni co uklizet. dalo by se rict, ze se dom chodim akorat vyspat a nekdy ani to ne. takze mam celkem uklizeny :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků