Co vy a úklid?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodl 17. 3. 2006 18:47

Zamis: takze se jen promotas kolem rozhazenejch flasek od piva a si v uklizenej posteli, jo? :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 21. 3. 2006 20:27

:roll: Co to je pořádek a bordel? To je pouze relativní,inteligent se vyzná ve svém systému a pořádek je pro ty ostatní blbce. :o
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 21. 3. 2006 21:08

ja tomu svemu rikam poradek...pro mamku je to bordel.....
pro mati je to poradek...pro me je to bordel....
doslo to tak daleko, ze ji k tomu pustim jen se svym svolenim :mrgreen: anebo si to dovoli uklidit pokud sem nekde pryc...a kdyz prijedu tak sem uplne nekde jinde.....takze uklid jen vyjmecne
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Forsaken 22. 3. 2006 01:47

U me v pokoji venuji spis pozornost vecem, ktere skutecne potrebuji, jako sou komp(1), postel(2), cesta mezi nima(3). Jinak uzivam vsechno misto naprosto multifunkcne, neseru se s tim, co kde dam. Vysavani? Asi tak jednou za 2-3 mesice :) Prach? Nikdy, se vysaje preci, ne? :P No a zbytek baraku je mati, ta at si s nim dela co chce, ona nerejpe do miho, ja ho jejiho, taky mame jenom mansi byt, takze np ;)
Jinak na koleji sme upratovali taky jenom asi 3-4x za ten rok, ale byli sme tam 3, takze tam byl 3x vetsi binec..
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 30. 4. 2006 21:50

andels píše:ja tomu svemu rikam poradek...pro mamku je to bordel.....
pro mati je to poradek...pro me je to bordel....

souhlasím...kéž bych jí ktomu moh pustit jen se svým svolením :oboze
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 5. 2006 14:25

já jsem strašnej bordelář..přiznávám se :) Řídím se podle přísloví "Pořádek je pro blbce, inteligent se dokáže v bordelu zorientovat" :)..ale občas se i k úklidu dokopu..když se nedá dojít z jednoho konce pokoje na druhej :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 9. 6. 2006 18:37

tak tyhle tresty nemam vůbec rád
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ozzy62 21. 7. 2006 11:17

Průběžně uklízím denně-větší úklid je každou sobotu-vysávám já,přece nenechám tahat ten stokilovej vysavač matce.. :?
Ozzy.
Ozzy62
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Chechtalka 21. 7. 2006 12:17

Úklid průběžný, hlavně po mé drahé polovičce, občas je na zabití, jinak velký 1x týdně.....ve svém vlastním zájmu
Chechtalka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 21. 7. 2006 13:20

Přítelkyni celkem rád uklízím, sobě se mi ale nechce :-D Ale když mám náladu, tak si uklídím i já rád ;-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xaero 22. 7. 2006 01:26

U me vypada bordel nasledujicne ..... 1 flaska od piva (to sem si dal uz asi pred 3ma mesicama k pizze), par taliru (bejva jich neco okolo 6ti), par misek, tak 4 sklenicky a hodne obalu od ruznych susenek apod :). Jinak to tady byva jeden az tri dni nez to uklidim :) (za 1hodinu to tady mam zas (jsem strasnej zrout :) )) az na tu flasku od piva ta uz je tady dyl (ted ma cestne misto na skrini spolu z nakym jelzinem :))
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 7. 2006 16:25

od ty doby co sem se prestehoval do svyho .. tak uz uklizim ... a ani doma nekourim ... jen z vokna :-) ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod chlipnik 23. 7. 2006 11:29

no, já mam například 30l koš, a sem tak línej ho vynášet že se do něj vejde 70 litrů :D :D

nedávno se mi v pokoji nahromadila hromada oblečení a máma už to nevydržela a vzala to a dala vyprat se slovy: Když o všechno skladuješ na podlaze, tak se nediv že zase nemůžeš najít spodky, a já jí na to řek, že už se doma nedivim ničemu :D

P.s.: Pod tou hromadou sem našel svoje kancelářský křesílko k Pc!! Už zase normálně sedim :D :D
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 1. 11. 2006 18:43

U me je neco mezi dokonalym poradkem a totalnim bordelem sem mezi kdybych mel poradek tak nic nenajdu co hledam a v total bordelu taky ne pro me je optimum to mezi vzdy najdu co hledam
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 2. 1. 2007 15:49

Já strašně rád uklízím a jsem puntičkář :wink:
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny