Užíváte nějaký energi nápoj?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 8. 2. 2010 11:30

Tak to tě trumfnu kocoure...Střevní chřipka...cca od 8 večer jsem trávil v socialní mostnosti sytém Zadek v míse, ksich ve sprše a takto až do 6 do rána....Pak zabalit jupí domu 900 km autem. Do auta ani nevím jak jsem se dostal...asi po 200km se mi konečně udělala díra v prorezlém výfuku, takže zybtek cesty jel auťák(fabie) tak na polovinu výkonu. Velmi výživná cesta. Ale ve Znojmě už jsem mohl i chodit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 2. 2010 16:42

Prášková guarana je naprosto nedostižná - vypadá jako kakaový prášek a opravdu funguje. Jen na tu chuť si musí člověk zvyknout ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 2. 2010 19:30

proti únavě a spánku?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 2. 2010 20:19

Já přes pracovní týden vypiju denně litr nějého RI Energy, či co to je...chuť celkem o ničem (alespoň je to lepší, než Red Bull), fungovat to celkem funguje, stojí to pár šupů a maj to u nás v kantýně.

Obrázek
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 2. 2010 20:41

Jó Trente, kdo podcení v,,Orientu,, Prevenci a profilaxi, tak Ten si to pak od - se - re. hej. Mně ten Balkán a Karpati vyškolily již v roce 1975, he.
Potom při Děckách byl povinnej frťánek poránu a na dobrunka jednomu každému...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod dressler 8. 2. 2010 21:18

maximalne presso a zeleny caj s jazminom (z cajovne).. inak energy drinky maju u mna opacny efekt. Na miesto povzbudenia ma to uspi - neviem preco ale je to tak a skusal som par znaciek ale vysledok vzdy rovnaky. :-)
dressler
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 2. 2010 20:49

aquarkko píše:proti únavě a spánku?

Ano, mě to pomáhá.
http://www.gresik.cz/eshop/lecive-bylin ... mlete.html

Samozřejmě tělo si v určitý okamžik řekne "dost" a stejně nic jiného než spánek nepomůže
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 2. 2010 23:32

já bych to zkusila...dá se to sehnat jen na netu?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 2. 2010 01:19

Řekl bych, že i ve Spešlech lékárnách a v okultních prodejnách atd. Já se snažím to objednávat ve větších pytlích i 1 kg(např. Máta, Meduňka, Třezalka, Bez, Heřman atd.), pak Ti vychází daleko přijatelnější cena, že. Buď v ,,Lečivejch rostlinách,,Zbraslav a nebo, když jseš zadobře v lékárně u Vás, tak přes ně. Béé u Zvonu huž podruhé zkrachovali, musím k magistrovi majstrovi,,Šedifkovi,, k Andělu. Ponocnej Marcel od Zvonu. Jo melu si Sám, že ( na mixéru, nebo klikou v ,,Trampovi,,).
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 10. 2. 2010 01:50

Marcel Kudlvasr píše:např. Máta, Meduňka, Třezalka, Bez, Heřman atd.

To si kupujes? Kolik tak chteji za KG?
Promin, ale me to prijde jako zbytecne vyhazovani penez, kdyz si to muzes natrhat a na susit.
Asi to beru trochu jinak, muj tata do toho docela delal, takze jsem jako mala stale behala po loukach a trhala byliny. No a pak zmenili zakon a on to bez odpovidajiciho vzdelani nemohl delat.
Tak to byla takova mala odbocka, ale nechapu, jak to souvisi s energickymi napoji... napr. takova medunka ma spise opacny ucinek.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 2. 2010 04:01

Ahoj Lara Maty...byla řeč o mleté Guaraně 50 gr za 41 kaček, já vím..., tohle byl příklad jak se daj koupit Bylinky a semena levněji...přímo od velkoobchodu a pěstitelů. Jinak to kilo(těch běžných bylinek na nervíky, metabolismus, protizánětům a tak) stojí kolem 150 kaček.
Já taky chodil na Bylinky, ale chce to do čisté Přírody,...Praha, že...a co jsem pustil Máminej byt domácímu za rekonstrukci Jeskyně, není kde sušit...
Kromě Guarany jsou i jiné drogy ze Sibiře a Dálného Východu či jižní Emeriky, že...zase se mi Ozvi na SZ, díky předem(nebo na Mail). Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod roxor 26. 2. 2011 08:27

Onehdá som bol v LIDL a tam mali za pár šupov tento chlast ...ň
Crazy Wolf Energy.JPG
Crazy Wolf Energy.JPG (6.96 ) Zobrazeno 2737 krát

... tak som zopár plechovíc kúpil.Hodia sa mi teraz na bicykel,lebo krčmičky,ktoré sú orientované pre cyklistov sú mimo sezóny zatvorené.V nich si normálne dávam Kofolu.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 2. 2011 23:24

Ten Crazywolf je za pár kaček fajn, taky si ho semtam dám. Nopak třeba Monster a Red Bull mi nechutnají. Nejčastěji si kupuju Big Shock.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod JSzu 28. 1. 2012 13:34

Ja jsem si oblibil cesky Big Shock a k tomu jeste zluty Rockstar Energy.
JSzu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K.A.N 28. 1. 2012 19:47

Ne. Je to samý cukr
K.A.N
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka