Dostali jste za svůj život už přes hubu?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 2. 2006 19:32

dostali jste už na tlamu????ležely jste už i v nemocnici,pochlub te se....!!!!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 15. 2. 2006 19:35

par drobnych potycek jsem mel, ale nic vaznyho. jsem mirumilovnej clovek :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 15. 2. 2006 19:36

Nene, zatím nic vážnějšího...
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 15. 2. 2006 19:37

Taky nic zvláštního :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kapryba 15. 2. 2006 19:44

No jéje :oboze Dostal i rozdal,ale nic vážného :lol:
kapryba
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 2. 2006 19:45

já jsem se tayk už porval,ale nic vážnýho....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 15. 2. 2006 19:48

Nebyl k tomu důvod, abych ji dostal.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 15. 2. 2006 19:53

Jeste ne, ale v hospode delam pravidelne vse pro to abych dostal. Tak mi dneska drzte palce... 8)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 15. 2. 2006 21:25

Maximum bolo, keď som kedysi dávno dostal na hubu od jedného debila na gympli za to že som mu do lavice vyryl že je kokot.. Už sa nepamätám čo ma k tomu viedlo, ale že je kokot vedela celá škola, bola to taká tá typická "autorita" a ja som si to proste dovolil... :-D Nebolo to nejaké hrozné, ale pol dňa som sa na nič nemohol sústrediť... :-) Radšej som mu to nevracal. Nedávno som ho stretol v električke a pokecali sme.. Už je trochu menší idiot.... Mimochodom ako jeden z dvoch ľudí v mojom ročníku nezmaturoval... :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 15. 2. 2006 23:51

dal i dostal ... nejvic sem dostal asi jednu mirenou na kost (brano jednou ranou)... a praskla zilka .. nejak to cely voko fest nateklo .. a z pohotovosti si mne odvezly policajti protoze sem mu zlamal dve zebra a chystal sem se na nej vzit takovou tu lesenarskou trubku :-D ...

pak sem dostal docela brutal nakladacku od majaku - den v nemocnici .. pomsta resena formou odchytu ppor. ve vecernich hodinach a tzv. "dekou" ... dlouho sem ho pak nevidel ...

no a nakonec nejakej ten granatek od otce (jednou sem sel do kolen, podruhy sem se otocil na miste a svihl sebou, potreti sem proletel dverma) ....

a poradny rany co sem kdy ja rozdal ? .. na morave v jednom ***** sem nastval nejaky vidlaky s tim ze sou to buaci .. tak sme se zacly mydlit a ja jednomu udelal bebi kdyz sem ho i tak nejak nahodou prastil pod ucho a on jenom zavravoval a padl :-) ...

a pak jeste jedna rvacka ... v baru na jedny didgine sem roztloukl jednomu "jakobykamosovi" tlamu o stul :-) ..

po vsech tech rvackach mam par jizev po tele .. nejaky na hlave ... da se to ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 15. 2. 2006 23:58

ne
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 00:01

Já nikdy.. Vždycky se z toho dovedu vykecat. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 2. 2006 00:16

Do čtvrtý třídy jsem byl takovým opovrhovaným třídním otloukánkem. Pak mi konečně došlo, že když můžou oni, mně v tom nikdo bránit nebude. A od té doby jsem už na budku nedostal. Vybavila se mi jedna epizoda, kdy jsem v dobách pionýrů byl na prázdninovém táboře a nějakej jouda začal valit klíny do mý holky. Když nepřestal ani po výstraze, dal jsem mu jednou rukou kladivo. Snažil se uhnout, ale nestihl to a ruka se mi svezla po tom jeho blbečníku a solidně jsem mu odtrhnul ucho. Když byl na šití, tak jsme mu s ostatními "pročůrali a prokakali" všechny věci ve stanu. Tehdy nás dokonce chtěli vyloučit i z pionýra.... Kdo nezažil, nepochopí...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 16. 2. 2006 01:21

No..Když bydlite na Letny,tak se tomu těžko vyhnete,vid Iceman :D
Párkrát jsem dostal ale na druhou stranu i rozdal(ovšem nikdy bezdůvodně),ale nic vážnýho,nejhorší to bylo v noci u Vltavský,když mě obstoupila skupinka tmavých hochů,ale naštěstí jsem to uhrál tak že jsem znal jednoho jejich kámoše,tak jsem ze z toho vykecal..Jinak takový ty hospodský potyčky nepočítám,to je běžné,ale když jsem se jednou dostal do nepříjemný bitky a natáhl jsem jednomu dotěrnýmu hovadu,kterej zůstal pár minut na zemi,tak jsem se docela zalek,jestli jsem mu nezpůsobil něco vážnýho-od ty doby si davam vetsi pozor a snažím se při obraně krotit,pač když mě nekdo pořádně naštsere,tak se z mírumilovného člověka stává berserker :D
Dřív jsem chodil na judo a pak i boxoval-dlouho jsem to nevydržel,pač mě to přestalo bavit..
Ale každý druhý den cvičím a občas bouchnu do pytle..
Dřív jsem často chodil do posilky,ale na to jsem se taky vykašlal,ted už se jen snažím udržovat a nezlenivet.
Ale když jde do tuhýho a někdo je v průseru-neuteču.
Naposledy upravil Master74 dne 16. 2. 2006 01:24, celkově upraveno 1
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 16. 2. 2006 01:23

2Pix píše:takovou tu lesenarskou trubku :-D ...

:lol: tu mi ani nepřipomínej.
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků