Vtipné hlášky vašich blízkých

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gaddy 27. 6. 2007 21:02

Jeli jsme s kámošem do školy a čekali jsme na semaforu už nehoráznou dobu. Ze zadní části vozu se ozvalo:
Kur*a, sem si koupil jízdenku a ne parkovací lístek!e/quote]
:mrgreen:
Gaddy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuGr 27. 6. 2007 21:46

Když jsem jako menší rozčiloval sestru což mne baví pořád :wink: , tak jednou celá zrudla prskala a nafukovala se .Přemýšlela jakou vtipnou nadávku na mne použít až z ní vyšlo : TY VLBE! (je to holt těžké rozhodování mezi volem a blbem , když jde o mou charakteristiku :wink: :) ).
LuGr
Čtenář

Odeslat příspěvekod .:george:. 3. 7. 2007 20:33

Náš koktavej učitel na elektrotechniku kdysi prohlásil: "Já ty dve-dveře zavřu, ne-nebo vy vy mi jinak u-utíkáte z výuky."
NTB Dell inspiron 6400 [120GB HDD, 1536 MB RAM, ATI X1400, Win XP]
.:george:.
Čtenář

Odeslat příspěvekod JakubCh 13. 7. 2007 23:37

Náš profesor chemie (super chlap) u zkoušení : já z tebe porodím křečka proti srsti ! nebo : to je přímo science-fiction - takhle to čte, nebo - to jsou přímo pohádky tety Boženy (případně jméno zkoušeného). Ty jsi to neviděl ani z ponorky na poušti ! Případně - anoooo ! ale jistě, tohle je typická Chrudinova rekace..sednout, 4- a ještě kousek..(Chrudina jsem já a totálně jsem to zmastil, jako normálně :D :D ). Jo jo, s ním se člověk nenudí a i ty pětky se dají lépe snést..když z toho na konci roku udělá 3 :D :D
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 7. 2007 11:28

Teďs mi připomněl hlášky našeho milovaného učitele matiky a chemie z gymplu, jako třeba, když někdo zmastil příklad nebo měl hnusnou úpravu, že to je elegantní, jako když dáma leze do bazénu v kožichu :D Taky nás oslovoval "citonický uragán" "vrbovecký orkán", "příteli Střecho" a podobně :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 14. 7. 2007 12:06

to priteli strecho mi pripomina jednoho ucitele, jednou vstoupil do tridy, rekl pratele postavte se a vsichni zustali sedet
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod JakubCh 14. 7. 2007 12:26

Jooo ! Příteli střecho používá taky často..jsem zapoměl...taky "Koukáš na mě jako pana o svatební noci!!" :D
Taky občas řekne "Ty jsi chemií naprosto nepolíbený.." :D
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stratovarius 14. 7. 2007 13:17

Hlášky mých bývalých učitelů :
Elektronika
:arrow: Jsme ve skluzu ! (často z hodiny na hodinu o 100 stránek učebnice) :hm
Měřící technologie :arrow: Ty nemravo, schovej to neoholené koleno ! (kdykoliv měl někdo nohy na židli) :mrgreen:
Chemie :arrow: Ty debile kam to leješ ! :-P
Fyzika :arrow: Serem na to, jdem na pivsona ! :tleskani
Matematika :arrow: Táhni od tý tabule, je mi z tebe na blití ... za 5 ! (matika naší třídě nešla) :lol:
Tělesná výchova :arrow: Ty zdechlej hajzle a makej bo ti nakopu ***** ! (jó běhání, klasika) :twisted:
Stratovarius

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 14. 7. 2007 13:32

Když už se tu zmiňovala ta chemie:
Laboratoře: tekutina v naší aparatuře se začala chovat trochu divně. Kámoš na učitelku: "Ééé, Houstone. HOUSTONE! MÁME TADY PROBLÉM!" Exploze aparatury, vzlet teploměru asi do metrové výšky.
Závěr v protokolu: "Pokus pravděpodobně kvůli explozi opět nevyšel" (za rok jsme úspěšně dokončili asi jeden)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Stratovarius 14. 7. 2007 13:47

to L.O.T.G. .: Taky mi to trochu jednou vyletělo , ale spíše se laboratoře jen malovaly. :hm
Stratovarius

Odeslat příspěvekod JakubCh 14. 7. 2007 21:11

Laborky a výbuchy, to bal klasika...nám s kolegou přezdíval "továrna na katastrofy" a k těm kolenům, u nás zase holkám vždycky říkal "když chceš ukazovat kolena, vem si sukni.." Jinak, oslovuje nás : obludo, příšero... :D
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 14. 7. 2007 21:31

náš chemikář mi zase říkal ďáble :D a jeho hlášky byly taky nepřekonatelný........ "táááák, a k tabuli půjde přítel chemie jan li.... "...."jakožto známý alkohlolik nám povíš rovnici výroby ethylalkoholu"......."nevím".............."a jak dělíme alkoholy?"......."na tvrdé... třeba vodka... rum....a ten zbytek"......."jakej zbytek?"....."pivo, víno a tak"......"fajn, za 3, sednout" :mrgreen:
Naposledy upravil SuperhollymaN dne 21. 9. 2007 14:24, celkově upraveno 1
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod JakubCh 14. 7. 2007 22:29

Oni jsou asi všici stejní, ti chemikáři :D ..oslovení "ty jsi ďáběl" je u něho taky klasika, taktéž chemický expert :D . Nejsi asi náhodou z Havířova, nebo jinak, nezačíná jeho příjmení na Ko....? Jemnovat nechci...
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 14. 7. 2007 22:31

nejsem, jsem z Prahy a jsem již zmiňovaný Li....... :lol:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Mathey 14. 7. 2007 23:12

mě zase matikář asi 9 krát za hodinu řekl - NEPLETKEJ A POČÍTEJ- my jsme z něho pak vůbec nemohli... byl to fajn týpek, snad ho budem mit i po prazdninách
Mathey
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka