Copak jste dostali k vánocům?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 24. 12. 2005 15:43

zakládám předem tento thread,odpovídejte,až to bude aktuální:-)

ja vim jen o jedne veci najisto a to proto, ze jsem si ji vybirala- squash.raketa:-)
Naposledy upravil iwigirl dne 24. 12. 2005 15:47, celkově upraveno 1
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 12. 2005 15:46

Ja to uz vim i predem, dostanu nizkoprofilovou klavesnici, kterou sem si koupil sam...to je vse ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vratu 24. 12. 2005 16:14

Já jsem dostal autíčko :) a dostanu Batoh :) a pak, pak už asi nic moc :P protože nejsou money ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 24. 12. 2005 16:28

Dostanem tlaciaren a MP3 prehravac. Mozno este nejake blbosti.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 24. 12. 2005 16:43

ja zatial nic a dufam ze to tak ostane
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod andels 24. 12. 2005 16:57

lyzarske sportovni brylky :), capku to vim bo sem si to kupoval a jeste vim o mobilku SE W800i. O dalsich uz nevim nic :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 12. 2005 17:00

nic
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 24. 12. 2005 19:07

Ja jsem dostal mikinu, par knih a jeste dalsi veci.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 24. 12. 2005 19:32

Já jsem měl letos bohatého ježíška, a to mluvím v minulém čase, protože jsme měli doma štědrovečerní večeři již v 17 :00 hodin a o hodinu později jsme rozbalovali dárky. Ke štědrovečerní večeři jsme měli polévku z rybích hlav ( kapr ) a samotného kapra a bramborový salát. A co se týče dárků, tak jsem měl letos bohatého Ježíška. K vánocům jsem dostal několik filmů na DVD ( jako například Cabin Fever, Planeta Opic, Den Poté, Akta X, Zamilovaný Profesor, Táta v Sukních, Pulp Fiction, Trilogie Matrix, a nebo horor Záhadu Blair Witch ). Pak jsem dostal od otce pardon od Santa Clause hotovost ve výši 2 000,- Kč zalepený v obálce a od Santa Clausové jsem dostal věcný dárek a to DVD rekordér s HDD v hodnotě 26 999,- Kč ( cenu jsem si zjistil na internetu ), a rovněž jsem dostal od Ježiška 25 kusů DVD-RAM značky MEMOREX ( cena jednoho DVD média cca 89,- Kč ) v tzv. pack balení a samozřejmě jsem dostal anglický vyúkový softwarový program od firmy LangMaster.

Takže máme bohaté vánoce. A co jsem dal já rodičům k vánocům ? Otci jsem koupil holicí strojek Braun, + kosmetický balíček STR8 a mamce jsem koupil na VHS 5 dílů Angeliky+ 6 dílů na VHS Četníky ze Saint Tropez a nechyběla ani dámská kosmetika od firmy AVON.

A co vy ? Jinak letos máme doma hodně cukroví, loni jsme nepekli, protože se nám nechtělo, tak jsme to museli kupovat v cukrárně na objednávku.

A ještě jeden vánoční dárek jsme dostali, společný dárek a to zvýšení nájemného k 1.1.2006. Od příštího roku budeme platit nájem ve výši 6700,- Kč. Což je zvýšení o 680,- Kč. A tento dárek jsme dostali dneska ráno do schránky.
Naposledy upravil Rose Red dne 24. 12. 2005 19:39, celkově upraveno 2
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 24. 12. 2005 19:36

squash.raketu (prekvapive), ipod, -1000Kc z dluhu

hromadu kosmetiky, kabelku, 2000,-
Naposledy upravil iwigirl dne 25. 12. 2005 22:49, celkově upraveno 1
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 12. 2005 19:37

OMG, kdy už ho někdo zabanuje? :D

Já dostal paměťovku (aspoň tu jsme chtěl) , knížku HP6, trenky a nějakej bleděmodrej pulovr nebo co :eh
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 24. 12. 2005 19:46

Jo jeste jsem zapomnel na notebook :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2005 19:46

Novou grafárnu ATI RAdeon X1300Pro 256Mb, flash disk 256Mb a pak samý hodně potřebný věci (třeba rukavice)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 12. 2005 19:50

Elektro soucastky + LCD displej za 1500,-
HDD - Seagate - PATA - 8MB - 200GB za 3000,- - to jsem si koupil sam pro sebe :D
Mikina
Sampon + deodorant
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 12. 2005 20:10

dostal jsem trenky, rucnik, DVD vypalovacku, pivo a par obalek :lol: , a taky lanpicku
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků