Co se vám dnes podařilo rozbít?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 6. 11. 2005 13:12

Dveře - takovou tu západku se nám podařilo vylomit.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zamis 6. 11. 2005 13:31

dneska jeste nic, pac jsem na nic jeste nesahnul :D ale jinak bezne nicim zivoty, rozbijim vztahy, a vubec jsem kazisvet :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod a 6. 11. 2005 13:35

zamis: pozeram ze si pomne prebral zezlo :) ako mladsi som ne/umyselne kazil vsetko na co som siahol :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zamis 6. 11. 2005 13:39

"a": jojo. to jsem presne ja. na co sahnu, to zkur*im. a jestli mam zezlo od tebe? to nevim. taky uz nejsem zadnej mladik :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 11. 2005 13:41

V poslední době nic... ale hodně jsme toho zrušili v devítce na základce, třeba dveře u skříně byly přelomený napůl :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 13:57

ja rozbijim tvrale a denne idealy lidi o tom ze "do 48 hodin se Vam ozveme" ... "ADSL je stabilni a akvalitni sluzba" ... "Vas pocitac neni uzpusoben pro pripojeni k internetu" ... "shorel Vam modem" ... atd atd .... a nejlepsi na tom je, ze mne to hrozne bavi :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 6. 11. 2005 14:34

Vypadá to, že jsem upálil můj opravený stmívač :-(.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 6. 11. 2005 14:54

Mne se povedlo rozbit kotel... Sice je to uz dyl..

22Pix: Vo ADSL mi nemluv nebo tam na tebe nabehnu!!!
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 14:59

christian ... nevyhrozuj ... ok ? .... btw : napis mi PM pokud mas nejakej problem a muzeme ho vyresit ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 6. 11. 2005 15:15

NIc
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zelik 6. 11. 2005 16:58

Akorát se mi podařilo definitivně oddělat comp(ne do slova:)),ale vypadá to na formát :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 11. 2005 17:54

Já se právě díky zamisovi rozbil smíchy... tak aspoň něco dneska 8)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 6. 11. 2005 18:07

to jsem celej ja. co byste si beze me pocali. byste se ukousali nudou :lol:

zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod ES0 6. 11. 2005 19:13

IcemanCZ píše:NIc

vyjimka nebo pravidlo? :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 18. 11. 2005 19:48

Ted jsem si totalne rozbil zdrojovy kod v C.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Další stránka