Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 3. 2010 18:56

Sherlock Holmes... mno, čekal jsem víc. Knížky jsem nečetl (resp. četl jednu krátkou povídku), film byl prostě hollywoodská zpatlanina. Neříkám, že se mi vyloženě nelíbil. Tři hvězdičky.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 3. 2010 22:47

Samotáři...hodně působivý film...jak jsem byl rozhozený před shlédnutím filmu, tak po shlédnutí jsem celkem solidně na sračky
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 19. 3. 2010 08:14

hobitt: já jsem to viděl docela pozdě. Všichni o tom básnili a mě to až dobré nepřišlo. Jsou lepší české filmy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 3. 2010 08:52

trent: já to viděl prvně až včera, no byl jsem celkem citově na sračky (proč, to asi víš :) ), tak to na mě asi zapůsobilo víc, než normálně. Ale Macháčkova postava byl regulérní magor. :D
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 19. 3. 2010 09:30

Když to porovnám s Jedna ruka netleská, tak ten druhý jmenovaný je podstatně lepší. Zvlášť když to člověk vidí víckrát.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 3. 2010 10:00

Hm..tak si ho o víkendu seženu a shlédnu. :)
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2010 22:23

Ted jsem dokoukal Nahy obed (Naked lunch). Tezko rict, jestli to byl vlastne film, nejsem si nejak jistej, jestli se mi to treba jenom nezdalo, jestli to nebyla halucinace? Naprosto nechapu, o cem ten film byl - drogy, sex, halucinace... ja uz vlastne ani nepamatuju, o cem to bylo. Ale atmosferu to melo uzasnou, vyborne natoceny. Az se budu cejtit filmovym geniem, kouknu na to jeste 5x, treba neco pochopim... libilo se mi to, ale nechapu...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 2. 5. 2010 22:29

Smrt online - nadchla me myslenka filmu, jeho zpracovani uz pak tolik ne... film byl takovy cely predvydatelny
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 5. 2010 08:04

An Inconvenient Truth - moc dobré, doporučuju všem
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 3. 5. 2010 08:07

Street kings - pěkné. Líbilo se mi to. Trochu mi to připomnělo akční krimi z přelomu 80. a 90. let
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 5. 2010 08:37

suk píše:Ted jsem dokoukal Nahy obed (Naked lunch). ... libilo se mi to, ale nechapu...

Dej si ještě Mazací hlavu. Tyhle filmy chtějí nejspíš aby byl člověk trošku ovlivněn THC ... :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 5. 2010 08:51

Slonik: jsi mi připomněl sobotní večer :D kamarád a kamarádka hráli "zmatky" (obdoba karetní hry prší) tak jsem se k nim přidala a byla jsem diskriminovaná za to, že nejsem pod vlivem THC :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 3. 5. 2010 10:06

Slonik: jo, eraserhead je na programu ;) Ja se k Lynchovi nemuzu prilis moc dokopat, protoze to sou vetsinou filmy vyborne natoceny ale tezce se na to kouka ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 5. 2010 19:02

Shawshank Redemption a starou klasiku z dětství Little Shop Of Horrors
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 5. 2010 19:06

Yes man. dobrá komedie :D
Jack111
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka