Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 11. 2009 23:14

Toš dalo se. Nějak to nežeru, ale pocity mám z toho pozitivní.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 11. 2009 23:53

Tak fajn, možná těch peněz za lístek zítra nebudu litovat.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 11. 2009 02:23

No dneska jsem zase utrácel v Levných knihách: Klasika:Jáma a Kyvadlo + Zánik domu Usherů za směšných 39 Kč, takže vzpomínám, čvachtám si...kochám se, he...jinak až AVATAR, že...Fajnšmekr Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2009 16:31

Gran Torino - paráda
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 11. 2009 16:50

Legenda o opilém Mistrovi
Vy nám taky šéfe
+ jeden díl Gumítků :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 29. 11. 2009 17:34

Hanebný pancharti *****
- tak nějak jsem ze začátku nechápal, proč to má být tak úžasný film, ale hned po skonční už jo 8-)

Twilight sága: Nový měsíc ***
- taková pohádka pro holčiny; neurazí, nenadchne

Jak ztratit kluka v 10 dnech **
- moc na zasmání tam toho není

Sněženky a machři po 25 letech **
- propadák

Moon ***
- od tohoto filmu jsem čekal víc, škoda

Líbáš jako Bůh **
- nic moc teda

District 9 *****
- film, jak má být :-]

Ďábel nosí Pradu ***
- průměrná americká komedie

(500) Days of Summer ****
- veliké překvapení do ***** tomu moc nechybí
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2009 21:28

2012 - 2,5 hodiny dlouhé klišé, které mohlo mít o hodinu méně a nikdo by si toho nevšiml...Naopak. Trikově samozřejmě parádní, ale jinak...Skoro se mi nechce věřit, že pořád ještě může být ve filmu postava, které se bortí země pod nohama a ona řeší, že nemá čepici. Jinak samozřejmě nechybí destrukce moderních divů světa(Sixtýnská kaple, Ježíš v Riu...). Nevím kolik to mělo rozpočet, ale typl bych, že asi tak 4-násobný než District 9, který byl ovšem asi 4x lepší. Jinak ale věřím že v kině to musí být docela zábava Takže bych tomu dal ***
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 11. 2009 17:09

to 2012 asi nemám potřebu koukat, tyhle katastrofické filmy jsou už bych řekl out..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 30. 11. 2009 21:10

No out nebudou dokud na ně budou peníze a lidi na to poběží do kina. Musí se ocenit, že tentokrát za destrukcí nestojí meteorit, protože těch na zemi už v kinech spadlo tolik, že to ani není pěkný. Ale spiš mi jde o to jak to bylo podáno a to se myslím moc nepovedlo.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Player. 30. 11. 2009 22:45

heh, dokonca sa mi zda, ze 2012 ma rozpocet 250 milionov a district 30. Inak je to taka Emerichovska klasika, pekna 'podivana', ale ked sa nad tym clovek zamysli, tak to nedava zmysel. Vsak hlavne, ze ten film poriadne zaraba.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 11. 2009 22:46

Sem si říkal že bych na to šel aspon kvůli efektům, ale když sem viděl ty ukázky tak mě spíš odradily.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 1. 12. 2009 00:05

No věřím, že v kině by to mohlo být lepší kvůli tem efektům za doprovodu x-kanálového audia. Ale příběh jako takový...mizerie. No přestanu to tady chválit. :-)
Player:District měl takto málo... Možná to bylo dokonce jen 20 mil. Při tom to byla daleko lepší podívaná, tak se ptám, jak je to možné?
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 12. 2009 01:36

je to v lidech :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 12. 2009 01:46

District 9? Vy ste chlapci slepí, väčší bullshit som už dlho nevidel... :-!
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod trent 1. 12. 2009 13:39

To je věc názoru. Ukaž mi lepší sci-fi v letošním roce... ;-)
Zatím jsem tedy neviděl Proroctví. Jinak si projeď hodnocení. Narazil jsem ve většině na pozitivní. Takže takový bullshit(neexistuje slovenský ekvivalent?) to asi nebude.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka