Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 5. 11. 2005 14:42

v nedeli davali v tv kuryra. bylo to docela pekny. navic jsem se dozvedel, ze je uz i pokracovani, takze si to asi stahnu :lol:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 11. 2005 15:05

boohuzel .. nemam ... :-( .. mam pocit ze u nas urcite ne, ale spis amazon nebo ebay ...

ja se k tomu dostal uplne nahodou - genialni dilko ... nemas Mazaci hlavu ? :-) ...

2 cache : Filipe J Fry ... nenavazej se do mne tak jak ja se nenavazim do tebe .. ok ? .. je to muj nazor .. a taky muj nazor na to co je brak a nebrak ... defaultne je to uzitecna hodnota kterou mne dokaze film obohatit, at uz se jedna o komedii, nebo o akcni becko, ci psychofilm od Lynche .... a filmy typu "harrajici potrat" a "zfilmovany komixy" nemaj zadnou uzitecnou hodnotu ... je to jen zpusob jak rejzovat penizky :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 5. 11. 2005 15:17

Zrovna sleduju tragedii z Jablonce. Moc spatnej film. //to nebyla tragedie ale horor
Naposledy upravil Byte dne 5. 11. 2005 17:35, celkově upraveno 1
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 5. 11. 2005 15:30

2Pix píše: nemas Mazaci hlavu ? :-) ...

Mazací hlavu mám. Nejlepší film, který jsem dosud viděl. Jestli Lynch u diváka používá nějaká táhla na podvědomí, tak u mne se mu to povedlo dokonale. Stísněnost a další pocity zobrazil přesně těmi obrazy, které se mě nejvíc dotýkají. Ale to neznamená, že jsem ten film pochopil :D.

Abych nebyl OT, tento film patří taky mezi poslední, které jsem viděl :).
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 11. 2005 17:33

dokoukal sem Dunu SE :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 11. 2005 18:32

Meet The Fockers (myslím, že to je "Fotr Je Lotr 2")
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod koblih.jr 5. 11. 2005 19:50

Včera jsem sčíhnul Star Wars 3 a musím říct, že stejný zážitek to je vidět po 28 stejně jako poprvé v kině! :mrgreen:
Vynikající hudbička! Zlatý JOHN WILLIAMS! :tleskani
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cevrik 5. 11. 2005 20:36

Tenkrat na zapade
cevrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 11. 2005 00:45

Na Dune jsem koukal asi před měsícem, ale nedokoukal. Jediný Lynchův film, který se mi nelíbil (tedy z těch, co jsem viděl).
Jinak dál jsem viděl covfefe and Cigarettes a zřejmě zítra se podívám na Bergmanovo Mlčení :)
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 6. 11. 2005 14:00

Vcera jsem si konecne udelal cas na Purpurove reky 2: Andele Apokalypsy. Bylo to dost dobre, doporucuju!
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Master74 6. 11. 2005 17:39

Purpurove reky 2: Andele Apokalypsy je dost nezdařílý pokračování výborných Purpurových řek 1...
/Abych nebyl OT tak ted koukam po tisicaty na Vinetua...
Na to clovek muze koukat porad :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 11. 2005 17:56

Kung Fu Hustle ..... a pak Twin Peaks FWWM :-) (musim si sjet zase celou serii - porad to nechapu :-D)
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 11. 2005 18:09

Město Bohů... moc se mi ten film líbil
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malkovich 6. 11. 2005 19:52

Dnes jsem si pustil Microkosmos,líbí se mi, jak je tento film natočený a navíc je velice kvalitně ozvučen. :tleskani
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 11. 2005 21:26

To mi připomnělo, že jsem před nedávnem viděl Naqoyqatsi. Myslel jsem, že u takového filmu nevydržím, a nakonec jsem zůstal s očima přilepenýma na monitor až do konce :D.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka