Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 4. 4. 2013 01:39

Tak na to koukni. Me se to líbilo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 4. 2013 12:27

Oki, dík, tak jak bude trocha času... :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 6. 2013 00:30

The thing

Prijemny filmik...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 6. 2013 22:33

Smažená zelená rajčata - 9/10
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 6. 2013 23:17

28 days after

Dalsi becko, jako celek mozna chaoticky, s drobnejma drobnostma (tak kdyz "nejde elektrika", jaktoze se v obchodakach sviti? A vubec, doufam, ze az se proberu z mesicniho komatu, ze budu mit kondicku jak prase :)) )

Prilis velke mnozstvi "napetovych triku" aneb jen blb by si mohl myslet, ze po 30 minutach filmu by se hlavni postavy mohly neprezit...

Celkove tak 7.5/10 :)


MgX: jsem si rikal, jestli si nedelas srandu... a vono to fakt existuje :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 6. 2013 12:11

Jack Reacher - dalo se, jen hlavní hrdina byl nejlepší z nejlepších, neomylný, tajemný, stojící mimo systém... To už mi přišlo moc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 6. 2013 23:33

Mad Max 2: zabavny Bcko 8/10
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 2. 2014 02:22

To (S. King) - 2/10
Spatny. Zrovna jsem docetl knizku a myslim, ze nebyt knizky, asi bych z toho moc nepobral. Ono, narvat vic jak 1000 stranek do 3 hodin neni zrovna sranda... Film uz je jen takovej vyber "best-of scenek", obcas doslovnej, obcas naopak dost volne....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 2. 2014 00:23

Tady asi vazne jedinej sledujju filmy, co? Vypada to tu jak v pro dnesek vybranem zanru - jeden zivej a sami zombici! Dnes jsem si zahral Left 4 Dead 2 a pokracoval jsem filmama:

World War Z
Docela zajimava zombikarna presne na zpusob L4D. Zombici behaj a behaj a sou pekelne rychly. Dobre se na to koukalo, ale to je asi jediny, co k tomu reknu :)
70%

28 Weeks Later
Jeden z filmu, jehoz zapletka zacala naprosto nelogicky. Kdyz to nejde normalne, tak tomu pomuzeme trosku nasilne. "Ja tomu vsemu velim". A tak to cely podelam. Logika 0?
Jinak jsem se bavil, masova vyvrazdovacka - to je prijemne pokoukani. Takovy lokalni zombie-holocaust...
65%

I am Legend
Prazdny mesto - skoro jak Quiet Earth, akorat tady to moc na nocni party (bez UV lampy) neni...
nevim
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 4. 2. 2014 03:06

my v nedelu Kovboji a votrelci - na začiatku 40% ale koniec to napravil na 70%
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 2. 2014 12:31

Žoldák - Legie zkázy.

40%
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 2. 2014 15:56

Poslední byl Kapitan Phillips. Nejsem ani Mirka Spáčilová, natož Franta Fuka, tak jen řeknu, že se mi to líbilo a nebudu dávat důvody proč.
Před tím Walter Mitty a taky velmi dobrý.
K tomu přidat Rivaly a jsou to 3 nejlepší filmy loňského roku, co jsem měl možnost vidět.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 2. 2014 22:39

Argo (s Benom Affleckom)
http://www.csfd.cz/film/299781-argo/
celkom dobre spracovanie. Ziadne nerealne nezmyselne strielacky a bitky.
Dej podobny ako Bez dcerky neodidem, Pribeh Cathy Mahoneovej, alebo Zastupca velitela (Van Damme).
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků