Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 27. 11. 2010 14:15

Ale jo... je to taková tragikomedie.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod sioga 27. 11. 2010 15:20

filmy nemusim, no krom sci-fi ale ty moc casto nedavaj v tv, a z netu stahovat nemam rychlej net, spis sleduji online serialy, kdyz nemam porad co delat, tak jsem si asi pred par tydny pustil i kdyz to neni muj obl. zanr - prazdniny s roztleskavackami pokud se to cesky tak jmenuje, koukal jsem v rus. dabbingu.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod darkast 1. 12. 2010 20:54

Chmatáci (Takers) - akční film ve stylu dannyho parťáků + něco z Italian job. Není to žádnej zázrak, postavy jsou plochý, scénář nic moc. Trochu to vynahrazuje akční atmosféra v poslední třetině filmu.

Ale zas tak špatný to nebylo, já jsem náročnej divák. :-D
darkast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 2. 12. 2010 03:43

Tak po the good, the bad and the ugly jsem si dal
Once upon a time in the west - Vyyybornej western, mozna trosku zdlouhavej, ale paradne natocenej, dava to smysl a soundtrack naprosto luxusni (by clovek neveril, ze soundtrack muze bejt dobrej, i kdyz se neustale a dokola s mensima zmenama opakuje.... )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod roxor 5. 12. 2010 08:49

Včera som po dlhej dobe vypozeral komplet celý film - Ja,legenda s Willy Smithom.Mám rád tohto herca a film samotný ma celkom držal v pozornosti,ale keď skončil,tak som si uvedomil,že to bola hodne lacná obohratá pesnička.
P.S.: Keď som už spomenul toho Williho,v prvej filmovej roli som ho videl vo filme Made in America z 1993 ... teké puberťácke ucho. :mrgreen:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 5. 12. 2010 14:27

A co teprve Fresh Prince. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 12. 2010 23:05

Na doporučení jsem se podíval na film Klamač srdcí. Co říct...další romantický film, jeden z mnoha...

Moc se ve francouzských filmech neorientuju, ale líbilo se mi to o dost víc, než dříve shlédnuté 2 dny v Paříži (i když uznávám, ty byly trošku o něčem jiném).

Zápletka téměř nereálná, ale zahrané to bylo vcelku slušivě. Nepřišel jsem ale na chuť Vanesse Paradis.

Když to vezmu kolem a kolem, nechalo to ve mně pozitivní dojem, hodnocení - 70 %. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 12. 2010 19:45

Twelve - Docela dost jsem od toho filmu čekal. Závěr? Neřekl nic moc, příběh naprosto klasický, žádná herecká briliance v tom nebyla. Slabých 60 %.

Zavraždění Johna Lennona (Chapter 27) - Tenhle film mě taky dost zajímal. Něco málo jsem si o té vraždě načetl, chtěl jsem si rozšířit obzory. Ne poslouchat 80 minut kňouravý hlas, který věčně opakoval to samé. Je mi jasné, že při natáčení filmu podle skutečné události se toho nedá moc vymyslet, ale tady se z toho něco vytřískat zcela určitě dalo. 50 %.
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodymko 22. 12. 2010 20:19

salt
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 4. 3. 2011 20:42

Zelená zóna...zatím zhruba půlka.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 3. 2011 20:48

Nickyho rodina ...
wit.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 3. 2011 20:53

Speciálně pro hobitta doporučuji „lehčí“ filmy ...

Třeba Charlie Barlett ... a taky .... Prostě Peck ... jestli jsi již viděl - smůla :-)
... jo a ještě ... Rande na jednu noc ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 4. 3. 2011 21:10

Málem bych zapomněl na Kuky se vrací. Díky synovi to vídám poslední týden asi 2x denně. Ale stále se mi to velmi líbí.
MgX: jsu krutý :-)
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 4. 3. 2011 21:35

trente budeš se divit, ale nemyslím výše uvedené vůbec zle. Pro mě jsou to filmy pro zasmání bez nutnosti se nad čímkoliv zamýšlet. Pravda - zamyslet se dá nad vším...tedy i v těchto snímcích se dá nalézt cosi přínosného, chceš-li poučného.

Není nutné se neustále UKAZOVAT, jak koukám pouze na „kvalitu“. Někdy je dobré vypnout a pustit si cokoliv, co rozesměje a dovolí člověku vypnout.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 3. 2011 21:36

Už toho Pecka stahuju... :)
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka