Jak dlouho jste vydrzeli nespat?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 23. 7. 2007 18:45

L.O.T.G. píše:Pokud vím, tak snad po dvou dnech beze spánku už na člověka přichází mikrospánek a můžou se objevovat halucinace, ne? Tyto vaše stavu tudíž nechápu... :hm//quote]
no, po 36 hodinach se mi na chvilku zdalo ze se mi zvetsil font v contact listu v mirande... strasne veliky Ocka tam byly :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 23. 7. 2007 18:47

Jéé, podobné věci se mi zdávají častěji i se spánkem a za střízliva :-D
Jinak s tou mirandou jsi potěšil, taky používám ;-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 23. 7. 2007 19:07

ot: aj ja by som pouzival ale vo Viste sa mi neukazuje dole v liste ikonka takze nic... :(
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 23. 7. 2007 19:21

LOTG: tak to ja musim bejt na halusky jedine nemocnej... to pak taky moc nespim...
a miranda je nejlepsi, ja se dokonce zabejvam okrajove tvorbou pluginu ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 23. 7. 2007 22:58

rekord asi okolo 80 hodin (nieco vyse troch dni na chate s priatelmi). Na regeneraciu mi stacilo 8 hodin spanku.

Inak, takych 30 hodin nespat vydrzim v pohode. Stava sa mi tak pravidelne, ze taham jeden den bez spanku. (este dodam, ze normalne spim, tak 4 hodiny denne)
JohnDellinger
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 7. 2007 20:30

Jste nečlověci... :roll: osobně nevěřím, že se dá bez přípravy nespat dýl jak dva dny.
bombul: no já po kafe jsem vždycky unavená a usnu.
suk: qip rule[z] :-P jo, a pozdravuje tě chemistry :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 25. 7. 2007 21:13

tak ho pozdravuj taky, co s nim kde delas? ;)
bez pripravy se da... az se mi nekdy bude chtit a budu mit dostatek zabavy abych to prezil tak ti to klidne dokazu ze preziju ;)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 7. 2007 00:27

To ti můžu a nemusím věřit :lol: Nic s ním nedělám, jen tě prej mám pozdravovat, asi se mu líbíš :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 26. 7. 2007 00:41

takze chemikovi se libim, pro tebe jsem nejhezci metalacka... no, jeste nekdo neco? ;) [/b]z toho nebudu spat hodne dlouho[b] (jak udelat z OT prispevku NE-ot! :D )... :mrgreen:
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod chemistry 26. 7. 2007 08:15

:twisted: kázal som pozdravovať, nie vyznávať lásku hned , to až potom :mrgreen: :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tamasha 27. 7. 2007 01:20

Muj výkon je prot Vám slabej :) já vydržela... tuším max. 50 hodin... asi tak nějak...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michal-20 9. 7. 2011 00:30

Já jsem to vydržel skoro celou noc a ve 3 jsem šel spát.
michal-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 9. 2011 12:27

Rekord v kuse mám asi 5 dní. Na objem a zátěž jsem měl období, kdy jsem po dobu 3 měsíců měl spánkový průměr necelé 2 hodiny denně s tím, že jsem je nasbíral zpravidla po 15 minutách když jsem spal v tramvaji při přesunu z jednoho místa do druhého. Po tom čtvrt roce jsem byl fakt unavený ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Antika 18. 9. 2011 13:28

Jeden den a par hodin. V dobach, kdy jsem jeste chodila gympl jsem nektere dny vstavala v sest. Se spoluzaky jsme si v jednom z techto dni naplanovali party, a tak jsme po skole sli parit. Dopadlo to tak, ze jsme parili celou noc a rano jsme usinali v buse. Domu jsem se dostala po osme, takze o deviti jsem zalehla. Vic bych uz asi nevydrzela a cim jsem starsi, tim je to horsi. :D
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bart.homer 24. 5. 2012 12:57

Můj rekord jsou zatím tři dny, ale to už jsem opravdu dřel hubou o zem, protože chodím do práce na dvanáctky a je to sakra náročná práce, kdy asi tak po 8 hodinách práce je člověk servanej jak pes... Tehdá bylo hodně důležitého zařizování a tak jsem to vydržel ty tři dny, ale bylo to pomalu na zhroucení... Strašný... Fakt že jo... :-l
bart.homer
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka