Co sa Vam dnes v noci snivalo?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fake 9. 2. 2006 07:35

2Pix píše:fake .. co resis ... ICQ jde VZDY spustit at je pan admin sebelepsi :-D ...

spustit jde... ale pripojit nejde... nebo aspon opravdu netusim jak:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 9. 2. 2006 08:05

dobra ... napsal sem to spatne ... vzdy se jde pripojit ;-) ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 23. 2. 2006 07:34

poslednich par noci se mi porad zdava o jedne nejmenovane osobe. hergot, myslel jsem ze uz to je davno za mnou. takhle mam zkazenej celej den jen co zapipa budik a ja si vzpomenu, co se mi zdalo. potvora jedna!
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod kapryba 23. 2. 2006 08:10

Mě se zdálo,že jsem byl někde ve Vietnamu,nevím proč,nevím s kým,prostě správnej chaotickej sen o ničom :oboze
kapryba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bozetecha 23. 2. 2006 08:25

Me se zdalo o lete a o spouste dalsich veci (zviratka, chlapy, atd.) ... :D
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 2. 2006 10:52

ja mel srandovni sen o tom ze se vratil magor .. probudim se a zjistuju ze se fakt vratil :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andy 23. 2. 2006 19:49

Snívalo sa mi, že som kupoval Hyundai Sonatu a nakoniec ma tam prehovorili na Terracan... Len by ma zaujímalo, kde som nabral na to prachy :)
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 25. 2. 2006 12:30

Mě se zdál docela brutální sen: Jsem v takovým polorozpadlym baráku. Ještě s asi 4 lidma. Všude byly okna z nerozbitnýho skla a přes ně stáhlý žaluzie, takže bylo v tom pokoji šero..... Ostatní jsem vůbec neznala, ani v životě neviděla. Všude byly hromady černých chodeb. V chodbě přímo před námi se na nás řítily takový ty maličký dinosouři (masožravý) a T-rex. Tak jsme utíkali chodbama, až jsme se dostali do pokoju, ze kterého nebylo úniku. Byly v něm skříně, velká postel a zase ty okna se žaluziema. Já ani nevím proč, jsem se schovala mezi skříň a postel ( místo toho abych se třeba zavřela do skříně, nebo vlezla pod postel). Ostatní to nestihli a začali je kousat ty prťavý dinosauři.... Pak ( už značně pokousaný) se ty lidi zvedli ze země. Já se jim koukla do očí a docela mě to vyděsilo, protože měli úplně červený oči (ne bělmo) a šli po mě.... Ty malý dinosauři zmizeli, ale přiběhl tam T-rex. A už po mě skočil. V tu chvíli jsem neváhala a proskočila tim sklem. Dopadla jsem tvrdě na zem a všede v rukách i v obličeji jsem měla zabodaný střepy, no hnus.... To už ale proskočil sklem i T-rex a ty pokousaný lidi a já jsem před nimi prchala. Přede mnou se najednou objevil prudký sráz a před nim pegas. Já na něj naskočila a uletěli jsme... Za chvilku přistál v nějaké šou nebo čem. Hned do první řady. Tam byl zrovna obrovitánskej had v nádrži s vodou asi tak po kolena a před nim chlápek v kostkovaný košili... něco o tom hadovi povídal. Já jsem seděla v hledišti a tušila něco zlýho. Kůň někam zmizel, už jsem ho neviděla. Najednou ten had máchnul ocasem a urazil tomu chlápkovi hlavu... Ještě chvíli stálo tělo bez hlavy a pak spadlo do vody.Zajímavý, že nikde žádná krev. Had se začal rozhlížet po divácích, já měla hrozně stísněnej pocit... Přejížděl očima sem tam ..... A u mě se zastavil. Koukal se mi přímo do očí a já se nemohla ani hnout. Pak výhruzně zasyčel a chlamst, chtěl mě sežrat a já viděla do jeho tlamy.... a to jsem se úplně spocená vzbudila

Sny jsou někdy divný :)
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 2. 2006 21:15

Fuj! To Ti teda vůbec nezávidím!!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Stibi 25. 2. 2006 21:19

Závidím jakýkoli sen ...mě se nezdá absolutně nic ...nebo spíš si nic nepamatuju...nevím čím to ...už je to takhle dlooouhooo....
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Imhotep 25. 2. 2006 23:38

nie si sam... :hm
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bozetecha 27. 2. 2006 08:34

ve zkratce ... rally s S1 ... parada ;)
Bozetecha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 2. 2006 08:41

Na dnešek se mi zdál nějaký film.. Kéž bych si ho pamatoval. Mohl jsem sepsat scénář a třeba na tom i něco trhnout. Ale bohužel - náhle mě probral budíček, takže si z toho pamatuju houbičky.. :|

Odeslat příspěvekod Zelik 27. 2. 2006 08:43

Mně se zdálo, že jsem přefik nějakou holku ve výtahu.... :D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 2. 2006 08:45

2 Zelík> Nelži. 8-)

Předchozí stránkaDalší stránka