Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 2. 2007 23:06

Protože zatím tuším něco víc, než jen suchý popis událostí.. zajímá mě, kam se člověk jako ty dostane.. na podobném principu fungují reality show
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod DarkLady 28. 2. 2007 09:10

Já jsem toho názoru, že blog má mnoho podob. I když je vyloženě nesnáším, tak musím připustit, že i ty Hotely v Tokiu mají právo na existenci. Osobně bych je sice smazala, ale každý si může udělat na webu svoje místečko a nějak se presentovat. Že to dělá způsobem, až si ostatní klepou na čelo, to už je věc jiná: my jsme v jejich věku nebyli jiní. Do určité míry musím připustit, že tolerance je na místě.

Myslím si, že blog se nedá svázat do nějaké pevné definice. Co bloger nebo blogger, to jiná podoba blogu. Ať už to jsou dívčí blogy plné blikátek a "gifíků", po "fanblogy", různé odborné blogy, blogy, kde je schováno mnoho emocí, ale i ten deník se suchým popisem událostí...

Každý si tu najde to své. Já bych ostatní nezatracovala. Vím, sama jistý druh blogů nemusím, ale úplně nad ním lámat hůl nemůžu
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 28. 2. 2007 10:05

blogy patrily na smetiste dejin jeste drive nez vznikly
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod DarkLady 28. 2. 2007 14:42

proč? Co je na nich tak hrozného, že jim nechceš přiznat právo na existenci?
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 28. 2. 2007 15:06

Každý by měl mít právo vyjádřit svůj názor.. Respektuji názor ESA, ale také těch, co píší blog. Myslím, že se i svobodně můžeme rozhodnout, zda blogy číst budem a nebo ne. Já jen například nečtu, ale chápu, že si své čténaře najdou, proto je myslím nesmyslné psát, že by vůbec neměly existovat..
Anonymous

Odeslat příspěvekod ES0 28. 2. 2007 15:16

DarkLady píše:proč? Co je na nich tak hrozného, že jim nechceš přiznat právo na existenci?t/quote]

uz jsem to tu nekde psal, tyto denicky je przni web a je tak nutno pri hledani informaci pouzivat stale slozitejsich zpusobu aby to vyfiltrovalo i tento odpad
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod DarkLady 28. 2. 2007 15:19

Ale to přece nedělají jenom blogy! Na netu se všude válí svinstva, že bys to vyčistil jen zákazem a zrušením internetu. To přece není jenom o tom, jestli existují blogy nebo ne...
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 2. 2007 15:22

ja povazuju za tenhle odpad ty denicky nactiletych, a lidi, kteri si pisou kdy a kde parili..ostatni mi prijdou dobry[/quote]
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 28. 2. 2007 15:23

darklady, ale k bordelizaci to napomaha, a zrusit to samozrejmne nejde, ale to ja netvrdim, celou dobu jen konstatuji
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 28. 2. 2007 15:43

eso: blogy typu "v kuchyni mi spadla protéza do těsta" mi taky nejednou, ale mezi bloggery se najde spousta odborníků - mnoho novinářů v americe třeba publikuje jen přes blog, aby noviny neovlivňovaly jejich kredit. počítačově odborné články taky mnohdy najdeš v nejkvalitnější podobě na fanouškovském blogu.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 2. 2007 15:55

souhlasím s tebou :wink:

//Michal P: poslední příspěvek prosím necituj

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 28. 2. 2007 16:05

a tak jo, jiste je spousta zajimavych kousku, jenze protoze blogy jsou in, tak je hromada blbcu co pisou blogy jen proto aby nejaky meli a ne protoze maji neco hodnotneho ke sdeleni,
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 2. 2007 16:27

tak to jo, jenze stejne to ty ani ja neovlivnime...takovy blbci, kteri si tvori blogy a povazuji je za neco vyjimecneho ackoliv to vyjimecne neni jsou porad a budou porad :roll:

//Michal P: poslední příspěvek prosím necituj

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 2. 2007 16:39

ESO: To, ze to dela bordel pri hledani je spis nez problem bloggeru problem vyhledavacu. Ber to tak, ze misto aby ti googlu vyjel dve neexistujici stranky, najde ti par debilnich blogu. Konecny vysledek je stejne Nenalezeno, jenom trochu v jiny podobe.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 3. 2007 12:38

ESO: tohle ale není problém blogů, to je problém toho, že i člověk, který nemá co říct, si ten blog založí.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka