Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 20:32

A muze tam byt zelene pozadi a na tom fialove pismo s hnedym podtrzenim?? Do toho bych mozna sel. Akorat ten slon musi mit na pozadi napis: marzuv slon :-D
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 2. 2007 20:37

No to by bylo úžasné, možná malinko kýčovité, ale věřím, že to zvládneš.. Možná bych jen to hnědé podtržení vyměnil za růžové, ať to jde k sloníkovi.. A pojmenujeme to teda Jersíčká blůček a marzíkovo slůně a na ***** bude samozřejmě Tvé jméno.. Už se těším..
Anonymous

Odeslat příspěvekod marz 13. 2. 2007 20:50

Ja to vzdavam, to je na mne moc slozite, a je tam malo ruzove. Ale takto se normalni blogy delaji, naplacat tam co nejvi sra**k a at se maji lidi cemu divit. Pak si kazdy rekne: To je ale krava. Ale jim to asi neprijde...
Kdysi jsem nasel 4 blogy propojene, kazdy z nich si delala jedna z kamaradek. Vsechny jsem si prohledl a vsechny stejne, jen kazda tam mela jine mnozstvi ruzove.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 2. 2007 20:53

No jo, každá holt musí mít svůj specifický styl.. Jedna dvě růžová tlačítka, druhá růžová tlačítka tři.. Každý se snažíme nějak odlišit :-)
Anonymous

Odeslat příspěvekod Skijumper 18. 2. 2007 00:23

Já si myslím své,neberte to jako urážku je to jen můj názor:

Blogy jsou hlavně pro lamy co nejsou schopný si napsat ani stránku v HTML :-)
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod r.polasek 18. 2. 2007 00:49

Blogy - blbost a demence. Staší se podívat na GP :D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 18. 2. 2007 00:58

Jo blogy na GP sou zabava.

Skijumper: ta posledni veta je docela dost odvazne tvrzeni :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2007 18:44

skijumper: fakt je blog pro toho kdo neumi html? no mam to brat jako urazku?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod crashpc 18. 2. 2007 19:00

blog jako takovej dělat nebudu a na žádnej pravidelně nechodim. z 95% je to o ničem. jediný co je dobrý sou třeba příběhy lidí co tam píšou jinak asi nic.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 18. 2. 2007 19:02

Spíš se sem tam na blogu dá sehnat něco, co člověk jinde nenajde. Jako třeba něco nelegálního. Ale pšššššššššt.

// já tě stejně slyším, nic nelegálního sem nedávej
Michal P
:mrgreen:
I blbci letí vzhůru!!!
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 19. 2. 2007 11:24

ze vsech blogu na ktery jsem narazil me zaujal pouze jeden. ale psssssst, michal P by mohl pouslouchat
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 2. 2007 17:08

skijumper. máš pocit, že má každej čas na to patlat se s html, případně, že si nenaplácá na stránku cokoli v html editoru? to už je pro lamy.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 19. 2. 2007 18:58

Tyhle systemy aspon fungujou nez nejaky amatersky "adhoc" stranky :D

Jo jinak v joomle se mi vali komponenta blog,ale nejak ji nevyuzivam :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Skijumper 19. 2. 2007 23:39

Já si hlavně myslím že to co je na tom blogu opravdu není zas tak těžké napsat v HTML s pomocí JavaScriptu. Ne samozřejmně určitě každej kdo má blog není lama ale většinou to maj holky který tam maj plno foteček tokio hotel a narůžovělejch obrázků protože si neumí napsat stránku v html a myslej si že jsou strašně big kingové že kopírujou růžovž obrázky na blog :) ale neříkám že všichni. Já jsem tuhle něco hledal na googlu a těhle blogů je fakt hafec
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 20. 2. 2007 06:50

Ne nemam, ani nechcu, je to DMNC :)
andels
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka