Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 24. 8. 2005 13:10

Máte blog? Co si myslíte o blogování? Čtete pravidelně nějaké blogy? Jaké?

Já jsem si založil blog poměrně nedávno. Myslím si, že blog je skvělá věc, zejména pak odborné blogy, i když já sám žádné blogy pravidelně nesleduju.. (hlavně kvůli tomu, že neumím anglicky)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 24. 8. 2005 13:12

Pravidelne nesledujem ziaden (ostravaka neratam :lol:), ale obcas sa doklikam ku niektorym odbornym.
Chystal som sa si zalozit, ale stale som si nezalozil :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 8. 2005 13:28

Na konkrétní blogy nechodím. Jedině přes vyhledávače. Ty mě docela často směřují na Hulána. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 8. 2005 13:30

Kdybych si založil blog, tak to by byl ten nejtrapěnjší a nejnudnější blog na světe. Polovina věcí co bych napsal by nebyla vůbec pravda. Ten kdo by čerpal informace z mého blogu by skončil hodně špatně. A ještě k tomu ty hrubky co píšu.
Radši nic nebudu v tomhle ohledu podnikat protože by to dopadlo jako u Miroslava Hebkého . :-)

Mi úplně satčí puaza a živě!
Blogy neuznávám......
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 24. 8. 2005 13:48

Blogy nectu a nejak nemam potrebu aby muj "denik" kazdy cetl na internetu imho je to ztrata casu
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 24. 8. 2005 13:55

Taky žádné nečtu, sem tam na nějaký zavítám po tom co mně tam odkáže vyhledávač, ale nevyhledávám je. A ani se nechystám založit vlastní, ani nevím co bych tam psal... :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 8. 2005 14:48

Vždyť já nemám ani osobní stránky.
Kdybych chtěl něco spíchnout, tak jedině nějaký profesní web. Info pro zaměstnavatele. Byly by to stránky na kterých bych se pořádně rozepsal o svých pracovních zkušenostech dovednostech a úspěších.
Ono mi toho totiž na jednu A4 živtopisu moc nevejde.
Nechal bych si tam udělat nějaké profesionální fotky v obleku atd. Nakecal bych tam nějaký text, ať může slyšet můj hlas. To mám v plánu tak do jednoho roku udělat.
Byl by tam i klasický životopis.

No a odkaz na web bych vložit do papírového životopisu.
Myslím, že to takhle moc lidí neřeší a pro zaměstnavatele by to mohlo být zajímavé.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 24. 8. 2005 21:21

Já blog nemám, protože mě nenapadají žádné originální a chytré myšlenky :?. Jediný blog, který jsem navštívil víckrát byl ostravak.bloguje.cz, kdybych měl na webu číst mj. ještě další blogy, nezbyl by mi už na nic jiného čas.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 24. 8. 2005 21:28

ja nemam a ani neplanuju, nevim co bych tam psal. maily jo, ale blog mi nejak nesedne, ale je pravda ze si obcas nejaky prectu.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 24. 8. 2005 21:41

blog nemam a neplanuju. Nepotrebuju, aby pulka naroda vedela, kdy chodim na zachod, co delam ve sprse a koho budu volit v pristich volbach.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 8. 2005 21:43

2 iwigirl : Vždyť to je moderní, Vyvolení, BigBrother, ...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 24. 8. 2005 21:45

moderni to mozna je, ale nemusim jit za kazdou cenu s dobou. Vyvolene nesleduju, BigBrothera nebudu sledovat.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 24. 8. 2005 22:07

pozor na vec. blogy sa delia na dva druhy: internetovy dennicek (to su zrovna tie poznamky typu dnes som bol konecne na zachode), alebo viac-menej len spisky nazorov a diania (napr. na politickej scene, hernej, it elkovo, mobilna, ci uz len blbiny typu http://gadgets.cz)
tie prve nemam rad ani ja. tie druhe su ok.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 24. 8. 2005 22:33

Já na svém blogu popisuju jednak svoje linuxové začátky, o nichž si myslím, že by v budoucnu mohly někomu pomoct, a jednak komentuju věci, které se dějí okolo mě..

Teda spíš jsem s tím teprve začal... Sám si nejsem jist, kterou cestou se bude můj blog ubírat...:)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 8. 2005 04:49

Tak vyvoleni je kapitola sama o sobe
v zivote si to nepustim fuj

a blog to same obcas nektere lidi nechapu co se tam clovek dozvi...
AndrewJ ukaz link :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků