Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 12:19

trent: Někdy ani ne...a zrovna dneska už asi třikrát navštívila kamarádku v naší třídě...

Slonik: Celkem ničemu. Akorát mě to mrzí. Ale nevím, co myslíš tím, jak jsem se zachoval na základě chatu... nic zlého jsem jí neudělal.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 12:38

Tak když vstoupí do třídy, tak se otoč a nedívej se. Nebo se neotáčej a zakryj si obličej.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 12:51

Když vešla dovnitř, normálně jsem ji pozdravil. To, že se na mě ani nepodívala je věc druhá :D
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 12. 2010 16:29

hobitt: připomínáš mi jednoho tragéda, který se o mne snažil (tuším, že já jsem chodila do 4té třídy a on o třídu výš), pobíhal po našem městečku v oblečku Supermanna. Donášel mi před spolužáka, jak mne miluje a i dopisy (párkrát mi je donesl i sám), na které jsem mu odepisovala, chvíli jsem ho nechala v domnění, že já s ním chci chodit, pak jsem mu na rovinu napsala, že nemá u mne šanci, protože je ošklivý a strašně vtíravý a při psaní jsem si vychutnávala od něj lízátko :D V přítomnosti žije se stejnou ošklivkou, jako je on, mají už druhé dítě a žijí v "ubytovně", kde bydlí ta samá pakáž. Dávám Ti sem příklad, jak můžeš skončit (ale nemyslím si, že jsi nevzhledný ;-) )
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 14. 12. 2010 16:36

Kirkwood píše:ale nemyslím si, že jsi nevzhledný ;-)
Ja jo, ja jo!!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 12. 2010 16:41

Kirkwood píše:... chvíli jsem ho nechala v domnění, že já s ním chci chodit, pak jsem mu na rovinu napsala, že nemá u mne šanci, protože je ošklivý a strašně vtíravý a při psaní jsem si vychutnávala od něj lízátko :D ...

Už Ti někdo řekl, že jsi potvora? :mrgreen:
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Tukatkat 14. 12. 2010 17:39

hobitt píše:Vzhledem k tomu, že jsme na stejné škole, nebude to tak snadné. :-|

prosimte.. ja s jednim takovym svym pripadem chodim do stejny tridy a ignorujem se navzajem :mrgreen:

K tematu cerny skrinky, nassrrrr..sstvalo me outu, pac mi odecetli neco driv, nez jsem to vubec stihla deaktivovat.. :/
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 12. 2010 17:45

Jo, jo ... internet mají pomalej, ale co se účtování týče, jsou rychlí jako blesk :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 17:51

Slonik píše:
Kirkwood píše:... chvíli jsem ho nechala v domnění, že já s ním chci chodit, pak jsem mu na rovinu napsala, že nemá u mne šanci, protože je ošklivý a strašně vtíravý a při psaní jsem si vychutnávala od něj lízátko :D ...

Už Ti někdo řekl, že jsi potvora? :mrgreen:

A ještě k tomu zlá? :mrgreen:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod michee 14. 12. 2010 18:47

Nesnáším konec roku :grr: .....hlavně v práci :grr: ...dnes jsem od šéfa slyšela spoustu vět končících...."dodělat do konce týdne" :grr: ...to opravdu nevěděl celý rok? Že si schovává v záloze takové úkoly :grr: ....hlavně svoje úkoly, který plním já! :grr:
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 12. 2010 19:15

michee: to samé máme u nás. Den před dokončením práce nám přijde její zadání, které nám měla vedoucí přeposlat cca týden předem. Mně spíš sere nespolupráce s institucemi, se kterými musíme domlouvat tu VELKOU statistickou akci na příští rok..

Slonik + trent: jj jak na koho, když se ho musím zbavit :nenapadne :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 19:43

Tukatkat píše:
hobitt píše:Vzhledem k tomu, že jsme na stejné škole, nebude to tak snadné. :-|

prosimte.. ja s jednim takovym svym pripadem chodim do stejny tridy a ignorujem se navzajem :mrgreen:

Já bych asi v sobě měl hlavně potlačit nutkání jí napsat :D
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 14. 12. 2010 19:57

Nechtel's to rict naopak? Potlacit to osklivy sileny nutkani se na ni vykaslat? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod darkast 14. 12. 2010 20:01

Právě sem bejvalou smazal z FB, icq a mobilu a přesvědčil ji, ať si mě dá do block listů. Doufám, že se to teď zlepší, už nechci mít depky... :--
darkast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 20:04

suk píše:Nechtel's to rict naopak? Potlacit to osklivy sileny nutkani se na ni vykaslat? :D

Nechtěl. Chtěl bych, abychom alespoň nějak mohli komunikovat. Když to šlo předtím...

Jó, já vůl jí to neříct, tak je dnes všechno jinak a je pohoda. :)
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka