Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 9. 12. 2010 21:37

Už jsem ho našel.. Mezi kabely k navigaci :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod trent 10. 12. 2010 07:35

hobitt: to ztrácíš naději kvůli ní? Dyť jsi jí dal čas... a dokonce kolik chce. Po pravdě, když jsem si přečetl co a jak a tak je to klasická holka, co neví co chce. Takže ta se pravděpodobně druhý den neozve. Ale jak říkal MgX. Určitě to celé byl krok kupředu. A jestli ses bavil s kamarádkou/kamarádem, co ji znaj na téma ona a ty... nebudu raději nic říkat, protože jistě znáš můj názor. ;-)
A bych nebyl OT, tak by se slušelo si na něco pěkně zanadávat. Akorát mě v tuto chvíli nic nenapadá.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 07:55

Trochu jo...ale tak ještě se uvidí. :)
A nebavil jsem se s něma, proč taky... :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 16:50

Achich ouvej...asi jsem fakt žárlivý nemehlo...

Dobrej kamarád je s ní během dvou dní už podruhý venku a já jen sedím doma, koukám na její oblíbený filmy a užírám se. :-S Heh, a když jsem se ho zeptal, jestli by bylo blbý, kdybych šel s nima (jdou ještě s nějakou holčinou), tak řekl: "Eh...jo."

Už ať je zítřek...

A navíc jsem teď strašně náladový, chvílema bych ji do nebe vynesl, pak jsem zas vytočený, stačí maličkost a jsem šťastnej, pak jsem zas dlouho naštvaný... :-/
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 12. 2010 18:05

To nemyslíš vážně .... místo "Achich ouvej" a koukání na filmy, si pořiď nějaký fackovací stroj a nech se pořádně proplesknout.

hobitt píše: když jsem se ho zeptal, jestli by bylo blbý, kdybych šel s nima (jdou ještě s nějakou holčinou), tak řekl: "Eh...jo."

To je předpokládám jen nějaký hodně drsný vtip pro pobavení spoludiskutujících ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 18:09

Není...

Ale je to dobrý, ještě jsem to divko nestrčil do mechaniky :D takže jsem koukal jen včera a dnes možná taky stihnu jen jeden.

Stejně nevím, co dělat, tak jsem strčil hlavu do písku.
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 12. 2010 18:12

Ten fackovací stroj si ale pořiď stejně.

a zjevně "ho strčí do mechaniky" zase někdo jinej :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 18:13

Nevím, kde ho sehnat, když bude nejhůř, tak někoho požádám :D

To asi ne ;)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 10. 12. 2010 20:00

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pardon, ale to je vuuuul :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod darkast 10. 12. 2010 20:09

Hobitt: Nejlepší by bylo se od ní teď distancovat. Když se budeš vtírat a pořád ji někam zvát, tak ztratí zájem. Když já balil svojí teď už bejvalku, tak přesně v týhle fázi (neví co chce), jsem jí s klidem a porozuměním řekl, že to nebudem lámat přes koleno a dáme si radši pohov.

Za 3 týdny (během kterých sem se jí vůbec neozval) mě pozvala na jednu akci, kde jsem hrál hrozně sebevědomýho frajírka - jednoduše sem se choval jakože vim, že ona mě chce, ale já ji už ne a dával jsem to patřičně s lehkou dávkou humoru najevo. Při loučení jsem mluvil o líbání a když našpulila rty, tak jsem uhnul hlavou a místo líbání ji objal a odešel. Naprosto jí to odrovnalo. Den nato jsme spolu chodili. :-D
Sice to nevydrželo, ale samotný sbalení probíhalo bezproblémově a zabralo.

Moje rada: Nevtírej se. Nesmí mít pocit, že tě má na háku. Nevím jak přesně to popsat, ale musíš ji jednoduše vyprovokovat, probudit v ní touhu, aby ona po tobě vyjela. S každým krokem dopředu udělej menší krok zpátky. Zabírá to. Nemusíš bejt žádnej model, já taky nejsem, jenom předstírej sebevědomí.

fuj, to sem se zas rozepsal :-))
darkast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 20:27

Mám v hlavě plán, tak uvidíme. :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 10. 12. 2010 21:21

Ach jo... Tak se svěř s plánem? To co ti napsal darkast vůbec není špatný. A pravdivý.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 21:22

Prostě být sám sebou, na pohůdku, improvizovat a uvidí se. :)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 10. 12. 2010 21:40

hobitt píše:Prostě být sám sebou, na pohůdku, improvizovat a uvidí se. :)

Sorry hochu, ale na to nemáš ...

... a jestli je nějaký Tvůj kamarád, taková sfině, že jde s holkou na kterou myslíš ven, tak si zaslouží nakopat do zadku... a Ty taky... když místo toho, abys jí normálně zavolal - jako, že ani nevíš, jak jde s kámošem ven ... a zeptal se jí, že ... Ty jdeš TAM a napadlo Tě, jestli by nechtěla jít s Tebou.
Místo toho se ptáš hošíka, jestli můžeš jít s nimi :oboze

Je to jednoduché .... kdybys dělal a říkal přesně co Ti tu píšeme, byl bys už o hodně dál, než si nyní...improvizuješ ... jako seš na pohůdku ... a přitom to komplikuješ.

Nazdar...

EDIT: a komentovat to není třeba ...

-- 10. 12. 2010 20:40 --

K tématu .... dnes jsem dostal super ránu od vrat přímo do hlavy a musím přiznat, že mně to neudělalo moc dobře :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 21:50

Ale no tak, uklidni se, zbytečně to prožíváš.
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka