Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 18. 12. 2010 22:46

Já toho prokaučoval...že až škoda mluvit. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 12. 2010 08:07

Dnes je den blbec :-( a jen kvůli bráchovi >:-(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 20. 12. 2010 09:30

Predseda: Cela zhava, primo svitim zhavosti :-P

Dneska mi malem ujel autobus, jsem to jentaktak dobihala s tezkejma taskama :-/
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 12. 2010 12:37

To je blbý. U Lidlu by měl bus stavět přímo před vhodem. :-)
Ach jo. Je mi divně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 12. 2010 13:36

trent: to pak byl autobus zaflákaný stařešinou :-D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 12. 2010 13:41

Ze je cela kolej odpojena od netu :-/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 12. 2010 18:26

Jsem nakrklej. Dneska jsem jel, brzdil jsem jak blb, snažil jsem se uhnout co to šlo, aby pan debil mohl projet zmrzlou křižovatku prostředkem. Nové zpětné zrcátko mi vydrželo cca 3 neděle. Debil se nevyhnul a zkurvil mi zrcátko. Bohužel jsem na to přišel až když jsem odjel.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 12. 2010 18:38

trent: ou, tyhle lidi bych nechala bez řidičáku >:-(
Dnes den blbec pokračoval hned po práci. Z místa, kde obvykle parkuji, jsem se nemohla vyškrábat, chlapů kolem šla halda a ani se nezmohli na "Nechcete pomoct?" Až po cca hodině dvě paní mi pomohly, pak přišel pán, přemýšlel, zda má odložit kufřík a zlehka přitlačil, pak mne nakrkl otázkou: "A nemáte letní gumy?" A byl to blbeček, který parkoval přede mnou, pro jeho auto tam místo rozhodně nebylo, protože zadkem vybočoval do silnice, kdyby tam nestál, tak bych nemusela couvat a tudíž bych nezapadla. Zítra asi jdu pěšky do práce, nebo vůbec :-| Ale to by mi neprošlo..
Cestou domů jsem potkala dvě ucha v dvojkovým golfu, na kruháči jel cca 40km/h a děsně se řechtali tomu, že zůstali vyset naštorc :roll:
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 20. 12. 2010 18:50

Dneska se opravdu na těch silnicích objevovaly podivný úkazy. Mě zase jeden důchodce na chvíli zablokoval na parkovišti a ještě mi začal couvat na parkovací místo, kam jsem začal couvat já před ním..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 12. 2010 06:48

Už aby někdo vyrobil fazer, jako ve startreku. Hned bych takový debily za volantem "zmizel".
chritian: Něco podobného mi udělala jedna slečna. Přijel jsem k místu, hodil směrovku, zařadil zpátečeku a v zrcátku jen vidím, jak tam předkem vlítla fiesta. Mlčky jsem vystoupil, dívčin spolujezdec jí něco sdělil, děvče se přiblble usmálo a odjelo pryč.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 12. 2010 10:06

Dneska jsem jel do práce vlakem a ČD opět "nezklamali". Na malém nádraží se postupně hromadí lidi a také 4 vlaky z obou směrů, z nichž žádný nechtěl nebo nemohl jet ani jedním směrem. K tomu nikdo nic neví.

Byla to jak scénka z Cimrmana, když se horníci hromadili v dole :-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 12. 2010 10:20

4h: deadlock?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 12. 2010 10:30

Ne, to byl čédélock.

Nakonec se jej podařilo vyřešit, kolejí je tam naštěstí pět nebo šest :)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2010 19:20

4honza ono je vlastně dobře, že ČD nemají konkurenci. On ji tedy spíše NĚKDO nechce, protože nás touží ochránit.
Člověk by si zvykl na řád, pořádek, čistotu a další věci, které vlastně k životu vůbec nepotřebuje. Nám stačí staré rozbité vagóny, protože se ty staré, ale trochu lepší, zrovna opravují a zimu, vlastně teplo tak kolem 10°C ... ve vagónu, ne na nádraží si užijeme - ono nás to zoceluje. Je to slast - otužovat se a tím utužovat zdraví.

A že si tam někteří kucí celkem užívají, a že berou pěkný prachy, teda alespoň se to povídá v luzích a hájích zdejších ... no ať berou, přejme jim to, vždyť jim rádi ještě přispějeme.
Ono se totiž vždycky najde jak a kde brát, aby se někam mohlo dávat.

Mám z toho fakt dobrý pocit, že i já - možná - přispívám na radost a bohatství jiných.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 21. 12. 2010 20:00

Prokousla jsem si hubu a mam tam aft jako... ehm.. :-/
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků