Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 30. 8. 2012 12:35

christian? To je nekdo novej? :mrgreen:

hobbit: tak jednou veci je, ze porusil pravidla ;) a holt uz asi maji dost lidi, tak se zbavujou... me taky blokli ucet, neb mi neverili jmeno.. tak jim holt naskenuju obcanku
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 8. 2012 15:25

Já si to s tím naskenováním občanky ještě hodně rozmyslím ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 8. 2012 15:33

Slon: no, nemysli si - moje obcanka projde trosku fotosopem :D Na FB jsem nebyl zrovna pod svym jmenem ale pod svym umeleckym pseudonymem :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 8. 2012 16:03

Ještě byste jim měli dát popis co jíte, kde přesně bydlíte, jak se jmenuje váš zaměstnavatel, jaký máte příjem, kolikrát za týden souložíte ... :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 8. 2012 17:02

MgX: proc? Od toho jsou prece statusy, aby tam clovek tohle napsal. Oni si pak napisou

SELECT COUNT(*) FROM status WHERE userid=$userid AND status.text LIKE "soulozim"

a maji potrebne informace

(SQL zjendoduseno a generalizovano ;) )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 30. 8. 2012 17:28

Slonik: Nelibilo se jim, ze jsi slonik? :-O

Se divim, ze me taky jeste neblokli :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 30. 8. 2012 22:07

Beztak to jde s tou službou z kopce..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 8. 2012 22:52

To teda. Akcie uz na polovine? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 8. 2012 06:27

MgX: tohle vsechno uz stejne vedi ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 8. 2012 06:46

Pomoooc, dva dny s ultraukecanym clovekem. Uz aby byla nedele.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 8. 2012 07:51

MgX: jistě by se našly i další údaje co by mohli chtít. Nejen kolikrát, ale i s kým, kde a jak

Tukatkat: mám nehezké podezření, že můj profil někdo nahlásil. A dokonce i tuším kdo.

Suk: photoshop je dobrý nápad. Jen aby ním neumím zacházet a ani ho nemám instalovaný. Ale nějak to řešit chci - s pár lidma jsem v kontaktu prakticky jen přes fb
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 8. 2012 08:27

Slonik: Jenze nevim, jestli ukecas, ze se opravdu jmenujes "Slonik Indicky". Ja tam mam jmeno, ktery by uverit slo. A samozrejme, taky me nekdo napraskal. Nekdo, komu se nelibilo, ze mu s takovym jmenem kritizuju oblibenou kapelu :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 8. 2012 16:30

Tak myslel jsem nějaké věrohodné jméno. :). Osobně podezírám jednoho dříve velmi aktivního uživatele jednoho ze zdejších technických fór, který pracuje pro jednu velkou zahraniční firmu.
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 31. 8. 2012 17:02

Jeste ze mam tak malo pratel a tak malo se o me zajimaj, takze me nenaprasej :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 8. 2012 17:23

Tohle není přítel ani "přítel". Je to jen velmi špatný pracovník a párkrát jsem mu to dal najevo, stejně tak když mě přestalo bavit jak ta jejich korporace kašle na české spotřebitelské zákony, tak jsem dal podnět k zahájení správního řízení .... . Kupodivu, firma svoje pochybení alespoň formálně napravila a já za pár hodin na to přišel o účet na FB.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků