Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 10. 12. 2010 23:24

hobitt i Ty chudáčku malej ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 12. 2010 23:29

A na Pauze by bylo denně o polovinu míň příspěvků. To bych vám nemohl udělat...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Předseda 11. 12. 2010 00:18

hobitt píše:Dobrej kamarád je s ní během dvou dní už podruhý venku a já jen sedím doma, koukám na její oblíbený filmy a užírám se. :-S Heh, a když jsem se ho zeptal, jestli by bylo blbý, kdybych šel s nima (jdou ještě s nějakou holčinou), tak řekl: "Eh...jo."

Už ti jí vobrušuje :mrgreen:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 12. 2010 01:05

Ne...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 12. 2010 01:36

No jasně. Von ti ji asi bude hlídat. Co myslíš, že spolu dělaj? Procházej se?
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod darkast 11. 12. 2010 02:29

Jestliže je pro ní jenom kamarád, tak se budou jen procházet. Jestli se jí ale líbí, tak je po *****. :-l
darkast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2010 07:40

Kamarád taky rád. :D
hobitte... přečti si co ti psal MgX. A myslím, že když se pvrátíš cca 3 měsíce zpět je tu obdobná diskuze v níž hrajem hlavní roli. Aby toho nebylo málo, tak další 3 měsíce zpět tu máš dokonce vlastní vlákno na toto téma. A dál... raději má paměť už nesahá, ale nemyslím, že by byla nějaká zásadní změna. Lidi ti tu radí pořád dokola. Ne, ty prostě raději dáš na kamarády a kamarádky, než abys balil tu holku. Kamarádi a kamarádky jsou ty poslední lidi na světě, kterým jde o to aby jsi ji ulovil. Když už nejdou proti Tobě, tak je jim to úplně jedno a nakecaj ti cokoliv.
A že na balení působí hodně vlivů. To ano, ale jsou jisté mechanismy, které fungují vždy. Musíš tý ženský ukázat, že jsi chlap. O to jde. A pak tě v podstatě sbalí ona, něbo se nechá velmi snadno sbalit. Jako na to aby jsi včera odpoledne napsal, jestli by nešla ven snad nepotřebuješ radit. To že jsi ji dal čas neznamená, že se ti sama od sebe za dva měsíce ozve, že si to rozmyslela a že chce tebe. Myslím dva měsíce nečinnosti z tvé strany. To bys byl vemi bláhový, nebo ona velice zoufalá. A soudě dle její vizáže se jí nejspíš toto netýká. Hele, být jí o pár let víc, tak s ní budu taky chodit do čajovny s vědomím toho, že si doma koušeš nehty.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod roxor 11. 12. 2010 08:28

darkast píše: Jestli se jí ale líbí, tak je po *****. :-l

Skôr v piči :-(
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 12. 2010 09:34

trent: naprostý souhlas. Já být o něco mladší... No asi bychom v té čajovně dlouho nepobyli :-)

A co se týče toho kamaráda, tak pokud by to nebyl impotent nebo gay, tak bych mu v tomhle ohledu nevěřil ani "dobrý den"
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2010 09:49

Pokud jde o ženskou, tak jde kamarádství stranou.
Zjišťuji, že jsem před 10 lety taky udělal pár chyb... nechodil jsem do čajoven.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod suk 11. 12. 2010 09:58

hobitt píše:Kdyby sem chodila, tak jsem už dávno mrtvý.
Ne. Mrtva je ona. Bo by se nedokazala smichy jeste dlouho najist a napit :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 12. 2010 10:07

trent: jo člověk dělá chyby. Já jednu takovou udělal před třemi lety. Chyba spočívala v tom že jsem jen naznačoval a čekal. Fakt to nechápu že jsem byl takový pitomec
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2010 10:18

suk: :tleskani
Slon: Jo podobnou chybu jsem udělal na ZŠ. A pak znovu a znovu... Býval jsem také tak trochu hobittem. :-| :-))
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Předseda 11. 12. 2010 14:17

darkast píše:Jestliže je pro ní jenom kamarád, tak se budou jen procházet. Jestli se jí ale líbí, tak je po *****. :-l

jj jasný.. prochází se s kámošem co se jí vlastně nelíbí :D A on do ní vůbec nedělá protože když by dělal tak ti řekne ať se jdeš procházet s nima :tleskani :mrgreen:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod darkast 11. 12. 2010 14:27

Předseda píše:jj jasný.. prochází se s kámošem co se jí vlastně nelíbí :D A on do ní vůbec nedělá protože když by dělal tak ti řekne ať se jdeš procházet s nima :tleskani :mrgreen:

Teď sem tě úplně nepochopil. Podle tebe, když jde holka s klukem ven, tak to znamená, že s ním chce šukat nebo chodit? O_o

To tě zklamu, protože hodně holek chodí ven s kamarádama, se kterejma se sice bavěj, ale nic víc s nima mít nechtěj. :P
darkast
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka