Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 1. 10. 2010 18:49

Politicky korektně: Toho poexkrementovaného syna prostitutky a zoufalce, co mi dnes zničil zrcátko u auta, dostat do ruky, udělal bych mu něco velmi nepěkného a zřejmě i značně bolestivého. Byť jsem celkem mírumilovný, toto myslím zcela vážně.
politicky nekorektně: ******** ******* *********** *** ****** ********* ***** ****** ***** ** * ***** ****.
Děkuji za pozornost. Svině jedna
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 10. 2010 19:55

Jack111 píše:
hobitt píše:Astma je v klidu...

Co je na astma v klidu? Nechutně omezuje život. Nechtěl bych ani za zlatý prase.

Mám to nějakejch dvanáct let a výrazněji mě to neomezuje...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 10. 2010 20:06

hobitt píše:Mám to nějakejch dvanáct let a výrazněji mě to neomezuje...

Takže omezuje.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 10. 2010 21:00

Ale ne moc.
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod oco1 1. 10. 2010 21:36

Byl jsem vybrán na školení Management training ve firmě. Nejenže to máme3 dny v kuse, 10hodin denně, ale zajebe to člověku celý pátek i sobotu >:-(
Hlavně, že se musí šetřit, ale peníze na blbé hry... to se vždycky najde :D
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 3. 10. 2010 19:44

Musím přiznat, že mně vadí, když čtyři z nemnoha CZ/SK programů, které jsou volně k dispozici, jsou blokovány totálně stejnými pořady ... při nedělním večeru a nejen při něm, bych přijal větší volnost při výběru :roll:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 10. 2010 07:03

nemohl sis vybrat mezi talentmánií a Česko-Slovensko má talent? :-). Na ČT4 byl docela dobrý přenos basketbalu. No a pokud ani to nezaujalo, tak co nějaké DVD nebo knížku? ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 4. 10. 2010 08:12

Já se musím zastat s MgXem. Je to děs. Něco podobného jsem řešil v pátek, kdy nebyly programy blokovány stejným konceptem, ale prostě a jednoduše nic nedávali. Asi jsem staromódní, ale v pátek večer od 20 hodin očekávám nějaký film Vždycky to tak bylo. Dnes ovšem ne. Dnes se tam flaknou seriály a je to. Televize ušetřila, diváku vyliž si....
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 10. 2010 09:15

Upřímně řečeno, tyhle věci by se měly dávat po 22:00. Myslím, že mladého diváka mohou deformovat daleko víc než pořady se sprostými slovy nebo erotika.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 10. 2010 10:40

Výběrové řízení nevyšlo :-( chjo, co já si tady počnu..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 10. 2010 11:44

Tak to je opravdu škoda. Určitě bude zase nějaké další ... a do té doby budeš úředničit ... a nebo počneš ;-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 10. 2010 11:51

Slonik: nj, bylo by to hezké místo..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 10. 2010 08:47

fck! Mám vybrat určitá data z výročních zpráv asi stovky subjektů. Kdyby byly všechny ty zprávy napsané tímhle stylem, tak mě asi trefí :-/
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 10. 2010 09:03

Ježiš to je hrůza
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2010 18:02

Slonik píše:nemohl sis vybrat mezi talentmánií a Česko-Slovensko má talent? :-). Na ČT4 byl docela dobrý přenos basketbalu. No a pokud ani to nezaujalo, tak co nějaké DVD nebo knížku? ;-)

Já TV až tak moc nesleduji. Ale jednou za čas - člověk prostě dostane chuť a nechce čučet na DVD co má doma. Bohužel mně nevyhovuje zaplácávání vysílacího času těmito megaprojekty, které se notabene opakují, či jsou velmi podobné. A když je ještě vysílají na čtyřech programech - hnus.

Dříve jsem se rád podíval na různorodé soutěže, ale právě megaprojektománie mě otrávily natolik, že se jim zdaleka vyhýbám.

BTW: a když už dají dobrý (třeba i starší film), tak mnohdy končí po půlnoci. Vzhledem k mému brzkému rannímu vstávání, takto v týdnu - povětšinou - ponocovat nechci.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka