Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 2. 2008 00:50

prdla mi zarovka v lampicce :/
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 4. 2. 2008 15:56

proč doprdele vždycky když píšu písemku tak ut látku kterou normálně v hodinách chápu poseru... ve čtvrtek( mimochodem v den když se dostává vízo) píšme z matiky, tu látku chápu, a jenom kvůli tomu že jsem zase spletl znamínka, nebo špatně opsal příklad tak mám za 4.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 4. 2. 2008 21:13

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 5. 3. 2008 20:04, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Negat 4. 2. 2008 23:46

Sere mě můj otec.Chce po mně abych udělal vyšku a furt do mě o tom prudí i když už vím že to nedám.Pořád volá rodičům mých kamarádů a stěžuje si jim.Když ke mně přijdou kámoši stěžuje si jim.Když jede k rodině někam na návštěvu stěžuje si jim.Je to snad můj život tak ať se mi do něho pořád nesere.
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 4. 2. 2008 23:49

jo jehootec je psychař přidu k němu a on do mě valí hodinu v kuse ...je divnej. :)
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Negat 4. 2. 2008 23:50

jó to je pravda a takhle valí do každého
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod averton 5. 2. 2008 09:32

vizitix

v pohode mne sa to deje bezne...pridem na test, naslapany a znamka 20%...kukam na to jak zaba s prachu a zisitim ze bud som nedocital otazku pripadne som prehodil riesenie..no skoda reci :hm
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 2. 2008 09:57

pice. samozrejme ze sem ze vsech moznejch zadani dostal to jediny, ktery sem neumel!!!!!
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 2. 2008 14:32

před chvilou mě štipl komár...v LEDNU! hned sem ho bacil šmejda:-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 2. 2008 23:01

Za*rany cesky drahy!
To si delaj s tema cenama pr*el, ne? :x

Neco jako zpatecni sleva je v podstate jenom napis na jizdence, cenovej dopad minimalni. A za 2x 110 km dat skoro tri stovky? Ty vo*e... Ja chci auto uz! :D Nebo at aspon vsude jezdi busy...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 2. 2008 23:03

Nic proti, auto je super věc, ale cenově by tě to vyšlo ještě dráž :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 2. 2008 23:12

Ja vim, ale je to aspon pohodlnejsi a nema to ty debilni jizdni rady :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 2. 2008 23:20

No a hlavně to je neskutečně zábavný...ale to jsme už OT :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 6. 2. 2008 02:34

Jako ohledně busů, tak jsem jela busem v pondělí... Samože jsem si připravila 22 Kč a on na mě řidič: "dvacet...." a něco řikal... Já rozuměla 24, dala jsem mu 22, ale ono mu to upadlo (ty peníze) a jak se shejbal a řikal tu částku, tak jsem si nebyla jistá a šla si sednou. Když tu tak čumim na tu jízdenku a na číslo "24 Kč", tak mi to nedá a když jsem vystupovala dala jsem mu ty dvě koruny s tím, že jsem si to uvědomila až pak... :lol: :oboze

Ale k tématu:
Neskutečně mě se*e moje máti... Ještěže už s ní nebydlíme!!! :oboze :oboze ... Jako, bejt v mý kůži, tak se mi ani nedivíte. Tomu věřte! Když to je taková... Celej už tak blbej život mi zkazila... Achjo.

A taky nvm, na co se vyvíjel novej projekt "Qtrax", když nefunguje... :oboze :roll:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 2. 2008 12:19

lu.kas: auto by tě vyšlo skoro 2krát tolik... a navíc když jedeš delší vzdálenosti tak vlak je pohodlnější, než řešit milion křižovatek, stresovat se v kolonách, než se vymotáš z jednoho města zachvilu je další... :?

Já do Ovy jezdím těch 110km luxusním ICčkem za necelou hodinku, přečtu si knížku, nebo na notebooku můžeš kouknout na pár dílů simpsnů... Autem by to bylo beztak za 2 hodiny a za naftu bych dal přes 2 stovky :x

Prostě neporovnatelné!!!
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka