Zlobíte/zlobili jste ve škole holky?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 7. 2006 18:22

Kua další exot.... Ale to s tim vytrhávání listl z třídnice musím zkusit.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 27. 7. 2006 07:15

fildas píše:Kua další exot...../quote]

?????

Btw s těma listama, on to nakonec vyřešil tak, že nějaký nakopíroval a vlepil je tam, takže škoda :cry: . Čekal jsem nějakej větší průšvih:-)))
Johny[CZ]
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 27. 7. 2006 07:26

Johny[CZ] píše:
fildas píše:Kua další exot...../quote]

?????

Btw s těma listama, on to nakonec vyřešil tak, že nějaký nakopíroval a vlepil je tam, takže škoda :cry: . Čekal jsem nějakej větší průšvih:-)))
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 27. 7. 2006 09:42

No a o co myslíš že nám šlo:-)? Udělat něco, celej rok se snažit a pak to přejít bez povšimnutí, to byl pro nás ten nejhorší trest...

btw třídní ji polila kafem :-D ....

A pak když jsme měli laborky z fyz a řešili jsme nějaký blbiny s vodou, tak jsme jí nějakým nedopatřením (válka) pocákali a ona pak: "No co jste dělali s tou třídnicí? Že je taková mokrá..." Jenže si asi uvědomila to kafe tak radši nic neřekla.

U nás se na všechno prdí. Dokonce jsme rozkopali dveře do šatny a jenom jsme je museli koupit, zase žádnej průser.
Johny[CZ]
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icikus 28. 7. 2006 11:30

Johny[CZ] : Mno vidíš. A u nás se řeší každá pitomost. :D Nedávno jsme byli v jiné třídě na celej den a měli tam úplně krásný kovový kvádry, kužely atd. Matematická pomůcka.. Někteří kluci to rozkopali, rozlámali.. Třídní byla ten tejden na vedlejší škole na maturitách, zkoušet.. a když přijela, nedalo se s ní nijak mluvit.. Řešil to aji zástupce ředitele, padaly ředitelský, třídní dutky.. A to jenom kvůli pár blbejm kvádrům :D Taky se na tom podílela naše nadšená matikářka, která se cítila dotčená nejvíc.. Třídní to dokonce nazývala "Ne vandalismem, ale přímo hyenismus" :D V ten den taky vyletěl balón (školní), kterej sme si zabavili :D z okna.. to se jim taky moc nelíbilo => 4 dutky třídního.

Ale docela jsme vybočili od těch holek, že? :D
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 28. 7. 2006 13:23

@ icikus: Sice odbočili, ale to, co popisuješ, taky nezní špatně:-)
Johny[CZ]
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matysek 1. 8. 2006 00:39

Nasata houba je takovy evergreen ..... obcas pripinaky na zidlu, semtam slupka od bananu, semtam zamknuta satna a jednou jsme jim pri gymnastice na travniku pustili v tom vedru vodu ... ze soucitu. Na vylete jsme jednu sprtku privazali na noc k borovici.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 10. 2006 19:36

jasně, zlobíme...

když není co dělat tk proč ne :)))

teď mě zrovna baví holkám krást mobily :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 7. 10. 2006 22:15

zlobili? se divim ze zijou.... obcas mely vepredu na tricku v jistych mistech (u mlecnych vaku) otisky od kridy ve tvaru rukou, tahali sme je za tanga, obcas sahli nekam do peknych mist, jednou sme zatahli jednu holku na WC a tam ji chteli obrat o tricko. brali sme jim penaly, tuzky a podobne veci, a ja jednou jedny holce prisel zezadu a stahnul ji kalhoty... to byla nastvana i ucitelka :mrgreen:
a ted jak jsem na stredni, ve tride jedna holka (A na tu bych radsi nesahal :mrgreen: ), takze osahavam jen pocitace. nekdy mi ta zakladka chybi :(
//edit: abych nezapomel na natahovani podprsenek a zvedani sukni(nebo pripadne koukani pod ne )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod salex 8. 10. 2006 16:54

2Pix píše:zlobit ? .. ani ne .. spis sem si jich moc nevsimal ... kdyz mne nejaka nastvala tak sem ji vrazil pesti .. ona lehla na zem .. ja dostal poznamku .. a slo se dal :) ....

Tak toto ani moc nebola sranda :eh
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 8. 10. 2006 23:21

a to snad mela bejt sranda ?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 10. 2006 08:39

Jo zlobili, navzájem.
To je přece normální a nebo ne ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 11. 10. 2006 21:04

Tak to sme naky vzorny... Ano, obcas si delame srandu, ale na stahovani kalhot, tahani za kalhotky a podprsenky jeste nedoslo... :-(
My spis dobre provokujeme ucitele...
To chce zmenu!!!
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 10. 2006 03:58

Já jsem teď v nádherný devítce... :wink: Praktikujeme tam v podstatě všechny výše vypsaný způsoby.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kamča72 28. 10. 2006 11:27

tak asi nejvic bylo když sme měli ve třídě dost vody, házeli sme po sobě houbou a pak dokonce na sebe lili i z falšky vodu mno...tak sem byla uplně promočená...ale dostali sme jen poznámku, no a pak asi když sme šli o sbírání sedmikrásek:-D koupit zmrzlinudo cukrárný
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka