Koušete/kousali jste si nehty?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 23. 11. 2005 14:07

no ja si hlavne hryzu kuzu u nechtu...ale i nehty :( strasnej zlozvyk
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adams 23. 11. 2005 14:59

-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 11. 2005 15:54

Kůži si koušu, když mi dojdou nehty...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 23. 11. 2005 16:21

Ted jsem si vzpomnel, ze jsem presel z kousani nehtu na kousani tuzky pri psani..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 11. 2005 23:13

Pri psani? ja je take kousu skoro porad :) ale ne kdyz pisu :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 23. 11. 2005 23:17

2IcemanCZ: Mozna jsem to napsal divne, ale nemyslel jsem ze si kousu nehty pri psani.. Ale ze ted okusuju tuzku (zkus hadat pri jake cinnosti)..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 24. 11. 2005 11:06

jisteze

NE! :))
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jane Manchini 26. 11. 2005 15:23

Kousala jsem od malička až do 18. Naši byli ze mě nešťastný, pořizovali různý prostředky, aby mě to odnaučili. V osmé třídě mi dokonce nechaly na ty moje okousaný udělat gelový nehty. Vypadala jsem jak intoš a pak, když jsem si je sloupla, tak jsem ty pod tím stejně ohryzala. Nepomohlo prostě nic. V 18 jsem si našla stálýho partnera a přestala jsem kvůli němu. Řekl mi, že to vypadá hnusně a ať s tím přestanu kvůli němu. Prostě to jde, když člověk chce a když má motivaci. 3 roky si už nehty nekoušu a ani k tomu nemám sklony. A jsem ráda, že mě k tomu někdo donutil.
Jane Manchini

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 26. 11. 2005 23:36

kdyz je motivace nekdo druhy, tak mi to pripada trosku divny. sve zpusoby a svuj zivot snad menime kvuli sobe, ne? :)
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 11. 2005 01:05

Ne nekousu..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hummerman 28. 11. 2005 21:30

Nejak jsem nikdy nezazmanel potrebu kousat si nehty ;o)) a to at na rukou ci na nohou. Pouzivam k tomu radsi nejaky nastroj ;o) Preci jen to s nim jde urcite lepe ;o)
"Život by byl lehčí, kdybychom k němu měli zdrojový kód "
Hummerman
Čtenář

Odeslat příspěvekod Veolw 30. 11. 2005 10:46

Ja si nehty pohuzel kousu a dost hodne :? Hodne se mi to stava pri uceni kdy se pristihnu ze misto abych se ucil tak kousu nehty a uplne nejvic kdyz neco programuju ... proste kdyz mam neco promyslet tak sedim a myslim a zaroven u toho kousu nehty :mrgreen: Hodnekrat si to uvedomim a prestanu s tim ale to vydrzi asi dve minuty a jsem v tom zase .... Proste nevim jak prestat.

Jinak pracuju intenzivne na tom abych prestal uz asi dva roky 8) . Muj rekord je ze jsme vydrzel asi dva tydny jenomze kdyz mi nehty narostly tak jsem je stejne po tech dvou tydnech okouslal :twisted: ......
Mam takovy pocit ze kdyz mam delsi nehty ak me to obtezuje a nejak di to uvedomuju ze je mam delsi no a proste nemam ten pocit ze je mam okousane :mrgreen: Kazdopadne je to strasny zlozvyk ...

Vidim ale ze tady nekdo dosel i tak daleko ze si kouse nehty u nohou. Tak daleko jsme zatim nedosel :lol:

Asi si koupim ten lak co byl tady doporucen :D
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thoosah 4. 12. 2005 21:40

Taky si kousu nehty a dost me to stve :( Pokousim se prestat, ale nejde na to davat pozor porad a tak se vzdycky nacapu, jak zuby pracujou :(
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 4. 12. 2005 22:06

Kousal jsem si....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 22:06

Volakedy,ale uz ma to same od seba preslo..Kto si kuse nechty a nefajci,nech zacne,pomaha to :!:
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka