Koušete/kousali jste si nehty?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Heady 19. 7. 2005 21:57

som sa teraz rozhodol, ze sa vam i ja zdvoverim:
nuz, ja som po pedikurnych noznickach nesiahol uz....ani neviem od kedy (co sa ruk tyka). ale zasa to nerobim casto, lebo si ich skratim, az ked vytrca ta biela cast nechtu nejake tie 2 mm. a potom samozrejeme, ze je to kozne lozko pod nechtom velike, tak potom je na rade to, hehe
ale nejako s tym neplanujem skoncit, lebo to cloveka ukludnuje, tak isto ako nadavanie, zuvanie atd
jedine na co si davam pozor je, aby ma pri tom nik nevidel, lebo je to prejav nervozity(stresu) a/alebo slabej osobnosti
jo a co sa tyka noh, tak na to len tie pedikurne noznicky...
ked chcete mozem vam poslat aj fotky mojich prstekov :))))
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nulda (novy) 28. 7. 2005 18:01

Kousal :pozor2 ...a už nekoušu :tleskani (nehty) :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda (novy)
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 28. 7. 2005 18:15

Taky kousal, ale uz e to preslo (asi po tom co jsem si ty zuby vyrazil :hm)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 8. 2005 15:51

Koušu a nemůžu přestat, po koupání i u nohou (bože já sem prase).
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 13. 8. 2005 16:09

Ja osobne na rukach. Prevazne koli nervozite, obcas len tak ako "manikuru".. Neviem sa toho zbavit, uz som si aj lakoval nechty, ale jediny ucinok to malo, ze som sa potom pri tom kusani tvaril ako keby mi rezali nohu..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 8. 2005 16:46

ne a prijde mi to pekne nechutny, kdyz nekoho vidim jak ma prsty v puse, predstavim si jak jsou spinavy a je mi na bliti...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Mývalice 13. 8. 2005 17:39

Dnes mám okousaný nehet na ukazováčku na pravé ruce. Ale jsem v tom nevinně! Udělal mi to žako na výstavě papoušků v zámeckém skleníku. Jestli někdo máte možnost, přijeďte do Libochovic. Je tu i každoroční pouť. Ale pozor! V neděli končí.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 8. 2005 23:50

cache píše:Ja osobne na rukach. Prevazne koli nervozite, obcas len tak ako "manikuru".. Neviem sa toho zbavit, uz som si aj lakoval nechty, ale jediny ucinok to malo, ze som sa potom pri tom kusani tvaril ako keby mi rezali nohu..


Tak v hryzání si rozumíme.

// Howard - promazan OT v celem dredu
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALDA._ 22. 11. 2005 17:09

Nehty sem si kousal do 7. třídy. Jeden starší spolužák mi řekl, že když si je budu kousat, tak mě nebudou chtít holky. To mě přesvědčílo. Odvykání trvalo cca 3 měsíce.
ALDA._
Čtenář

Odeslat příspěvekod christian 22. 11. 2005 19:59

Ja si je kousal jen snad na zakladce a to bylo jen chvili, jinak ted uz u sebe moc tenhle jev nepozoruju..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 22. 11. 2005 20:09

ja si nehty kousal porad tak sem se rozhodl s tim neco delat, koupil sem si takovy ty klesticky na nehty moooc malicky dal sem si je na klice a kdyz sem se pristihl jak si nehty kousu, hned sem si vsechny radne ostrihal, takze sem si nemel co kousat no pak sem si je strihal tak casto ze nebylo do ceho kousnout a byl sem vylecen
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 11. 2005 20:41

Ted jsem dokousal palec :(
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 22. 11. 2005 20:47

Nechty si na rukach kousu, ale ne z nervozity nebo nudy. Mam to misto manikury - tu uz jsem nepouzil hodne dlouho :wink: . Proste vzdycky kdyz se mi zdaji dlouhe, tak si je okousu a je to. Uz je to proste zvyk.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 22. 11. 2005 22:22

Nikdy nikdy nikdy
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morticia 23. 11. 2005 01:38

já naší Wednesday říkám pořád: "neokusuj si ty nehty, budeš mít bebíčko". dnes jsem ji zase načapala, dostala za ucho takovou, až jí nehet zůstal v ústech.

Obrázek
Morticia
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků