Co sbíráte?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 29. 10. 2005 19:14

ako maly som zbieral nabojnice
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 19:17

naboju (nabojnice mne nikdy nebraly) mam doma dost ...

jinak sbiram serialy ... a taky sbiram Audiny :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 29. 10. 2005 19:23

2Pix: obcas som sa dostal aj k ostremu, ale mama tazko niesla s cim moje 6 rocne prsty manipulovali..
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 19:46

"a" ... ja mel dedu v armade a bydlel sem u vojenskyho cviciste (Hradiste).. takze munice byla volne k sehnani :-) .... jinak : ja a otec sme jednou vysmelily cvicnou hlavici do RPG-7 :-))) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 29. 10. 2005 19:51

2Pix: nemas navyse par kociek tritolu? :))
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mbing 29. 10. 2005 19:56

Ještě jsem sbíral nové (nikoli použité) pivní tácky, motůrky - nejvíce krokové, schémata s mikroprocesory PIC, časopisy ARadio, ... . Sbírám peníze, nejvíce CZK. Můj pokoj je takové skladiště :mrgreen:, vlastně už ne, uklidil jsem.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 19:57

TNT ? ... bez komentare ... pro "efekt" mam ale par banek Etylmerkaptanu a Persilmerkaptanu :-))) ... to je takovej smrad ze to vyzene i cigany z obydli :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 29. 10. 2005 20:04

Sbiram zniceny mysi.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 29. 10. 2005 20:18

za zivot jsem zbiral ledasco. skameneliny, znamky, poggy, svoje zuby (jako mlicny), zelvy. ted v posledni dobe jsem zbiral pivni tacky a trochu mp3.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 29. 10. 2005 20:54

ja sbiram...mobility..ale matka mi je dycky vyhodi s tim ze uz to mam prectene..jenze ona to nechape!!! je to muj BEST casak :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 20:59

ja sem jako mensi v letech modelareni posbiral vsechny typy spitfira v 1/72 :-) ... od predvalecnyho I (prototyp byl jeste pred valkou) az po povalecny Spitful a Seafang :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod andels 29. 10. 2005 21:08

jo no..kdyz sem byl mladej..(jeste sem) :) tak sem strasne ulitaval na modelech co se pridavalo do casaku ABC :) tenkrat sem byl uplne paf do neho :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Davpe 30. 10. 2005 11:27

sbiram fakta o kralicich a kreccich taky:clanky, fotky,zajimavosti.pokud neco mate (v casaku,knize) tak muzete poslat
Davpe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 10. 2005 11:29

Sbiram hlavne zkusenosti, ty se vzdycky hodi, pak se snazim sbirat penize, ale nejak to nejde :-/ nekdy nasbiram i nejake nemoci...proste nesbiram nic zajimaveho...
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 1. 11. 2005 19:35

Já jsem před nějakou dobou začal sbírat grafické/programovatelné kalkulačky. Teď mám přestávku, protože to docela leze do peněz. Bohužel jsem musel prodat topmodely "svaté trojice" TI, HP a Casio, takže má počínající sbírka je teď chudá :(.

Ehm, neměl by někdo doma nepotřebnou a nepoškozenou TI-59?
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků