Psychické potíže

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 182188 16. 5. 2015 10:49

[kdysi sem přes tento nick trollil, ale toto myslím vážně]

Ahoj, mám obrovské problémy vyjít s lidma. Je to z části proto, protože mě máma do třinácti let nepouštěla ven, a tak sem se to neměl jak naučit (pouštěla mě do školky a do školy, ale tam sem netušil co vlastně po mě ty děti chtěj a stranil sem se jich).

Byl jsem u psycholožky, nedávno, protože neumím jednat s lidma a najít si přátele. Řekla mi toto: Prej je to proto, protože nemám vůbec propojení mezi tím, co cítím v sobě, a schopností to dát lidem najevo.

Mám Tudíž vnímat co cítím v srdci a přemýšlet o tom.

Ale co s tím? To mám objímat a hladit každého, kdo mi padne do oka? Navíc, když se chovám přátelsky a mile, tak si připadám jako trapák a slaboch, co se tlemí jak malé dítě.

Rád bych dával najevo lidem svou náklonost, ale určitě to jde nějak jinak, než tím, že se budu tlemit jak blbeček, a chválit je, jak jsou šikovní že si "sami nazuli boty".

V tom je podle mě jádro pudla - že všichni v rodině jsou buďto citově prázdní, anebo to city napodobují a představují pomocí sebezesměšňování a pochlebováním.

Jak dávat na jevo náklost, a je jedno zda kamarádce, kamarádovi či potencionální partnerce, aniž bych nevypadal jako pitomeček a slaboch? Chci to umět, ale zároveň při tom působit jako muž, a ne jako chcípáček.

Když někomu dávám najevo své emoce, připadám si jako tihleti dva trapáčci, co jsou na obědě.

https://www.youtube.com/watch?v=ApTzo2qii70

Nesmějte se mi a zkuste poradit - sice nejste cvokaři, ale určitě tak nějak víte, jak dáváte najevo kladné city vy, a možná znáte někoho, kdo s tímhle měl taky problémy.
182188
Čtenář

Odeslat příspěvekod HappyPlague 19. 8. 2015 17:39

Cvokař určitě nejsem, ale důležité určitě je zachovat si chladnou hlavu ve všech případech. Dávat si pozor na zbytečné pře-řeky atd. A stačí dělat maličkosti, hlavně na nic netlačit viz "chválení když si zavážou tkaničky". Pozvi je třeba na oběd, pití cokoliv.
HappyPlague
Čtenář

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 12. 2015 13:15

já mám nezvladatelný výbuchy vzteku, hlavně když se děje nějaké bezpráví.. prostě jako hulk :kuk:
A7i + Sigma 40f1.4 a Tamron 28-75f2.8 a Samyang 85f1.4 manual
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků