Nosite po dome ponozky?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 2. 2009 14:13

Někdy i na noc :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 8. 2. 2009 22:42

Myslim, ze tenhle odkaz se do tohohle vlakna hodi :)
Ale docist az do konce...

http://web.volny.cz/magazin/drby/neuver ... DC/103065/

nebo totez na novinkach

http://www.novinky.cz/clanek/160383-vys ... -soud.html
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 06:15

Mimo leta určite.
V kuchyni,kde som najčastejšie máme dlažbu,takže mimo letné teple dni ponožky fungujú.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ponožkáč 14. 11. 2009 08:48

Ponožky doma nosím, ale pantofle ne. Když ke mně přijde kamarád na návštěvu, jsme oba v ponožkách. Někdy kamarád bez ponožek, když si je nevzal. Ale teď zrovna sedím u počítače výjimečně bos bez ponožek. Ale myslím, že mám krásný nohy.
ponožkáč
Čtenář

Odeslat příspěvekod Sattero 14. 11. 2009 08:56

Ponožky rulez (krom léta)! V paneláku je dost chladno na chodidla i přes koberec, takže tak :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 14. 11. 2009 09:17

Tak tak ted bez ponozek ani ranu kdyz tu sedim u PC tak me tu pod stolem docela tahne :D
hhitmen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 11. 2009 11:42

Ponožky do každé rodiny.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 11. 2009 23:17

No u Kompu to chce vrazit Nohy do spacáku nebo to tam mít vykoberečkovaný, alá šuple. Ponocnej Marcel od Zvonu.
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 15. 11. 2009 00:02, celkově upraveno 2
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 11. 2009 23:31

presne tak :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 15. 11. 2009 17:13

V lete ne, v zime ano, mezi tim jak kdy. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prezidentik 16. 11. 2009 15:25

Jelikož bývám v horách, tak ponožky nemusím nosit jenom v létě, protože v zimě bych to asi nepřežil... :oops:
Prezidentik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 17. 11. 2009 05:39

Ponožky po dome nosievam hlavne také,čo som vyradil ako reprezentantov svojho imidžu :hm
Takže z ponožiek na doma mi sem-tam trčí palec,majú vyťahaný patent na členku.Ak nemám do páru dva rovnaké kusy,tak spárujem farebne najpríbuznejšie a rovnako aj materiálovo,aby sedeli :idea:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 11. 2009 21:58

No Roxore, jakékoliv čisté, stejné výhřevnosti, že...materiál mám přednost před barvou, he. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 11. 2009 19:39

Ponozky vzdy krome leta, kdy nosim zasadne sandaly. Za cervenec a srpen jsem pral jeden par spinavych ponozek. A opravdu je nenosim dyl, nez jeden den.
Ale ted co je chladno tak ponozky zasadne, pokud je mi zima tak i teplaky. Pantofle nosim taky, v baraku nemame vsude koberce, takze by to studilo.
A pokud neni parne leto, kdyz spavam nahy, tak spim s teplyma ponozkama, jsem na nohy hodne citlivy, protoze v nich nemam nejak zvlast dobry krevni obeh a spatne se mne prohrivaji samy od sebe. :)
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 11. 2009 22:07

tak to jsi můj člověk.. Přes léto ponožky ani neznám.. a pak když nastane chladněji tak si navykat na ten pocit jaké je to mít na sobě ponožky.... :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků