Jakou máte úvodní stránku ve svém výchozím prohlížeči?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 16. 4. 2008 17:05

seznam klasika
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 17:09

Docela mne překvapuje, že je stále tolik lidí na Seznamu :shock:
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 4. 2008 18:31

seznam

edit: docela me prekvapuje ze je jeste nekdo prekvapen :shock:
Anonymni

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 18:39

No tak jako nic proti, ale vždyť Seznam je kompletně zkopírovaný z iGooglu a nenabízí ani polovinu věcí co iGoogle, ten jejich e-mail taky nestojí za nic (nic proti těm co ho používají ;-) , ale pro mne je nepoužitelný)
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 4. 2008 18:40

A proč ne? Co máte proti Seznamu? Je to taková česká klasika, pro velké procento lidí u nás internet = seznam. Já tam být musím, mám v rodině jednoho "Seznamáka" :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 19:19

Mě na seznamu vadí to, že nepřichází s ničím novým, převážně pouze kopíruje. Jeho email jsem také musel opustit, protože to bylo již neúnosné se spamy a jednou mi již vůbec nepřicházely žádné zprávy (nějak jsem překročil limit zpráv [ne velikostí, ale počtem] což mne již naštvalo, že něco takového vůbec existuje). Vyhledávání je také příšerné (v porovnání s Google a Yahoo!, dokonce i to Win Live je podle mne lepší). Toto je můj soukromý názor a nikomu ho nevnucuji.
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 16. 4. 2008 21:11

Co se Seznam zmenil (zhorsil), tak uz mam jedine iGoogle.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 4. 2008 21:17

Poslední otevřený panely ve Firefoxu.
Jinak jako domovskou stránku mám klasiku Google.

A seznamáky taky nechápu, když otvírám prohlížeč, obvykle s jasným cílem a nepotřebuju se zaseknout na zprávách (stejně často v mizerný kvalitě) na domovský stránce :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Roshambo 16. 4. 2008 21:20

Obrázek
Roshambo
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 4. 2008 21:36

Zatím mám Seznam ale uvažuju o iGoogle. Uvidíme :hm (tím sem myslel mail)
Úvodní stránku mám rychlý přístup abych se mohl lepši dostat na mé oblíbené stránky.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2008 21:52

já sem až dotedka o iGoogle, nevěděl.. :/ Prozkouším a taky možná nastavím
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 17. 4. 2008 19:18

X-Brace píše:nějak jsem překročil limit zpráv

jojo, mail na cely zivot.. a nejhorsi je ze ono te to nikde neupozorni, je to napsany nekde v napovede nebo kde... a maily se pak ztracej... stalo se mi to taky, psal jsem o tom aj clanek...
(mimo to, smlouva je docela husta - osobni udaje, maily a vsechno nebudou poskytovat tretim stranam a cosi podobnyho ... a hned za tim - neruci za unik osobnich dat,mailu a podobne, hajzlove, pravnicky osetreny lip nez by clovek veril )

jinak ja osobne nechapu, jak nekdo muze vyuzivat ten rychlej pristup, nez sahnu po mysi, mam rychlejsi zmacnkout Ctrl+N a napsat to kam chcu jit.. :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noclaf 18. 4. 2008 12:22

about:blank
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 4. 2008 17:13

suk píše:jinak ja osobne nechapu, jak nekdo muze vyuzivat ten rychlej pristup, nez sahnu po mysi, mam rychlejsi zmacnkout Ctrl+N a napsat to kam chcu jit.. :)

a dál? brouzdáš po netu jen za pomoci klávesnice? ;-) předpokládám že ne, takže na myš stejně šáhneš. já naopak nemusim vůbec šahat na klávesnici :)

navic muzes dat CTRL+cislo a si tam > rychlejsi nez psat adresu a pritom na mys taky nesahas :-P
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 18. 4. 2008 18:28

no dobra, tak si budu muset nove zapamatovat cislo vs adresa no :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka