Jakou máte úvodní stránku ve svém výchozím prohlížeči?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 16. 4. 2008 16:05

seznam klasika
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 16:09

Docela mne překvapuje, že je stále tolik lidí na Seznamu :shock:
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 4. 2008 17:31

seznam

edit: docela me prekvapuje ze je jeste nekdo prekvapen :shock:
Anonymni

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 17:39

No tak jako nic proti, ale vždyť Seznam je kompletně zkopírovaný z iGooglu a nenabízí ani polovinu věcí co iGoogle, ten jejich e-mail taky nestojí za nic (nic proti těm co ho používají ;-) , ale pro mne je nepoužitelný)
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 4. 2008 17:40

A proč ne? Co máte proti Seznamu? Je to taková česká klasika, pro velké procento lidí u nás internet = seznam. Já tam být musím, mám v rodině jednoho "Seznamáka" :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod X-Brace 16. 4. 2008 18:19

Mě na seznamu vadí to, že nepřichází s ničím novým, převážně pouze kopíruje. Jeho email jsem také musel opustit, protože to bylo již neúnosné se spamy a jednou mi již vůbec nepřicházely žádné zprávy (nějak jsem překročil limit zpráv [ne velikostí, ale počtem] což mne již naštvalo, že něco takového vůbec existuje). Vyhledávání je také příšerné (v porovnání s Google a Yahoo!, dokonce i to Win Live je podle mne lepší). Toto je můj soukromý názor a nikomu ho nevnucuji.
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 16. 4. 2008 20:11

Co se Seznam zmenil (zhorsil), tak uz mam jedine iGoogle.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 4. 2008 20:17

Poslední otevřený panely ve Firefoxu.
Jinak jako domovskou stránku mám klasiku Google.

A seznamáky taky nechápu, když otvírám prohlížeč, obvykle s jasným cílem a nepotřebuju se zaseknout na zprávách (stejně často v mizerný kvalitě) na domovský stránce :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roshambo 16. 4. 2008 20:20

Obrázek
Roshambo
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 4. 2008 20:36

Zatím mám Seznam ale uvažuju o iGoogle. Uvidíme :hm (tím sem myslel mail)
Úvodní stránku mám rychlý přístup abych se mohl lepši dostat na mé oblíbené stránky.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2008 20:52

já sem až dotedka o iGoogle, nevěděl.. :/ Prozkouším a taky možná nastavím
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 4. 2008 18:18

X-Brace píše:nějak jsem překročil limit zpráv

jojo, mail na cely zivot.. a nejhorsi je ze ono te to nikde neupozorni, je to napsany nekde v napovede nebo kde... a maily se pak ztracej... stalo se mi to taky, psal jsem o tom aj clanek...
(mimo to, smlouva je docela husta - osobni udaje, maily a vsechno nebudou poskytovat tretim stranam a cosi podobnyho ... a hned za tim - neruci za unik osobnich dat,mailu a podobne, hajzlove, pravnicky osetreny lip nez by clovek veril )

jinak ja osobne nechapu, jak nekdo muze vyuzivat ten rychlej pristup, nez sahnu po mysi, mam rychlejsi zmacnkout Ctrl+N a napsat to kam chcu jit.. :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 18. 4. 2008 11:22

about:blank
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 4. 2008 16:13

suk píše:jinak ja osobne nechapu, jak nekdo muze vyuzivat ten rychlej pristup, nez sahnu po mysi, mam rychlejsi zmacnkout Ctrl+N a napsat to kam chcu jit.. :)

a dál? brouzdáš po netu jen za pomoci klávesnice? ;-) předpokládám že ne, takže na myš stejně šáhneš. já naopak nemusim vůbec šahat na klávesnici :)

navic muzes dat CTRL+cislo a si tam > rychlejsi nez psat adresu a pritom na mys taky nesahas :-P
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 4. 2008 17:28

no dobra, tak si budu muset nove zapamatovat cislo vs adresa no :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků