Jedno slovo

Abyste na Pauze neměli dlouhou chvíli

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zelik 3. 4. 2006 16:04

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 3. 4. 2006 16:20

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 3. 4. 2006 16:25

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 3. 4. 2006 16:48

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 4. 2006 17:48

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 3. 4. 2006 19:41

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 4. 2006 19:47

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 3. 4. 2006 20:43

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dandy 3. 4. 2006 20:54

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 4. 2006 20:58

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 3. 4. 2006 21:34

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a filtrovaném
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 4. 4. 2006 05:52

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a filtrovaném přes
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 4. 4. 2006 12:04

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a filtrovaném přes ponožky
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 4. 4. 2006 12:48

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a filtrovaném přes ponožky, které
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 4. 4. 2006 14:35

Byl párkrát strizlivej ozran ktery nesnášel práci a pracující spolupracovníky, nesnášel taky svého vedoucího, který *****ěl nehorázně po hruškách z lihu starém špatně destilovaném a filtrovaném přes ponožky, které byly


//Dokážete si představit, jak to bude vypadat tak na 200. stránce? :?: :twisted:
mapupsa
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků