Jedno slovo

Abyste na Pauze neměli dlouhou chvíli

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 11. 10. 2014 23:32

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 10. 2014 23:10

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 6. 11. 2014 14:15

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 11. 2014 00:47

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 2. 2015 23:43

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 11. 2. 2015 08:45

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 14. 2. 2015 18:42

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky kterou
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 2. 2015 20:06

ásledně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky kterou kamera
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 17. 2. 2016 22:44

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 3. 2017 23:18

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 3. 5. 2017 19:22

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její jemnou
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 5. 5. 2017 22:20

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její jemnou šíji.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 23. 11. 2019 07:28

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její jemnou šíji. "Bože!"
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 1. 2020 11:26

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její jemnou šíji. "Bože!" "Porno!"
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 6. 2. 2022 16:51

Následně jimi kreslil výjevy války galské proti Caesarovi s pacienty trpící onemocněním dolních močových cest. Všichni ocenili odvahu jednoho blahosklonného hovnivála, jenž koulil soudek plný ranní stolice. Jmenoval se Peťánek Praštěný a jeho pes, který slyšel na "Olivere"a "Drejkooooo", čemu by se obvykle nedivil, kdyby jí Kosťa pořád neokřikoval a nebil svého zakrslého pinče, který měl největší molekuly na světě. A jak si tak vykračují, Kosťa najednou slastně zamlaská, zamručí a povídá: Hele Drejko, podívej jak svítí můj přívěšek. Netušíš proč? Slyšíš jak hučí potůček plný průzračný vodičky? Hmmm, něco bych pořádně ugriloval až se začne péct masíčko úplně do růžovoučka až zčerná v spáleném škvarku který by nikdo neprotáhl přes vnější oblouk molekulární síťky myšlenek co se prohání v jednookém hadovi. Tož se tomu všemu budeme smát jako dva milenci co právě přemýšlí kde budou dělat cosi příjemného, ale potřebují soukromí kvůli hlasitým sousedkám nepřejících to svědění jejich vlastním ochlupením, které vystupují skrze krajky kalhotek. Najednou jsem Drejce vytáhl ruku z klína, ale roztřásla svyma překrásnými melouny můj natěšený výraz při při pohledudu na její nádherný chlup.Haló okapníčku copak mi ukážeš? To jsem přeci jenom chtěl vidět a ošahat ty Tvoje asi mokré a vzrušením také tvrdé pletene ponožky jako uherák, který bych slastně zuzlal až do pominutí nejednoho smyslu pro vůni smradlavého přirození. Romantiku našel skrze její bradavky, kde se dvorce dotýkaly jeho nejsvůdnějšího místa poblíž přirození ztopořeného údu vzrušením. Takže okapníček šel oschnout. Náhle se mu uvolnila pružinka baterky, kterou kamera nahrávala její jemnou šíji. "Bože!" "Porno!" Udělám
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků