Pokračuj v příběhu

Abyste na Pauze neměli dlouhou chvíli

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 2. 2015 19:03

Protože věděl, jaký je ten suchohříbek prasák, obloukem se mu vyhnul a najednou spatřil ten správný směr ke své milé milované milijící milé Drejce. Vydal se tím směrem a za chvilku u ní byl.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamlen 6. 2. 2015 21:18

A ano, vážně tak byla, hned za tou sedmou skládkou chemického odpadu. Rozběhl se k Drejce a objal ji. "Kosťo! Dokázala sem to! S tím blbem sem se rozvedla a z alimentů za dvacerčata si budeme žít jako v pohádce! Už nikdy nebudem muset pracovat! Pojď, jdem to někam oslavit!" vykřikla štěstím Drejka.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 2. 2015 22:19

Nadržený Kosťa radostí vyskočil a než dopadl na zem už byl svlečený a natáhl ruce po rozzářené Drejce.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamlen 6. 2. 2015 23:15

Ta se ale proměnila na vrásčitou, seschlou stařenu pokrytou mechem a plísní. Dědeček Hříbeček se tomu v křoví tiše smál, jak toho Kosťu napálil.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 9. 2. 2015 20:58

Jenže Kosťa umí nevídané, tak si ji pořádně sevřel, aby neunikla ani kapka a npumpoval jí až jí to cákalo z uší. Tím se spláchly všechny nánosy, které se vytvořily neschopností toho houbičkáře, vyhladily se její vrásky a vrátila se její chuť na opravdu kvalitního Kostíčka.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 2. 2015 23:31

Ojeeee, jsem zas krásná, to se Ti Kosťo povedlo... Ovšem, Ty nejsi ten po kom mé srdce touží, máš velké břicho, ovislé kozy, tlusté prsty a *****í Ti z huby.... Půjdu dál, chci prince a prince taky dostanu...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamlen 11. 2. 2015 00:06

A taky že ho dostala. Hned tam přijel se svým nablýskaným ferrari a v obleku za milion od Armaniho. Krásný, mladý a úspěšný blonďák, kterému Drejka hned skočila do náručí a on si ji odvedl do svého luxusního sporťáku a spolu odjeli. Na cestě pryč ještě Drejčin prince vjel do kaluže a postříkal Kosťu celého od bahna, jak tam stál vyjevený a pozoroval Drejku s princem mizícím v dáli, zatímco dědeček Hříbeček se tomu všemu smál, jak to tak z nedalekého křoví pozoroval.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 11. 2. 2015 00:10

V tom strašném šoku si Kosťa uvědomil, že pořád ještě má klíče od bytu Drejky a tak se tam vydal rozhodnutý že...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamlen 11. 2. 2015 00:28

se jí pomstí a to pořádně a dědeček Hříbeček se rozhodl, že mu v tom pomůže.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 11. 2. 2015 08:37

Zhrzený Kostič využil náklonnosti toho houbičkáře a společně s ním se plně vyřádili na zařízení bytu. Pak Kosťovi došlo, že se Drejčin nový šamstr bude muset hodně snažit, aby jí udržel krásnou. Uklidněn si lehl a usnul.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 14. 2. 2015 18:44

A zdá se mu sen jako živý... Drejka vstupuje do ložnice s obojkem v ruce...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 2. 2015 20:01

...oděná do latexového oblečku. Vzala do ruky provaz a a začala Kosťu svazovat. Ten se jí slastně podřizoval.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 17. 2. 2016 23:07

.. Drejka s Kosťou si ten den pěkně užili, až Kosťu bolel celý člověk. Kosťa se, plný různých myšlenek po tom výkonu, rozhodl jít domů. Drejce se to ovšem nepozdávalo a Kosťu zastavila u bytových dveří. Kosťa polohlasem pronesl "proboha, už ne..." ale Drejka byla silnější a tahla ho zpět...
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 3. 2017 22:58

Znovu ho svázala. Jak ho podvázala a trošku víc přitáhla, Kosťa obrátil a najednou se mu to začalo líbit. Náhle se ozvalo klepání na dveře. "Kdo nás tu ruší?!?" vykřikla Drejka a otevřela. Ve dveřích stála ospalá Veverka, protože chtěla spát a zeď ten řev zrovna dvakrát netlumila...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2019 22:42

Drejka stojí ve dveřích. Proti ní rozespalá Veverka se stojícím ocasem…Stojí naproti sobě. Koukají jedna na druhou. Stojí a koukají. Najednou si obě uvědomí, že okolí utichlo. Rádio od sousedů přestalo hrát. Zvuk splachování hoven do hajzlu ustal. I tlumené pleskání koňského penisu o skálu bylo slyšet čím dál méně, až nakonec také utichlo. Drejka i Veverka zmateně stojí ve dveřích a nechápavě na sebe koukají. Stojí a koukají. Všechno stojí. Stojí dlouhé roky. Nemohou se pohnout…jakoby…jakoby vše kolem zamrzlo…
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků