Pokračuj v příběhu

Abyste na Pauze neměli dlouhou chvíli

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2014 12:45

"Už nikdo! Sežereme se navzájem!" pronesl Kosťa tak trošku bezstarostně, protože mozkové centrum starostí mu Drejka dokonale vybrala vidličkou. Kosťa si zakryl lebku jarmulkou a náhle si všiml liposukce. "Jé, ty máš to nejlepší ze mě! Drejko má, teď vysaju já tebe!" nadšením vyjekl Kosťa a vrhl se Drejce na studánku, ze které prýštila lahodná slaďoučká...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gamlen 2. 4. 2014 19:16

jahodová zmrzlina z ušních lalůčků, kterou mají v Tescu s 50 procentní slevou. A tak se tam všichni nahrnuli, aby si ji hned šli koupit.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod penegal 2. 4. 2014 20:50

A jak tak byli v Tescu, všichni si najednou řekli, jaká to je vlastně pohoda bez toho otravného párečku, co se právě teď někde..... hmmm párečku. A všichni šli k regálu s párky. Ale k všeobecnému zděšení....
„Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.“ - Karel Čapek
penegal
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 4. 2014 22:25

...párky došly. Párky došly až k nim. Už to nebyl jen jeden párek, byla to spousta párků lačnících po pomstě za neustálou diskriminaci párků. Párků bylo čím dál víc, do toho se množily i párečky. Samozřejmě jen mezi sebou, protože Kosťa ani Drejka nejsou žádní úchylové!!!
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Drejkaa 3. 4. 2014 22:41

A aby to Drejka dokázala, vzala si ten nejtlustší párek a strčila si ho rovnou do...
Drejkaa
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 4. 2014 23:16

...vozíku, aby se s ním nemusela slastně pomazlit před všemi kupujícími. Párek pochopitelně patřil Kostičovi, takže vozík již nevrátila a dovezla na něm Kosťu k sobě domů.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gamlen 7. 4. 2014 20:39

Takže se teda šli věnovat svým zvrhlým sadistickým choutkám v soukromí, přitom ale prošvihli nejnovější super akci Tesca, kdy za nákup 50ti rohlíků dostanete slevu jednu korunu. Tato akce měla obrovský úspěch a brzo se Tesco stalo největším obchodním řetězcem na světě.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 4. 2014 22:37

Tahle prošvihlá akce a úspěch teska Drejku s Kosťou úplně šíleně mrzela. Prošvihli totiž i vrácení vozíku. Kosťa vzal kleště a vyrval z vozíku pětku, aby nemusel s vozíkem z5. Jak ho tak Drejka pozorovala, dostala nápad a začala Kosťovi dávat těma kleštěma štípaný pusinky. Kosťa začal ryčet blahem a vrhl se na Drejku. Pak si dávali štípaný pusinky navzájem.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod penegal 11. 4. 2014 15:13

Drejka byla tak zabraná do štípání, že omylem Kosťovi uštípla koule i s kokotem. Ušmiklá chlouba byla přihozena k ostatním párkům později snědena k obědu. Po vydatném obědě si šla Drejka pro něco odskočit do ...
„Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.“ - Karel Čapek
penegal
Čtenář

Odeslat příspěvekod Gamlen 11. 4. 2014 17:16

Kauflaundu, ale sotva otevřela dveře tak se tam nahrnula horda důchodců a Drejka se přes ně k potravinám musela probojovat.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 11. 4. 2014 19:57

Pozabíjela při tom několik desítek darmožroutů, čímž společnosti ušetřila miliony na penzích a tak jí společnost umožnila mít jedno přání. Drejka si tedy přála...
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gamlen 11. 4. 2014 20:16

letenku na Mars, bez možnosti návratu, protože už měla lidí pokrk a chtěla si užít trochu samoty.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 11. 4. 2014 21:06

Jenže takové přání bylo i na naší asociální společnost moc, tak si Drejka měla vybrat něco jiného. Takže si zvolila operaci pro Kosťovo kokota a koule, aby byl Kosťa znovu plně funkční. To už bylo bezproblémově schváleno a za mírný úplateček byl Kosťa obdařen dokonce pěti koulema a kokotem velikosti hadice z hovnocucu. Po rekonvalescenci Kosti se poživačnost Drejky zmnohonásobila a kvůli neustálému řevu z rozkoše až ochraptěla.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gamlen 12. 4. 2014 13:18

Potom ale stejně odletěla na ten Mars, jelikož Kosťa ji už nedokázal plně uspokojit a tak šla za exotičtějšími zážitky za mimozemšťany.
Gamlen
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 4. 2014 23:36

Mimozemšťani prý naráz dokáží vyplnit všechny lidské otvory naráz. Dokonce i ty nejmenší! Drejkaa na to byla fakt dost hodně zvědavá. Proto ji vyhledal Gamlen, aby s ní udělal interview. Co se od ní dozvěděl se dozvíme v následujících příspěvcích.
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka