Pokračuj v příběhu

Abyste na Pauze neměli dlouhou chvíli

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 4. 2019 11:34

Svázaný Kosťa tu scénu sledoval také, ale protože byl pevně svázaný a hubu měl přelepenou, nezmohl se na nic... Jen na jedno... Jak mu celou tu dobu pevně stál, přišlo na něj takový zvláštní svírání podbřišku, jakoby divný chca.ní. Nebylo to chca.ní, byla to samovolná osvobozující ejákula... Za tu dobu nastřádaná cisterna jako když bouchne a v tu chvíli vše zbělalo. Nejen to, mohutný proud všechny strhl až prolomil podivné prokletí... "Ty jsi na nás ani nepočkal?!!!!?" rozlítila se Drejka a vyšťaveného Kosťu přidusila obojkem a pak začala šlehat lanem, které stále měla v ruce. Kosťa začal bolestí a dušením ztrácet vědomí. Náhle se probudil a uvědomil si, že to vše byl jen sen. Hodně divoký sen. Vybavil si i to, že je Drejka kdesi se svým mladým krásným princem a už mu žádné orgie nehrozí. V klidu se otočil na druhý bok a pokračoval ve vydatném spánku...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 23. 11. 2019 07:22

Kosťovi se podruhé takový sen nezdál a celkem dobře se vyspal. Ráno o tom všem přemýšlel. Sen byl hodně reálný a Kosťa si říká, že se to možná fakt stalo. Při ranní kávě a cígu se mu to rozleželo v hlavně.. Ale nastal čas vyjít do práce a v práci na vše zapomněl...
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 1. 2020 11:45

Sice zapomněl na vše, co se mu zdálo, ale Drejku z hlavy vypustit nedokázal. Vydal se tedy po signálu z GPS trackeru, který Drejka měla schovaný v obojku, jímž škrtívala Kosťu a jako vzpomínku na ty krásné okamžiky si jej vzala na památku. Pravda, ten její vyvoněný princ chtěl obojek zahodit, ale Drejka mu to neumožnila. Kosťa tedy pokračoval ve stopování Drejky až se dostal k místu, kde se Drejka nacházela. Kupodivu měla obojek stále u sebe...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sovovic 11. 4. 2021 17:20

Ale Kosťa toho měl už dost a rozhodl se, že tento den, tento týden i tento měsíc zakončí sexuálním půstem. Vrátil se domů a pokračoval v tvorbě mapy pro svůj oblíbený Doom. A tak to má být.
Sovovic
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 4. 2021 01:26

Sexuální půst mu moc dlouho nevydržel, už dvě hodiny po rozhodnutí se plácl do čela a povídá: "Takovou pikačovinu jsem snad ještě nikdy neudělal!!!" Nechal volně plynout myšlenky, které mu na chvilku opanovala Drejka. "Co s takovou bábou?!? Musím omladit ten svůj harémek!!!" pronesl Kosťa s novým nadšením a začal přes internet pátrat po mladších. "TWL, proč se mě další buchta ptá, jestli mi nevadí, že je jí 12? To je nějaká skrytá kamera, nebo co?!?" a se znechucením vypnul počítač. "No nic, vyrazím do ulic..." řekl si pro sebe, plivancem do dlaně zkušeně upravil rozcuch a vyrazil k blízkému pískovišti.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 6. 2. 2022 16:49

Na pískovišti neuspěl. Byly tam samé holčičky do šesti let. Při takové představě, že by s takovou porušil svůj sexuální půst mu natahovalo tak, že je tam málem všechny poblil. Co včil? "OŽRAT SE!!!!" zařval na celé pískoviště tak, že to slyšela i mladá, krásná učitelka z nedaleké školky. Kosťa se vydal do nedaleké knajpky na jedno. Když tu náhle si k němu sedla zmíněná učitelka, která ho sledovala. Ptala se ho co na pískovišti pohledával. Kosťa jen řekl... "chci se zbavit sexuálního půstu"
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 2. 2022 17:13

"Na hřišti?", zeptala se učitelka. "Kde jinde, když jsem netrpělivej a nechce se mi čekat až nějakou starší oblbnu!?!" odpověděl Kosťa a zahleděl se na postavu učitelky... Ta byla zvídavým a obdivným pohledem potěšena, nicméně při představě, jak do ní Kostič proniká se otřásla hrůzou a hnusem. Jenže znáte to.... odříkaného chleba největší krajíc, chtíč a chlípnost je mnohem silnější než kdeco a za pár minut si na záchodcích užívali nečekaný, neuvěřitelný a nepopsatelný sex.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 10. 2. 2022 20:02

Kosťa ukázal, že je starý dobrák a zaplatil za oba útratu. Po tom aktu celou dobu myslel jen na jedno - sex s učitelkou - jak zařídit aby ho bylo víc a častěji? A náhle dostal nápad! Kosťa poprosil slečnu o telefonní číslo, Facebook, Instagram, Onlyfans a u všeho kupodivu uspěl. Slečna byla totiž neskutečně spokojená a neměla problém mu dát kontakt úplně všude kde to šlo. Kosťa byl velmi šťastný až se začal bát, jestli moc netlačí na pilu. Jakoby jeho myšlenky slyšela učitelka. "Pojď ke mě brouku!" prohlásila rázně..
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 2. 2022 00:29

..."teď tě něco naučím já!" Chytila Kosťu pod krkem a přidusila ho. Smyslně ho začala hladit v rozkroku a erotické účinky hypoxie se okamžitě dostavily. Kosťa vlítl do rauše a mozek produkoval ty nejbujnější představy. Kosťa se zmítal na zádech, ona si jej osedlala jak elektrického býka a užívala si. Sem tam stisk hrdla povolila, ale jen na chviličku a dál si užívala zmítání, křečí a jeho monstrózní erekce.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků