Ohodnotte pauzu...

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Ako by ste oznamkovali pauzu?
1 10 %  16%  [ 10 ]
2 23 %  38%  [ 23 ]
3 14 %  23%  [ 14 ]
4 4 %  6%  [ 4 ]
5 9 %  15%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 60

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 12:02

bombul
Já se ale nehádám. Jen mě malinko mrzí iwi přístup k adminování tohoto fóra. Soukromě to nemá cenu řešit, ona se nad tím stejně nezamyslí. :wink:

Jde mi jen o to, aby už lidé přestali odcházet a začlo se jim tu líbit. Je mi líto, že adminka tohoto fóra nemá tentýž názor a raději začne argumentovat tím, abych ji přestal dávat přendnášky. Možná nejsem ten pravý, ani ten povolaný. Na fóru AVmaniaků ale vypadala podobná anketka jinak..

Obrázek

BTW: Jsem rád, že se bombul nebála a podobnou anketu udělala i zde. Třeba to někomu otevře oči.
Anonymous

Odeslat příspěvekod mbing 1. 11. 2007 12:05

Jersey II. píše:Buď by mě někdo řekl, že je podobné téma založené nebo mi to zamkl.t/quote]
Co je na tom tak špatného? Vysvětli mi to prosím.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 11. 2007 12:06

//edit :-D


marz: toto dle mého souvisí s tím, že odešli hlavní dospěláčtí tahouni pauzy, většinou z časových důvodů, co jsem tak zjistila.. Je třeba si uvědomit, že pauza je fórum o životě, takže dříve či později se seznam témat, na která se dá vést diskuze vyčerpá, zpočátku jich tu byla přehršel. A pokud k ústupu témat připočteme nástup mlaďochů, tak z toho jasně dostáváme změnu na pauze... Má někdo nějakou ideu?

:wink:
Naposledy upravil iwigirl dne 1. 11. 2007 12:10, celkově upraveno 1
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 11. 2007 12:09

Pauza mně připomíná spíš dětský CHAT než fórum a proto jsem hlasoval za 5.

Zivě - 1
AV - 1
Doupě - 3
Auta - 4
Pauza - 5
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 12:17

mbing píše:
Jersey II. píše:Buď by mě někdo řekl, že je podobné téma založené nebo mi to zamkl.t/quote]Co je na tom tak špatného? Vysvětli mi to prosím.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 1. 11. 2007 12:27

jersey, avmania je sice super, víš, že tam chodím, ale v žádném případě bych si netroufl srovnávat specializované fórum s pauzou, která je víceméně pro zábavu a chodí na ni asi více lidí. to fakt ne. mít na to iwi koule, dá ti moderátorská práva i tady, a pak jsem zvědav, jak by ses za měsíc k tomuhle postavil.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 12:30

Bobroněnko, vím, že nejde srovnávat jedno fórum s druhým. Mně jde spíše o srovnání praktik. Rozhodně je potřeba, aby o fórum měl admin zájem a iwi má podle mého tolik povinností a aktivit, že to prostě nestíhá. To se může stát každému, je ale nutné, aby si to člověk uměl přiznat a popřípadě jmenovat vedle sebe někoho jiného nebo úplně odstoupit.
Anonymous

Odeslat příspěvekod mbing 1. 11. 2007 12:41

Jersey II. píše:Myslím, že se to dá lidem podat i lépe než:"

■ Téma uzamknuto

● Patří na fórum Živě, respektive do sekce Programy pro práci se zvukem a videem. Přihlašovací údaje tam jsou stejné, ale to ty už víš, jak jsem zjistil. Nejdříve najdi pokud možno existující téma!"

Tohle by mě bezpečně odradilo. :wink:t/quote]
Pokud má uživatel slabší povahu, tak možná. Mimochodem, toto je na AVmanii, ne na Pauze. Uvedená citace obsahuje všechny důležité informace. Možná je trochu strohá, ale je to technické fórum. Nebo Ti tam snad chybí nějaká kouzelná slovíčka? Jsem ochoten svoje texty v budoucnu změnit, ale to by mi musel někdo říct, že, a ne to vysypat do fóra. ;)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 11. 2007 12:46

fórum netvoří pouze admin- fórum tvoří admin společně s teamem moderátorů, který tu je naprosto perfektní, všem tímto patří opětovně můj dík (i když jim dost často děkuju na icq). :-)

:tleskani :tleskani :tleskani
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 1. 11. 2007 12:46

Priklanam sa k JII. Ale mozno som len zaujaty AVmaniak :mrgreen: . Napriklad taka bombul by bola dobra "sparingpartnerka" sucasnej adminke :wink: . Ale aj to je mozno tym ze ju poznam z AVmanie :mrgreen:
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 12:48

mbing
Jenže na AVmanii tohle právě ani nevadí. Podle mého to není moc dobré na pauze, která by měla býti spíše o těch kouzelných slůvkách než o tom ryze technickém stylu. :wink:

iwigirl píše:fórum netvoří pouze admin- fórum tvoří admin společně s teamem moderátorůd/quote]


A tým moderátorů si tvoří zase admin. :wink:

DC20
Přikláním se také k bombul. Uživatelé ji zde mají podle mého rádi. Je mladá, inteligentní a především má schopnost uvážit své rozhodnutí a v případě, že se ukáže nešťastné ho změnit.
Anonymous

Odeslat příspěvekod jezek 1. 11. 2007 12:49

Fuck8r píše:Pauza mně připomíná spíš dětský CHAT než fórum a proto jsem hlasoval za 5.

Zivě - 1
AV - 1
Doupě - 3
Auta - 4
Pauza - 5 /quote]

Fuck8re!!!!!!!!! :x :x :x
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 1. 11. 2007 12:52

na garaz to tady nema.... ale jako doplnek sem obcas vlezu... 4
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 1. 11. 2007 15:22

3/4, jeden z duvodu se nacpal i do tohohle tematu. Lidi se ale ohodnotit nedaji, takze hodnoceni je v podstate pro ostatni na nic, zalezi na osobnich sympatiich.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků