!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod christian 6. 5. 2007 12:35

blino píše:napad na presunutie Smetisk z ostatnych for sem na Pauzu (asi okrem AR :) )by zvysil navstvevnost ale neviem na kolko by sa tento krok dal realizovat a aky nazor by na to malo vedenie fora...

Myslis neco jako funkci,presunout tema do jineho fora? :mrgreen:

no u 3.0 by se daly delat i jine veci i silenejsi nez by vas vubec napadlo :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 12:42

no nemuselo by to presuvat thready(je to vobec mozne?), stacilo by keby sa po kliknuti na Spolocensku sekciu (pracovny nazov) dostal sem :nenapadne

a na 3.0 uz netrpezlivo cakam :mrgreen:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 6. 5. 2007 12:52

blino píše:a hlavne ten LOCk casto ani nepomaha :?

ked niekoho odkazem sem na Pauzu tak v 99% sa na to vykasle a nenapise vobec nic...
ja docela chapu ze to lidi popudi kdyz jim nekdo zamkne vlakno a navyse je jeste nuti jit nekam kde to neznaji a kam v porovnani treba s zive chodi jen zlomek lidi.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod christian 6. 5. 2007 12:53

To by slo tim,ze vytvoris sekci,tu zamknes a do popisku das odkaz sem :) no je to sice divny,ale do jiste miry reseni.A diky spolecny DB by to slo jen vhodnym presunem v DB a mensim vypoctem.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 12:54

Vody píše:dělám si víceméně pr.del, ty to bereš asi krapet vážně co? tak to tak neprožívej :wink:s/quote]

Vody, já se tady a nejen tady (to Ty víš dobře) o něco snažím, tak se nediv, že to beru krapet vážně. Prožívám to, protože mně na posunu vpřed záleží. Také proto jsem psal i na AR.

Nebo myslíš, že naschval riskuji to, že mě bude XY uživatelů pauzy a AR bude nesnášet a nazývat ,,prudičem" atp.
Prostě v této chvíli ještě mám chuť, čas a energii něco dělat. Až toto nebude, budu také ,,pasívním" uživatelem a obdobných diskuzí se nebudu účastnit.

BTW: jinak Tvé vyjádření beru na vědomí ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 13:02

mbing píše:
MgX píše:Pokud vím, tak věci, které s příslušným fórem nesouvisejí, jsou povětšinou LOCKnuty a tazatel odkázán právě na pauza.cz.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod ES0 6. 5. 2007 13:03

MgX píše:...Myslím, že dnes by pauza byla ráda za každého jedince v řádu jednotlivců. Samozřejmě předpokládám, že nový spokojený user, přivede své známé atp. Tudíž do budoucna, by byl vyvolán určitý přílivový efekt.u/quote]

no nevim, ono cpress z toho nic nema, vsichni si jiz ted blokuji reklamy a ti co ne tak jen proto ze zatim nevi jak :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 13:10

LOCK nejakeho vlakna cloveka odradi od navstevy Pauzy, protoze samotny cin chape jako urcitou ujmu- nemyslel zalozeni takoveho vlakna ve zlem. (modi zamykani ale take ne) Vznikaji konflikty roli, tem musime predchazet, chceme-li prilakat nove lidi! 1. rozdvojit jejich Smetiste: jedno mistni a jedno odkazujici sem. 2. obe smetiste vhodne pojmenovat 3. reklama! reklama! reklama!
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vody 6. 5. 2007 13:10

mgx: spíš se zamysli jestli to tvé snažení je k něčemu dobré a jestli to není zbytečné
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 13:17

Jsem pripojena prez Operu mini, musela jsem myslenku rozdelit, omlouvam se. 4. vsimla jsem si, ze kdyz prechazim z jednoho fora do druheho, je nutno se v dalsim znovu prihlasit. to cloveka otravi! a dokonale! lidi jsou pohodlni, chceme-li prilakat dalsi lidi, musime jim prichod usnadnit. proc jedno forum nepozna, ze prichozi prichazi z jineho fora, kde je jiz aktualne prihlasen??
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 13:18

Vody píše:mgx: spíš se zamysli jestli to tvé snažení je k něčemu dobré a jestli to není zbytečné /quote]

Vody, zbytečné není, protože pomohlo vyvolat, alespoň tuto diskuzi. To, zda se do budoucna něco změní, či nikoliv je momentálně věc druhá. Myslím si, že je to spíše o chuti a aktivitě. Pakliže by na pauza.cz bylo více aktivnějších uživatelů, také by tu nebyla takováto ,,nuda".

Jak jsem již psal. Momentálně mám čas, chuť a energii, proto to dělám. Fóra CP se mně líbí, pauza.cz také. Vyhovují mně i lidé co tu jsou. Pro ně to dělám a možná i pro Ty, kteří díky celé této ,,vlně" přijdou.

Navíc musím říct, že je tu dlohodobě zbytečně moc ,,horko". Takto si všechno naráz, otevřeně a snad i upřímně vyříkáme - pročistíme si hlavy, dáme najevo své názory a myšlenky a zase se budeme věnovat ,,fórování". I takovýto efekt, by byl dobrým výsledkem mého snažení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 13:22

DarkLady píše:... 4. vsimla jsem si, ze kdyz prechazim z jednoho fora do druheho, je nutno se v dalsim znovu prihlasit. to cloveka otravi! a dokonale! lidi jsou pohodlni...

na to predsa sluzi funkcia automatickeho prihlasenia pri dalsej navsteve :wink: staci to len zaskrtnut...

DarkLady píše:... proc jedno forum nepozna, ze prichozi prichazi z jineho fora, kde je jiz aktualne prihlasen??

to je otazka na ktoru snad odpovie admin alebo niekto iny z vedenia
:nenapadne
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 13:30

Funkci automatickeho prihlaseni znam. ale co je mi platna, kdyz se prihlasuju z domaciho pc, z pracovniho pc a z mobilu? a pracovnimu pc neduveruju, tak mi Firefox po zavreni automaticky maze ulozena hesla...
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2007 13:35

no to by byl mazec kdyby se všechny smeiště CPress for spojily do pauzy... :D to by tu bylo najednou milion lidíí... :o 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod christian 6. 5. 2007 13:36

Hlavne bych jako necekal,ze Opera mini bude podporovat vsechny funkce jako normalni prohlizec.
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka