!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod Jeffe 5. 5. 2007 23:39

Takze navrhovane vyrazne zvolneni moderovani hlavne smetiste je schvalene? :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod iwigirl 5. 5. 2007 23:41

K otázce Smetiště jsem se již několikrát vyjádřila. Nadále tam není místo pro témata typu Kolik je hodin a Mám hlad...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Jeffe 6. 5. 2007 00:25

Bez techto dvou vlaken se klidne obejdu, ale jestli i nadale tady bude tak prisny rezim, ze se budou subjektivne zamykat neskodna vlakna na smetisti, ve kterych by bylo mozne si pokecat, tak myslim ze dost potencialnich navstevniku proste nebude mit motivaci sem vubec chodit. Byt 'zmoderovan' totiz neni atrakce, kterou lide pocas 'volne chvilky' dobrovolne vyhledavaji.

Timto se nechci nikoho dotknout, proste jenom uprimne pisu co si myslim.
Naposledy upravil Jeffe dne 6. 5. 2007 00:33, celkově upraveno 1
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 5. 2007 00:29

Jeffe: k tomuto jsem tu za poslední 2 dny napsala 3x vpodstatě to samé, takže si prosím projdi mé nejnovější příspěvky. Znovu to tu psát nebudu.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 6. 5. 2007 00:31

Jeffe: Já tuhle nechuť zase nechápu. Zrovna před chvílí jsem na Pauze založil jedno vlákno a chvíli před tím například ally. Jen dodám, že u moderátorstva nemáme žádnou protekci, z čehož plyne, že zakládání témat se zde nijak netrestá.
Kdo má nápad na nové smysluplné téma, ať ho s klidem v duši založí, jen je třeba to činit s rozmyslem, abychom se nedostali do situace, kdy zde bude "víc témat, než příspěvků".
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vody 6. 5. 2007 00:41

no prostě komu to tady pilo krev tak se přesunul na fórum autorevue, takže systém funguje jak má :wink:
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jeffe 6. 5. 2007 08:42

Vody: presne tak. Lidi co zanevreli na pauzu je hodne. A jestli je chce nekdo prilakat zpatky, nebylo by podle meho nazoru nic lepsiho nez otevrene priznat, ze drive zvoleny zpusob moderovani byl pro forum tohoto zamereni nevhodny a pozadat je, aby pauze dali druhou sanci. To by podle mne melo mnohem vetsi efekt jako psat na AR, ze neni logicke, ze se veci o zivote netykajici se aut resi tam a ne tady na pauze.

Ale tohle je asi jenom utopie...
Naposledy upravil Jeffe dne 6. 5. 2007 09:51, celkově upraveno 2
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 09:03

Procetla jsem si prvni dve strany a pak hlasovala pro spise ne. chodim sem jen kvuli jednomu tematu, ty ostatni jsou mi tak nejak volne, nicim extra me nelakaji. osobne me nejvic stve NEPREHLEDNOST a to jak v sekcich tak v samotnych tematech.
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 5. 2007 09:13

Zero_Cool píše:Kdo má nápad na nové smysluplné téma, ať ho s klidem v duši založí, jen je třeba to činit s rozmyslem, abychom se nedostali do situace, kdy zde bude "víc témat, než příspěvků".
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 6. 5. 2007 09:17

Fuck8r: Však moderátoři sami už tady naznačili, že lehký OT zde je a bude tolerován. Jeden, nebo dva příspěvky o hrušce ve vlákně o jablku snad nikomu nevadí, ale když se debata stočí úplně jinam, je lepší vlákno například rozdělit.
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2007 09:18

Myslím, že tak přísně se OT už na Pauze nemaže :wink:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod johnnym 6. 5. 2007 09:42

souhlasím s ally, myslím si, že modi odvádí dobrou práci a citlivě regulují diskuze
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 11:49

poslyšte, měla bych nápad, jak zkusit Pauzu trošku oživit. Je to jen nápad a reaguje na obě diskutující strany. Protože obě mají pravdu. Ovšem jen poloviční. Když se to dá dohromady, je tu pravda celá.

Na ostatních CP fórech je také Smetiště, je to tak? A proč tam je? A proč vznikla Pauza? Pauza vznikla, jako kultivovanější smetiště všech ostatních CP fór, pokud vím (hodně zjednodušeno!!). Tak proč mají tato fóra nadále svá Smetiště?? Aby se tam psalo, kolik je hodin a mám hlad, jak řekla správně iwi?? Co udělat následující: na ostatních CP fórech udělat ze Smetiště odkaz na Pauzu. Kdo bude chtít na Smetiště ve fóru Živě, kliknutím se odstane na Pauzu... Na Pauze se zvýší návštěvnost. Vím, přinese to celou řadu problémů - například modi se zpočátku asi dost zapotí, když budou muset usměrnit takové stádo příchozích. Bude se to tu muset trošku přeorganizovat, aby to tu bylo trošku přehlednější a zavést třeba i další sekce, určitě jich bude třeba. Ale zas si myslím, že to přinese značné oživení. Protože ti stávající "staří kocouři" Pauzy už toho moc nového nevymyslí ať se budou snažit sebevíc, Jerseyho sen se neuskuteční...
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2007 11:55

Jenže i v těch jednotlivých smetištích se probírají věci, které souvisí aspoň trochu s mobily, počítači, vařením. Sloučit všechny smetiště - to už se několikrát navrhovalo. A třeba smetiště na AR, škoda mluvit.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 11:55

napad na presunutie Smetisk z ostatnych for sem na Pauzu (asi okrem AR :) )by zvysil navstvevnost ale neviem na kolko by sa tento krok dal realizovat a aky nazor by na to malo vedenie fora...

pravdou ale je ze niektore temy zo Smetisk by si zasluzili kludne aj umiestnenie do niektorych sekcii na Pauze pretoze su velmi zaujimave a poucne

no nie kazdy bude mat chut menit prostredie...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka