!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod adamek.jan 3. 11. 2007 15:49

Jersey II píše:Ty to v hlavě asi nemáš moc srovnané, viď? Kdyby tato fóra fungovala jen za účelem vkládání reklam, nebylo by to v pravidlech zakázáno a v případě jejich porušení by se reklama nemazala. Fórum funguje především proto, že se lidé chtějí bavit a ne poslouchat inteligentní pány jako jsi ty. :wink:l/quote]

Omlouvám se že jsem nereagoval dřív, nějak jsem Tě přehlédl. Řekl bych že jediný kdo to v hlavě moc v pořádku mít nebude jsi nyní Ty pokud nevidíš všechnu tu reklamu kolem Tebe :tleskani Pokud z ní ovšem taky něco nemáš :potichu A tak, ale děkuji Ti za vyjádření názoru. Docela jsem se pobavil nad výrokem slepého uživatele Pauzy :D
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adamek.jan 3. 11. 2007 15:51

To Iwi: Hele slečno kam se mi poděl VIP uživatel, neříkej že jsi si tímto způsobem ulevila? Nebo kdo to tu máte nastarosti?! Toš děcka divejte co tu z toho děláte, je to sranda a proto sem sem začal chodit :)
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 11. 2007 16:02

adamek.jan

Já jsem Tvůj předchozí výrok o reklamě pochopil jinak, než jsi ho zřejmě myslel ty. Měl jsem na mysli reklamu v příspěvcích, ty zřejmě tu, která de facto živí tato fóra. Z reklamy samozřejmě nic nemám, slepý nejsem, pravda však je, že nikde žádnou reklamu nevidím. :wink:

Mohu se Tě zeptat, jak bys tedy provoz diskuzních fór resp. webů řešil ty? Předpokládám, že pokud reklamu tímto způsobem haníš, znáš jiný, lepší způsob, jak náklady spojené s provozem hradit. Kdybys neznal, přece bys nebyl takto názorově prozřelý a vyzrálý.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Jeffe 3. 11. 2007 16:19

adamek.jan píše:
Jeffe píše:Jestli temi fory myslis fora CP, tak to s tebou asi nebude souhlasit ta masa lidi co na ne chodi. :)

Ano, myslim. A bude semnou souhlasit ta masa lidi co na ne nechodi protoze tu je zaplava reklamy a take informacni hodnota neni skoro zadna. Ti co vi co chteji a rozumi tomu uz davno navstevuji konkurencni fora.

1. nejaka reklama tady je protoze se nejak musi financovat chod for. Jako treba zaplatit servry, pripojeni, atd. A myslim ze te neprekvapi ani to, ze lide co se forum profesionalne venuji (treba programatori) to taky asi nebudou chtit delat zdarma. :wink: :D

2. vyrok ze na forech CP neni skoro zadna informacni hodnotou me rozesmal. :lol: Jestli bylo ucelem tve navstevy nas pobavit tak to se ti fakt povedlo :tleskani , takoveto perly treba ja ani nedovedu brat vazne. :)
Naposledy upravil Jeffe dne 4. 11. 2007 13:06, celkově upraveno 2
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Deleted user 3. 11. 2007 16:49

@ Jan Adámek>
Chceš reklamu? Zaplať si za ni. Zdejší neprosperující fóra jsi opustil, tak si ji jistě můžeš dovolit.

Odeslat příspěvekod Jony 3. 11. 2007 17:17

Jersey II. píše:, slepý nejsem, pravda však je, že nikde žádnou reklamu nevidím. :wink:

.-/quote]

Zajdi si na garaz....
...anebo se podivej vedle toho velkeho bileho napisu pauza.cz na modrem pozadi(mas li nastaven default skin.) ;-)
pokud ani pote nic neuvidis, tak si opravdu zajdi k ocnimu. popripade si vypni blocker.
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 11. 2007 17:32

Jony
Zřejmě jsi mě nepochopil. O reklamě samozřejmě vím, ale prohlížeč ji blokuje. :wink: A i kdyby ne, nevadila by mi. Nějak se provoz zaplati musí, že?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Pickun 3. 11. 2007 19:40

adamek.jan píše:Ano, myslim. A bude semnou souhlasit ta masa lidi co na ne nechodi protoze tu je zaplava reklamy a take informacni hodnota neni skoro zadna. Ti co vi co chteji a rozumi tomu uz davno navstevuji konkurencni fora.

:lol: :lol: Za to ten vas Xicht.cz je super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 2. 2012 22:56

Proč se mi zdá že poslední cca rok to šlo s pauzou rapidně dolů?

Já tady sice nepíšu, ale když občas pročítám tak se mi zdá že si tady pár bezmozků zakládá nové a nové profily, takže je tady hned 20 "nových" lidí co jsou na tom ale jsou rozumově ne moc dobře.. :hm

Poslední dobou ty nové thready už jen podle názvu ani neotvírám.. :-l
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 2. 2012 23:04

Tak byl tady magor rollsroyce (chlupatice a tak), jinak se sem moc nepíše, stálých přispěvatelů je tady tak na prsty na obou rukách.

Když si vezmeš, že na Pauza srazu se sešli tři lidi... :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 2. 2012 09:11

Jó, je to tak, že dřív bylo všechno lepší. O:-)

A pokud to je náhodou lepší teď, tak si nikdo nestěžuje :-]
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod trent 17. 2. 2012 10:53

Pokud je něco lepší teď, tak věř, že dříve to bylo ještě lepší. A na to se také vzpomíná.
Mark: Možná je to i tím, že známé firmy, jako třeba ty, sem už nechodí, nepíší...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 17. 2. 2012 10:59

Kdo chce Trvalý BAN tak chodí na pauzu prudit mlaďochy :D
Rattus rattus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 17. 2. 2012 11:48

Můžeš to se svými zkušenostmi na pauze dále rozvést?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 17. 2. 2012 12:45

raději ne :lol: Pauza je mrtvola. Vše podstatné je na Garáži :kuk:
Rattus rattus
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka