!!!Jste spokojeni s nynějším stavem na pauze?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak jste spokojeni se zdejším stavem na pauze ?
ano, naprosto 13 %  13%  [ 13 ]
spíše ano 29 %  29%  [ 29 ]
spíše ne 21 %  21%  [ 21 ]
vůbec ne 21 %  21%  [ 21 ]
je mi to jedno 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 5. 2007 11:55

DarkLady: to zní dobře:)
Je někdo ochoten vytáhnout tu příspěvky a nápady, které se týkají propagace pauzy na jiných fórech a hodit je sem, ideálně mi je hodit do SZ? Vím že jich tu pár proběhlo, pokud budou pohromadě, dá a bude se s nimi pracovat.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 5. 2007 12:06

DarkLady píše:Na ostatních CP fórech je také Smetiště, je to tak? A proč tam je? A proč vznikla Pauza? Pauza vznikla, jako kultivovanější smetiště všech ostatních CP fór, pokud vím (hodně zjednodušeno!!). Tak proč mají tato fóra nadále svá Smetiště??n/quote]
Pozor. Ta Smetiště jsou určena pro témata daného zaměření fóra, ty tam musí každopádně zůstat. Ale nyní bohužel zastávají i druhou funkci, a to typu diskuse netýkající se daného zaměření fóra, tedy diskuse typu Pauza. Námět je dobrý, pokud by se realizoval, Smetiště na fórech by se musela každopádně zachovat, přejmenovat například v případě fóra Živě na "Smetiště - o počítačích" a musela by se vytvořit nová sekce, například "Smetiště - o všem jiném", kde po kliknutí na ní by se přesměrovalo na Pauzu.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 12:11

no ved prave ze na Smetiskach na ostatnych forach sa najdu temy vacsinou "odborne" ale aj take ktore sa svojim zameranim hodia presne na Pauzu

ako inspiracia by mohla sluzit napr. sekcia na PCTf - Spolocenska sekcia (v pripade CP for by mohla odkazovat sem)
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 6. 5. 2007 12:11

blino píše:napad na presunutie Smetisk z ostatnych for sem na Pauzu (asi okrem AR :) )by zvysil navstvevnost ale neviem na kolko by sa tento krok dal realizovat a aky nazor by na to malo vedenie fora...

pravdou ale je ze niektore temy zo Smetisk by si zasluzili kludne aj umiestnenie do niektorych sekcii na Pauze pretoze su velmi zaujimave a poucne

no nie kazdy bude mat chut menit prostredie...
:lol: no že by se přesunulo smetiště AR na pauzu je dost nereálný, to by myslím na AR neprošlo a byla by z toho pěkná internetová bitka :D
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 6. 5. 2007 12:12

Vody: No tak to by byla bitka i tady, tomu věř ;-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 5. 2007 12:12

Něco podobného mě taky napadlo akorát nevím jak by to technicky šlo. Že by byla Pauza jakési Sub-fórum těchto odborných fór, pod stávajícím smetištěm by byla ještě jedna sekce vhodně pojmenovaná a vedla by na pauzu.
EDIT: Něco podobného je na jednom testovacím fóru, je to ovšem ta nová verze phpBB 3.0
Naposledy upravil Michal P dne 6. 5. 2007 12:17, celkově upraveno 3
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 12:13

...asi okrem AR... :wink: - to je asi samozrejme

ale ak (sci-fi) by sa tak rozhodlo vedenie tak by s tym ani osadenstvo AR nic nespravilo...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 6. 5. 2007 12:14

iwigirl píše:Vody: No tak to by byla bitka i tady, tomu věř ;-)-/quote]
mám dojem že proti bitkařům z AR byste neměli šanci, tam jsou takový fighteři že by z pauzy moc nezbylo :lol: :wink:
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 12:14

ally píše:Jenže i v těch jednotlivých smetištích se probírají věci, které souvisí aspoň trochu s mobily, počítači, vařením.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 12:15

Michal P píše:Něco podobného mě taky napadlo akorát nevím jak by to technicky šlo. Že by byla Pauza jakési Sub-fórum těchto odborných fór, pod stávajícím smetištěm by byla ještě jedna sekce vhodně pojmenovaná a vedla by na pauzu. /quote]


no na subforum by sme si museli pockat do phpBB 3.0 :?

inak v sucastnosti by to asi bolo mozne iba vytvorenim samostatnej sekcia na kazdom CP fore ktora by odkazovala sem :hm
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 5. 2007 12:17

MgX píše:Pokud vím, tak věci, které s příslušným fórem nesouvisejí, jsou povětšinou LOCKnuty a tazatel odkázán právě na pauza.cz.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 12:19

Vody píše:
iwigirl píše:Vody: No tak to by byla bitka i tady, tomu věř ;-)-/quote]mám dojem že proti bitkařům z AR byste neměli šanci, tam jsou takový fighteři že by z pauzy moc nezbylo :lol: :wink:w/quote]


Vody, myslím, že bychom se měli chovat jako lidé, ne jako virtuální bojovníci. Člověk je tvor přemyšlející, nebo jim by být měl. I na AR, je hodně uživatelů, kteří by byli schopni diskutovat a bavit se ,,lidštějším" způsobem, to že to neřeknou, aby nevybočili z řady, je věc druhá.

Také by bylo nutné pro některé z nich vyvolat BAN amnestii. Týkalo by se to těch starších BANů, ne těch, které byly uděleny pár týdnů nazpět.

BTW: a když už jde o boj, já již nějakou dobu bojuji, ale svým stylem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 6. 5. 2007 12:19

a hlavne ten LOCk casto ani nepomaha :?

ked niekoho odkazem sem na Pauzu tak v 99% sa na to vykasle a nenapise vobec nic...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2007 12:20

Jestli by to nechtělo spíš nějakou reklamu mimo Cpress fóra. Teď jsem projela několik fór Cpressu a jen namátkou klikala na uživatele. S vyjímkou návštěvníků fóra o zahradě, chodí skoro všichni na více fór, takže asi dost vědí, že v horní liště jsou odkazy na další fóra. Jen pár jich chodilo pouze na jedno fórum. Nějaké nové uživatele nápad DarkLady přinese, ale asi to nebude nějak velké množství, aby tu udělali kdoví jaký zmatek :wink:
Naposledy upravil Ally dne 6. 5. 2007 12:21, celkově upraveno 1
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vody 6. 5. 2007 12:21

MgX píše:
Vody píše:
iwigirl píše:Vody: No tak to by byla bitka i tady, tomu věř ;-)-/quote]mám dojem že proti bitkařům z AR byste neměli šanci, tam jsou takový fighteři že by z pauzy moc nezbylo :lol: :wink:w/quote]

Vody, myslím, že bychom se měli chovat jako lidé, ne jako virtuální bojovníci. Člověk je tvor přemyšlející, nebo jim by být měl. I na AR, je hodně uživatelů, kteří by byli schopni diskutovat a bavit se ,,lidštějším" způsobem, to že to neřeknou, aby nevybočili z řady, je věc druhá.

Také by bylo nutné pro některé z nich vyvolat BAN amnestii. Týkalo by se to těch starších BANů, ne těch, které byly uděleny pár týdnů nazpět.

BTW: a když už jde o boj, já již nějakou dobu bojuji, ale svým stylem.b/quote]
dělám si víceméně pr.del, ty to bereš asi krapet vážně co? tak to tak neprožívej :wink:
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků