Co vás zaválo na forum Pauza

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scater 19. 12. 2006 18:34

MobilMania.cz a na MM sem pak úplně přestal chodit :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ted 31. 12. 2006 02:32

Z doupěte...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 2. 1. 2007 20:22

Kdysi sem chodil jen na MobilManii, pak se to rozlezlo na Žive, AutoRevue a Doupe a pak sem začal chodit do fór. Teda ještě se starou přezdívkou ale to už je dlouho takže asi takhle to bylo.
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 1. 2007 22:56

no ja sem dřív nechodil nikam, jednou sem nudil, nevěděl sem kam na netu zajít, znal jsem živě.cz tam sem se nějak připlantal na forum, kde jsem našel v jednym přispěvku odkaz na Pauzu a už mě studma nikdo nedostane...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Vencos 4. 1. 2007 23:41

Jednou sem koukal kolik mám na Mobilmanii příspěvků a koukám že tam je i nějáká pauza, tak jsem zkoušel co všechno je to zá fóra :D
Takhle sem zkouknul všechny včetně zahrádkáře a šéfkuchaře :D (a díkybohu jsem taky kliknul na Živě)

Na MM už teď taky moc nechodim, občas tam ještě juknu, ale ta oranžová je horzně nepříjemná...(modrá je dobrá!)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 1. 2007 15:55

Chodil jsem na MobilManii a nějak jsem se dostal až sem :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod unknown 7. 1. 2007 01:17

Ja sem uplne na zacatku chodil do stary Garaze, pak kdyz CPress spustil novou Garaz s ostatnima forama, tak sem to vsechno zkouknul, ale Garazi sem neprestal byt verny, sem chodim jen malo kdy. Ted sem tady dlouho nebyl, nejak sem na Pauzu zapomnel :).
7,46 kg/hp
unknown
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 1. 2007 01:22

Mr-Tuner: no máš tu obrovský áčko, tak to koukej napravit...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod unknown 7. 1. 2007 01:37

to iwigirl : No uvidime jak to pude :). Ale od moji posledni navstevy pribylo pouhych 57520 novych prispevku, to me docela prekvapilo, cekal sem vic :) ... ale cist to vsechno samozrejme nebudu :mrgreen:.
7,46 kg/hp
unknown
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 1. 2007 01:43

ja kdyz jsem po dlouhy dobe vlezla na autorevue (nekdy na podzim), tak ta cifra byla bud 6- nebo 7mista :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Wracker 7. 1. 2007 01:55

z zive
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vody 7. 1. 2007 02:28

iwigirl: no jo na autorevue to frci, tam je stala clenska zakladna. Kdo by rekl ze nejlepsi prispevky a nejplodnejsi lidi se sejdou ve foru o autech. Zaroven bych nikdy necekal ze se s lidma z fora sejdu v hospode......
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 7. 1. 2007 12:14

To je pravda. Na fóru autorevue už jsme všichni taková jedna velká komunita :mrgreen:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod unknown 7. 1. 2007 12:14

to iwigirl : No zatim to mohla bejt jenom 6ti mistna cifra, milion sme jeste nepokorili, ale i tak, Garaz je zatim jediny CPress forum ktery pokorilo hranici pulmilionu prispevku 8). A i ja, stejne jako Vody, sem se videl uz s dost lidma v realu :wink:.
7,46 kg/hp
unknown
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2007 13:19

iwigirl píše:ja kdyz jsem po dlouhy dobe vlezla na autorevue (nekdy na podzim), tak ta cifra byla bud 6- nebo 7mista :)

Tak jsem se tam také zašel dnes podívat:
Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy (395177)

To ujde :) ... jinak, já jsem nejdřív narazil asi na Doupě nebo Pauzu, ani sám už nevím, chodím sem celkem dlouho :) ... a s dosti lidmi z Doupěte a redaktory časopisu Doupě jsem se viděl také osobně :) ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka