PF 2017

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 30. 12. 2016 19:17

Každý rok je něčím jiný. Něčím špatný, něčím dobrý. Jsou roky rychlejší, zběsilejší a zmatené, ale také klidnější, zajímavější, chcete-li snesitelnější. Mohli bychom zde rozebírat špinavou politiku, chybování mocipánů a mocipaní v EU, rasově se vydovádět při objektivní, nebo neobjektivní kritice ostatních národů a skupin.
Nebo, alespoň pro tuto chvíli, můžeme s klidem a rozvahou v myšlenkách, zavzpomínat na vše dobré, poctivé a klidné, příjemné a krásné z právě končícího roku a toto všechno si s sebou pomyslně přenést, jakožto zdravý základ, do roku nového, roku 2017. Je třeba si uvědomit, že ona sedmička na jeho konci vypadá z jednoho úhlu pohledu pozitivně a šťastně, z druhého však jako velmi ostrá kosa. Ne doba, ne stát, ne číslo, ale lidé - lidé budou sami stavět zítřek a na nich, tudíž na nás, záleží, zda bude špatný/dobrý.

Zkusme tedy „nabalit“ vše výše zmíněné a těšit se na nové pozitivní zážitky, které se snad sem-tam dostaví. Těm šťastnějším z nás se povede potkat lidi, kteří zdravě páchnou člověčinou. Právě takových je vhodné si vážit - vymírají.

Jsme si plně vědomi, že fórum jsou lidé, tazatelé, diskutéři, rádci - tedy Vy. Bez Vás, Vašich příspěvků, by celá krása vzájemně si udílených rad a poznatků, upadla v zapomnění, což se domnívám, by byla škoda. Vzájemnost, při které si i v dnešní „době peněz“, dokáží lidé bez nároku na jakýkoliv honorář pomoci, patří zcela určitě do jisté formy výjimečnosti. Zkusme si tuto virtuální výjimečnost uchovat.

Za tým moderátorů fóra si Vám, vážení uživatelé, dovoluji popřát do nového roku zvláště hodně zdraví. Zdraví, neboť ho nelze koupit za peníze a jeho nedostatečnost vede k významnému omezení „běžného“ života. A při nástupu nehezkých situací, tlaků a ataků také mír. Tři písmena, která byla dávno zapomenuta, chce se nadneseně říci - pro nadbytečnost. Tři písmena, která, dle mého názoru, jsou jedním z elementárních stavebních kamenů klidného a šťastného bytí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků