Jste štědří a dáváte žebrákům?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 28. 1. 2008 20:13

Já nikomu nic nedávám a v Brně už vůbec ne.....nehorázně mě serou partičky mladých ožralů s čoklíkama u tesca u nádraží, ty obcházím obloukem, aby mě neobtěžovaly, nebo raději tam nechodím....pak na nádraží když mě otravuje někdo, ať mu dám drobné, tak jim řeknu, že poslední prachy padly za jízdné a oni se omluví a odtáhnou.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 28. 1. 2008 23:23

Ne, nedavam. Kazdy tyden jich na nadrazi vidim az dost. A pokud maji na chlast, tak asi neumiraji...
Vymluvy? Ted uz vubec nereaguji... je fakt, ze se mi nekolikrat stalo, zemi chteli trochu upravit oblicej, ale pokazde jsem zatim utekla...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 29. 1. 2008 06:52

tady ty zmr/dy by meli vsechny vystrilet. jsou nehodni sve existence. lidi kteri nikterak neprspivaji do systemu = zbytecni lidi = odpojit!!

jo a nedavam jim nic krom nadavek
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 1. 2008 10:23

aquarkko píše:Noovo: chtěla bysem mít tvou výřidilku... :lol: /quote]

no ona nekdy takova vyridilka muze byt rozbita vyridilka :D

jinak vlastne davam nezamerne v podobe dani...nevim proc bych mela jeste z vlastni vule na ne davat, kdyz vyuzivaji MHD zdarma a akorat to tam pak po nich ***** a clovek se stiti pak sedat :x
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 1. 2008 12:10

Jednou jsem na Florenci seděl na zastávce. Přišla ke mně taková milá, mladá, hezká slečna. V očích slzy a říkala, že jí právě ukradli peněženku, za 10 min jí jede autobus do Plzně (myslím) a potřebuje ho nutně stihnout. Že je jí to moc trapné, ale jestli bych neměl alespoň nějaké drobné na lístek. Chvilku jsem přemýšlel, jestli nejde jen o trik. Pak jsem si řekl, no co, prochlastám to nebo to dám jí. Zeptal jsem se ji, kolik stojí lístek, řekla, že 90Kč. Dal jsem ji 100 Kč, poděkovala mi, s úsměvem na tváři běžela k pokladně a pak mi z toho autobusu ještě mávala. Měl jsem neuvěřitelně hezký pocit. Škoda jen, že jsem si nezval číslo. :mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod zamis 29. 1. 2008 12:19

no me zas v brne na zvonarce zastavil osklivej chlap, a ze jesli nemam drobny na autobus, ze mu jede za par minut a potrebuje ho nutne stihnout... nic jsem mu nedal a sel dal. kdyz jsem se za tri hodiny vracel, znovu me zastavil a ze mu zase jede za par minut autobus. zase jsem mu nic nedal a taky jsem v tu chvili mel neuveritelne hezkej pocit.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2008 12:26

ted minuly tyden sem měl na nadraží čas tak sem postával a přišel zamnou mlady obtloustly cigán ale vypadal a mluvil celkem normálně, že jestli bych mu nedal 10korun na vlak, že jede do Ostravy... Ja sem nechtěl že vubec, nevěřil sem mu, tak mě furt překecával, mezitím kněmu přišel jakysi stary cigan, cosi mu bekl, beztak se ho ptal jak jdou kšefty a odstoupil opodál..
Tak sem mladyho zeptal kde že bydlí, že trochu Ovu znám, a když zněho vypadlo že na Stodolní tak mi to bylo hned jasny, že vubec a zdár... Tak mi řekl že su hajzl a šli...

Zase sem tak postával a pochvilce šli kolem, tak ten mlady že zase někoho zkusí, tak se mě jen tak zeptal jestli bych mu nedal 20korun... :D a ja: "Ted chceš 20korun? Dyt předtím si chtěl 10 vole..." A on pré: "aháá, to jsi ty, soráč.." :mrgreen: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2008 12:28

vetsinou davam bud tem, co hraji (mam v brne jednoho oblibeneho) a nekdy si koupim novy prostor, ale zebrakum jako takovym vetsinou nedavam... ale nekdy, kdyz si treba koupim neco k jidlu ve stanku a pak me prejde chut, tak jim to dam...

nicmene lidem, ktery fakt chodijou ze jim za chvilu jede autobus/vlak nedavam z principu, jednou sem to udelala u "neme" pani, dala sem ji 50kc, a pak sem ji zacala vidat najedou v brne kazdy den, dokonce i v pardubkach a tak na nadrazi... takze temhle lidem proste uz nic nedam...

I kdyz zase pridam historku, i ja jednou "zebrala" penize na vlak... jeli sme s kamoskou z lednice a idos nam nasel kratky spoj za malo penez, on ale nejel, a jel dlouhy spoj za 3x vic penez. V Breclavi jsme nasledne zjistili, ze nam chybi 2.50 na vlak do brna. Tak sem vytahla z batohu svacinku - zelene jablicko a chodila po lidech, jestli nechtej koupit za 2.50 jabko... nekolik jich odmitlo, az jeden pan se ptal co se deje a nakonec nam ty 2.50 i bez jabka:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2008 13:00

Mawe: ta němá pani se občas objevuju i v holomócu, aj v Hranicích sem ju potkal na nádraží...

A ted když sem přijel v nedělu v 11večer do Ovy, tak mě na Tranvajové zastávce oslovil jeden takovy postarší ale mi na pohled připadal sympatický typek, sice otrhany, ale veselé očka..
Cosi povidal, ja měl sluchátka a když sem je sundal tak ještě jednou začal, pěkně pozdravil a že je prostě na ulici, jestli bych mu nedal 3 korunky že si pujdou do teska na vínko...

Normálně bych nedal, ale že tenhle se mi zdál takovy v pohodě, slušně pozdravil a nic si nevymýšlel tak sem řekl že jo, vytáhl peněženku, on se uplně rozzářil, takovy štastny a děkoval, ale našel sem jenom padesátník :( Nevím proč, ale mu bych byl ochotny dat i pětikorunu kdybych měl, škoda no :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 1. 2008 15:21

ta němá paní se objevuje všude...já osobně ju viděla v Brně a ve Znojmě, myslím...není i hluchá? :D
Mawe: možná, že máme toho stejnýho hrajícího :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 1. 2008 15:42

Jersey kde ses tu vzal po tak dlouhe dobe :shock: :shock:

jinak ja jeste, kdyz jsem kazdy den dojizdela z Prahy domu z Florence, tak tam kazdy den chodila pani s cedulkou, ze ji nekdo ukradl penize a ze nema na autobus...videla jsem ji tam kazdy den, a pokazdy ji aspon nekdo neco dal....takze podvodnice :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 29. 1. 2008 17:27

Nedávám nic sám mám málo. Jsem ochotnej jim maximálně půjčit zapalovač :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2008 21:03

aquarkko > mozny to je, ze je i hlucha, takovy dlouhy tmavy vlasy, vypada jak beloska s necim lizla....

ten hrajici byva na ceske a nekdy k podchodu k tescu, vousatej:)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 1. 2008 21:50

já myslím totiž, že není ani jedno...a ten, kterýho myslím, bejvá před kostelem na Masaryčce :)
teď mě napadlo, při bližším prozkoumání: docela dvojsmyslnej ten titulek :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka