píšete všemi deseti?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 28. 11. 2007 08:58

Pickun píše:
Pade píše:no pisat dvoma ukazovakmi nie je žiadna sláva, ale to este stale neznamena ze je to na smiech, že pickun?u/quote]Ale je, jen si predstavim ja do toho nekdo tuka jednim prstem :D

no přesně tak, jako důchodce co vidí poprvý počítač tam datluje dvouma prstama, oči přilepený na klávesnici a hledá písmenka :lol: :lol: :lol: :lol:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 11. 2007 10:35

Ed Wood píše:Zabralo mi to pol roka, ale naucil som sa pisat vsetkymi desiatimi vdaka tomu nemusim pozerat na klavesnicu - dost mi to setri cas. Ale na svoje asistnetky nemam. Jedna robi zapisinice z jednani a dokaze v realnom case zaznamenavat prakticky slovo od slova :shock: :tleskani . /quote]
těsnopis, ne?

quote="LukasKoudak"]No já jsem velice rád, že sem se to naučil a umím psát všemi deseti a s úhozy kolem 250 úhozů za minutu :-D Šetří to hromadu času a hlavně je to i pohodlnější a pokud přepisujete dlouhej text do počítače, tak stačí čumět do textu a jednou za čas kouknout do kompu a opravit případné hrupky ;-) Proto to doporučuji každému, i když začátky byly krušné :-D-/quote]
to si doufám napsal schválně...?
.quote="MarkFX"]ja ani nevím, ale je jich hodně... :)
a naučil sem se to celkem rychle sám, asi díky ICQ a potřebě rychle odpovědět... :potichut/quote]

jo, taky tak :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 11:36

Aquarkko: Koudák je profík na rychlopsaní ale pravopis už je asi trochu horší... I když jedna chyba na tak dlouhý text by se dala omluvit :D

Co to je Těsnopis??? :oops:

//Michal P: Těsnopis - Wikipedia
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 11. 2007 11:49

MarkFX píše:Aquarkko: Koudák je profík na rychlopsaní ale pravopis už je asi trochu horší... I když jedna chyba na tak dlouhý text by se dala omluvit :D /quote]
Kdybychom chtěli být hodně velcí puntičkáři, tak tam těch chybek najdeme víc, ač už to není takový úlet. Někdo zkrátka píše ještě rychleji, než stíhá myslet. 8-)

Odeslat příspěvekod Lukasoj 28. 11. 2007 14:31

šmejdi :-D Já tam vidím jednu :hm
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2007 14:40

Já sem to pořádně nečetl, ale hned mě přaštila přes oči... Možná je jich tam víc :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Player. 28. 11. 2007 15:03

co ja viem.. Ja som dakedy pisal desiatimi, ale su s tym velke problemy. Casto sa mi stavalo, ze mi niektore prsty predkakovali druhe, z coho vznikali celkom velke chyby, cize usetreny cas miniem na opravovanie chyb, a to este, ze ked potrebujem pouzit specialne znaky alebo home,end,pg-up,pg-down, tak musim velmi posuvat rukou. Mne sa najviac osvedcilo pisat piatimi-siestimi prstami.
Ukazovakom a prostrednikom pravej ruky ruky davam pismena na pravej strane, prstenikom special znakya niekedy L a p, malicek enter
S lavou je to podobne, akurat pri pisani sem tam pouzijem aj prstenik a malickom shifty a podobne... Takto sa nemusim pozerat na klavesnicu ani na monitor.

K tomu pisaniu dvoma prstami, ja si myslim, ze sa to da a nie je to az taky zly system(samozrejme ak clovek netuka ako datel).
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pickun 28. 11. 2007 15:08

SuperhollymaN píše:
Pickun píše:
Pade píše:no pisat dvoma ukazovakmi nie je žiadna sláva, ale to este stale neznamena ze je to na smiech, že pickun?u/quote]Ale je, jen si predstavim ja do toho nekdo tuka jednim prstem :D

no přesně tak, jako důchodce co vidí poprvý počítač tam datluje dvouma prstama, oči přilepený na klávesnici a hledá písmenka :lol: :lol: :lol: :lol:!/quote]
Presne takhle jsem to myslel
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 11. 2007 17:08

LukasKoudak píše:šmejdi :-D Já tam vidím jednu :hm-/quote]
myslíš tenhle tvůj příspěvek ?
vquote="LukasKoudak"]No já jsem velice rád, že sem se to naučil a umím psát všemi deseti a s úhozy kolem 250 úhozů za minutu :-D Šetří to hromadu času a hlavně je to i pohodlnější a pokud přepisujete dlouhej text do počítače, tak stačí čumět do textu a jednou za čas kouknout do kompu a opravit případné hrupky ;-) Proto to doporučuji každému, i když začátky byly krušné :-D-/quote]

pokud odmyslím že píšeš nespisovně tak já vidím dvě hrupky, ale možná sem něco přehlédl :mrgreen:

schválně jsem to napsal s těma chybama co tam kouďák má
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 11. 2007 17:49

LukasKoudak píše:šmejdi :-D Já tam vidím jednu :hm-/quote]
Pomineme-li absenci teček za větami, tak ti v souvětí chybí jedna čárka a hrubky máš hnedle tři. Hledej, šmudlo. 8-)

Odeslat příspěvekod Mathey 28. 11. 2007 17:57

si zas vymejšlíte.. já taky nic nevidím.. kromě hrupky
Mathey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 11. 2007 18:27

píši všemi deseti a mám taky státní zkoušku :D učili jsme se to v 1. a v 2. ;)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod btw 4. 12. 2007 14:10

Nedávno jsem se na psaní všemi deseti přeorientoval a je to paráda :)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Předchozí stránka