Obsah kabelky

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod madeleine 21. 10. 2007 19:10

Ahojte,

kedze su tu skutocne vselijake temy a mam pocit, ze je tu celkom dost zien, zaujimalo by ma, co je obsahom vasich kabeliek... ja teda cim mam vacsiu kabelku, tym je v nej viac veci, ale urcite mate nejaky standard, ktory sposobuje vykrivenie chrbtice :mrgreen:

Fotografie budu este lepsie ako samotny popis. Takze, vypypat na stol a odfotit... :)

Ak si chlapi trufaju, nech to skusia s kabelkou drahej... :mrgreen:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 10. 2007 19:16

ja s sebou taky nosim kabelku!
mam v ni - mys, sitovej kabel, obcas nejaky ucebnice, HP Compaq nx6125, 230V 50Hz 65W adapter s 19V vystupem, jednu mikrotuzku a nekolik propisek... :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 10. 2007 19:20

kabelky nenosím, jsou nepraktický :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggi 21. 10. 2007 19:22

Já kabelku taky nějak moc nenosím, jen výjimečně. A nosím v ní jen většinou peněženku, klíče, mobil, kapesníky, jelení lůj. No a to je asi tak všechno :lol:
Biggi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 10. 2007 19:32

@ Suk>
No vidíš, to máme hodně podobný vkus... 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod mbing 21. 10. 2007 19:41

To se nebojíte, že vám tu kabelku s notebookem někdo vytrhne z ruky? :) Já jsem z kabelky přešel na batoh s oddílem pro notebook se schovaným zipem. ;) Jinak Asus V1J-AK005.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 10. 2007 19:47

no, dneska jsem si dal cesnek tak se i zlodeji radsi budou drzet dal :)
jinak ja kdyz s tim chodim tak to mam bud prehozeny tak ze by mi to museli urvat i s hlavou a nebo mam o to oprenou ruku a drzim se toho takovyho pasu, si nevzpomenu jak se tomu nadava :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 10. 2007 19:56

Ale jo, taky to radši tahám v baťůžku, jednodušeji se s tím pohybuje. S brašnou se to zase lépe vejde do krosny. Ten zavazadlový systém je komplikovaný. 8-)

Edit> Jo abych nebyl OT od obsahu kabelky, tak v té je laptop, síťový kabel, psací potřeby, index, peněženka, pár DVD, kabelů a redukcí - asi tak jste si to, dámy, představovaly? :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mawe47 21. 10. 2007 21:10

kabelky nenosim - bud batuzek, kdyz jdu do skoly, na brigadu na vylet, nebo mam veci po kapsach, v lete ledvinka a veci jsou - mobil, klice, jeleni luj, kapesnik, drobny, svycarsky nuz, salckarta, tuzka a sudoku do autobusu
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 21. 10. 2007 21:21

školské veci
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 21. 10. 2007 21:42

já vlastně taky nenosím klasickou kabelku....mám hodně batůžků a tašek přes rameno a dalších věciček.....a co tam nosím? někdy všechno a někdy nic....záleží jak moc spěchám a kam jdu.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 10. 2007 17:53

Když už se sem psali i batůžky tak jsem hodím obsah svojí ledvinky.
Peněženka, ID karta do práce, klíče, 2-3 mobily, zavírací nůž, zapalovač s baterkou, malý šroubovák, flash disk, panel k autorádiu, propiska.
Prostě jen pár nejdůležitější věcí, notebook nosím zvlášť v bašně přes rameno.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod cassies 22. 10. 2007 20:13

Tak ja kabelky nosim a v nich obvykle: penezenka, klice, dokladovka, balzam na rty, tuzku na oci, zvykacky, tic tac, mobil, jizdni rad, maly deosprej, maly parfem, blocek, propisku, prasky, cokoladu,hreben, sponku, gumicku, kapesniky, sbiram cukriky - takze vetsinou tam par balicku je, silonky, v zimnich mesicich rukavice, vlhcene ubrousky...no, tezko rict, ale z obvyklych veci je to asi vse. 8) :lol:
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 23. 10. 2007 21:35

No pokud jde o klasickou kabelku, tak u me naleznete: penezenku, papirovy kapesniky, jeleni luj, balzam na rty, zvykacky (vetsinou s prichuti jablek), klice, mobil,.... v posledni dobe i sesit a penal... a MP3, pokud ho zrovna nemam v kapse u jeansu a sluchatku v usich :-P ... jo a nahradni baterku do MP3
No a pokud se jedna o brasnu, tak u me naleznete: notebook :lol: , mys, sitovej kabel, zdroj, par CD a DVD, sluchatka, penezenku, mobil, klice, papirovy kapesniky, jeleni lujm balzam na rty, zvykacky(pruchut plati jako u kabelky), s MP3 to plati jako u kabelkty a baterku do MP3
No, snad jsem na nic nezapomnela... vlastne ano... ze ta brasna s notebookem je pekne tezka a kdyz to clovek taha celej den na rameni, tak ho pak neciti. :roll:
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 24. 10. 2007 18:36

Michal P píše:Když už se sem psali i batůžky tak jsem hodím obsah svojí ledvinky.
Peněženka, ID karta do práce, klíče, 2-3 mobily, zavírací nůž, zapalovač s baterkou, malý šroubovák, flash disk, panel k autorádiu, propiska.
Prostě jen pár nejdůležitější věcí, notebook nosím zvlášť v bašně přes rameno.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků